-Prvo pa HEROIN-

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

aca
Posts: 28
Joined: Thu Apr 10, 2014 11:19 am

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by aca »

eh,de sad kad je najzanimljivije :cry:
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by dina_d »

hajde lutalice …pisi …podrav
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

Evo mene ne trebam vam ni govoriti da samm se opet navukla ko zmaj.pokusavam to sktivati ali sve mi je tezze.lezim u zikri bez para.uzimala sam svo ovo vrijeme hepte i dop.i kriza je zesca.nne smijem da se prijavim na terappiju zbog djece da ne navucem socijalne r. Na vrat.a lmam osjecaj da cu da poludim zbog svega posle svega
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by nenormalan-a-lud »

eto ti ga sad,pa kad se pre navuce,malo pre pises kako celu pricu pises cista a sad odjednom navucena ko zmaj,a razmak mesec dana,nesto se tu ne uklapa :(
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by nepopravljiv »

a tesko se navuci
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by nenormalan-a-lud »

i to sto kazes je...s karakter ako nije labilan ;)
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by sanela »

nenormalan-a-lud wrote:i to sto kazes je...s karakter ako nije labilan ;)
:thumbsup:
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

stvarno misliš da se nije tako lako navući?onda stvarno nemaš puno iskustva
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
User avatar
david
Posts: 64
Joined: Tue Sep 23, 2014 11:38 am

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by david »

Nastavi da pišeš, ne bi želio ulaziti duboko u tvoju osobnost ali ako nije tajna... može li se znati koliko ti djeca imaju godina , kako uspjevaš podmiriti sve obaveze u kući dok si bila navučena ili ako si sada opet... pitam jer i sam imam kćerku i uza svu ovisnost jako joj puno vremena posvećujem ali sam zato zanemario sav društveni život, ne idem po kafanama niti po kućama kod "prijatelja" smatram da je dijete poput male biljke koju treba njegovati i čuvati i dobro zaljevati sa ljubavlju kako bi jednog dana procvala u predivnu osobu..... tako da mi je ovisnost teška bol na srcu, nisam neki primjer ali se trudim da usrećim obitelj najbolje što mogu.... ali da ne pričam sada svoju ispovijest molim te nastavi da pišeš...zanima me što se kasnije događalo sa tobom
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

Ajme napisah kilometar i nestade,davide ukratko cu sad neda mi se ponovo sve.starija ima 3ipo mladja 1god i 7 mj.od kad mi se rodila starija bila sam skroz cista bez iceg do 3 mj prosle god.onda krenula pomalo,kako vec biva,i gotovo,ovo ljeto mi je bilo jako tesko,ukrala sam malo po malo svu nasu ustedjevinu,pa muzev mob,pa laptop,pa jos nekih stvari,on se nije znao postaviti,po koja uvreda i svadja i to je to,e kad sam ostala bez iceg,nisam mogla vise ni oko djec,dve am bila zapostavila,doslovno ne jela po 2-3 dana.i rekla sam sebi il ces otici i spasit ovu djecu,da ne gledaju to,ili nesto napravi.nemam rodbine ,a niti nekogg kome bi se pozalila.tako sam spremila djecu sledece jutro i pravac centar za ovisnost,jako ljubazno su me primili,dali mi nadu.to je bio 28.8.2014. Od tad san na metadonu,spasio mi je zivot,sad sve normalno obavljam i funkcioniram.sredila sam zivot,malo mi je zeunuto ici svaki dan po terapiju,al od ovog tjedna su mi dopustili 3 puta tjedno da idem.muz mi pomaze,uskladjuje se prema mojim smjenama,na 17 sam tableta.necu duljiti da mi i ovo sto sam napisala ne nestane,necu pisat 3 put.pozz svima koji ste me citali
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
Post Reply