-Prvo pa HEROIN-

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by Jajajajaisamoja »

Hustler-37 wrote:
Jajajajaisamoja wrote:Teže jeste al' ne zbog same supstance već zbog količine i pravilnika o liječenju istom.
Da bi te doktori "izliječili" od heroina "moraju" podići dozu metadona na 75 do 100mg. Jbg. dužina liječenja je individualna i zavisi od samog pacijenta, ali zato skidanje doze prati obavezno i redovno "druženje" sa ovisnicima što je uglavnom kontraproduktivno i dosta teže nego seciranje 1 tablete u "sigurnom" okruženju.
nemoj da pricas gluposti majek ti..o cemu pricas ti cuj 75 do 100 mg.prvo da bi dobio 100 miligrama metadona( to su dvije kutije moras da pises molbu ministarstvu zdravstva jer nijedan normalan doktor ti to nece dati da pijes dnevno) 40 miligrama metadona je dovoljno da ti skine sve krize a prvih10 dana ces sak i kljucati zato nemoj da lupate bre djevojci vi koji sve znate a veze nemate..daj mi dr.koji daje 100 mg bez dozvole ministarstva u BiH ja ti dam sta hoces...ja sam bio na metadonu 3 godine na 40 miligrama niakda nisam osjetio krizu i zelju za heroinom a kroz moje vene je proslo sto kroz tvoje nece da se nedaj boze drogiras jos 20 godina..molim te izvini na ovom napadu ali nemoj da lupate ili reci kako jeste ili suti..djevojka je sva konfuzna zeli da stane a ti joj pricas kako treba 100 mg.hepa ili metaodna da bi je skinuli s horsa..ja ti garantujem evo po zivot,najveci janer na svjetu neka zakrizira i ode na hep ili metaodn i popije 40 miligrama ako mu ne skine krizu ja ti dam sta hoces,a to sto mi narkomani hocemo kljucanje to je druga stvar..jos jednom soryy brate morao sam ti ovo reci radi sebe i svoje savjesti..vidim ovde svi lupaju i svi su dr.
Izvini, ti meni pricas o izljecenju pomocu substitucijske terapije ili o mjerama?
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

Kod nas u hr dobijes bez problema koliko hoces.ja sam na boci dnevno.i idem u ponedeljak u bolnicu Vrapce na lijecenje.odakle vam ta ideja da se ne moze dobit koliko trazis?kao sto reko u HR mozes koliko hoces doslovno
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
Post Reply