-Prvo pa HEROIN-

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

satima,îzbezumljeni niko nije pozvao hitnu,muriju.A pojedinci su nam se rugali,sto doznajem kasnije.Jer ja se te setnje ne sjecam,samó iz prica ljudi,na koje smo nailazili,a koji su pricali mami.Ja se sjecam samara,dosli smo nekako do njegove kuce,njegovima je vec neko javio,i trazili su nas,bezuspjesno.Pozivaju hitnu,njegova sestra mene tuce,tjera me odatle,ne da mi da budem tu kad dodje hitna,ja sam iscrpljena pala u kanalic,vidim kako M hitna unosi,nemam glasa da ih dozovem,M isto ne moze da govori,
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

sestra cuti,kad li sreca ili nesreca-vozac hitne me vidi na retrovizor,sesta hvata medicinara i govori -Ne,nju-On je gure,mene unose i to je to spusta se zavjesa.Posle neznam koliko,budim se lezim na neudobnom bolnickom stolu,sa necim gurnutim u grlo i dalje do zeluca,vidim nekoliko osoba.iznad mene doktorica,i to majka mog skolskog druga iz razreda.jasno vam je sta to znaci...Jos neki ljudi se tu muvaju,vidim majku dovela je neka prijateljica.Ona place,ko nikad.pustaju me kuci istu noc.Ta doktorica,je na
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

inicijativu moje majke sredila da ne zovu psihica i sve sto ide uz to.Nego sam odma pustena.Spavala sam 4dana u komadu,osim sto bi isla u wc kao zombi.eto onda sam se posle o.s. udala dobila sina.i posle skoro 3g rastala.imam sina iz tog braka.Vracam se kuci.I od tada intezivno pocinjem da tragam za osobom koja ce mi pomoci da dodjem do droge.nastavice se...
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

Jednog dana,prolazim kraj doma Zdravlja,u susret mi dolazi momak,gledamo se,nasmijemo se jedno drugom u prolazu.I nista svak svojim putem,vec sam ga i zaboravila,ali nije on mene okrenuo se i krenuo zamnom.Tako se upoznamo.Neobavezna prica.Trazio mi br. nisam mu dala i tako svojim putem.Posle par dana se opet sreli,radio je u centru grada.i nista.e posle par dana nailazim opet tuda i taj put je bio prilicno pijan.I tako on meni pocinje da prica kako je bio na horsu i kako se skinuo,kako mu je dosta tesko
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

ponekad,ali ne poklekne,i moram naglasiti da i nije nikad.I tako on meni kaze da ima veceras prazan stan,doce mu cura i jos neka ekipa pa da dodjem i ja.E,on se u medjuvremenu tako pijan uspio posvadjati sa curom.Tako da je to otkazano,niko nije dosao osim mene.kaze on meni sta se dogodilo,ja krenem da idem,on kaze udji,neces se vratiti sa vrata.Popijem ja par casa vina.I razvezao mi se jezik i ja kazem da bi zeljela da probam dop.On me gleda,ne vjeruje sta cuje,pa mi ne vjeruje da nisam nikad u zivotu
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

nisam nista probala ni travu.Pa ga ja ubjedim.kad je u tom pijanom stanju skuzio da sam ja luda,a ne pijana.I da sam mrtva ozbiljna,kategoricki me odbio.Da on to ne moze napraviti,da to nije u redu,i stvarno je dao sve od sebe da me odgovori.Ja sam jako navaljivala,da bi mi rekao da mi ne da pare za to,pitala sam koliko kosta-10e-pa to nije skupo,naravno da imam toliko.Da bi nevoljko nazvao lika,od poziva do kucanja na vrata proslo je jako kratko vremena.B ulazi upoznajemo se S. mu prepricava cjelu pricu,
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by nepopravljiv »

nadravne moci to ono madjijanje neko jel?
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by Param-parcad »

Nastavi sad kad je najinteresantnije...Osim ako nisi rešila da napišeš"Mi djeca sakolodvora zoo 2.deo",pa ti je presušila inspiracija :)
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

param-parcad,tako nesto sam planirala,al ko ce toliko pisati i citati,pisacu malo kasnije.
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

nastavak-decko isto ne vjeruje da nisam nikad prije,i da ocu samo tako.Pa me sad oboica cimaju,da vide imam li kakve skrivene namjere.ostajem pri svome.B. nije bilo puno do price,nego do uzimanja.Kaze mu S.-nemoj slucajno da je ispalîs,neka ide sa tobom,pa se vratite ovamo.-Krenemo mi,negdje oko ponoci-zimsko doba.e,da ovo zelim reci,prije nastavka.kad sam ono donjela odluku u djetinjstvu,i te noci kad sam uzela bio je isti datum,znam jer sam pisala dnevnik.eto sudbina ili sta je al mi interesantno.
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
Post Reply