-Prvo pa HEROIN-

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Deep_Dive
Posts: 29
Joined: Mon Apr 21, 2014 4:20 pm

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by Deep_Dive »

aca wrote:Ja sam je citao sa 12 godina a upecao se sa 17 kopirajuci stariju ekipu.Drz se ti lepka :D
fala sinko. vratio si me u davnu '82., kada sam možda mogao i drugačije da postupim. lepa stvar u svemu je što sam tada bio srećno dete u jednoj srećnoj, mada rigidnoj državi u nekom pogledu. ja tebi nikako ne želim da se držiš toga na čemu si.
Trebalo me je streljati još u pelenama.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by sanela »

@aca i @ deep_dive =; STOP
Bez prepucavanja!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

ljudi hvala sto citate,nije dobro uzimat nista,al to je valjda nas kriz,ja sam se selila pa imala sto obaveza.uspjela sam napravit recidiv nakon 2god.nisam se nakacila.al eto..evo NASTAVAK-i tako on meni pokazuje kako da zacepim drugu nozdrvu i da uvucem jako.i tako napravih.zapljusnu me ona odvratna gorcina. :twisted: Vratimo se u dnevnu,ja opet sjedam na pod,i tu me sastavi,preplavljuje me milina neka toplina,kao da mi rastu krila,a zgrada se naginje i naslanja na sup(koji je prekoputa).Lebdim osjecam
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

se kao Supermen i svi ti sajber junaci su u meni jednoj.ko zna koliko sam tako sjedila.S je otisao da spava,jer ujutro radi,a nama je rekao kad se malo saberam da krenemo.Ja pricam,iz mene reci izlaze sa lakocom,tako sam pametna,inteligentna,ma pravo sam cool u svojim ocima,sto u stvarnosti nikad nije bio slucaj,uvjek sam bila presamokriticna(jel se ovo pise zajedno?).izlazimo van,nije mi vise hladno,staviše vruce mi je skidam jaknu i hodam samo u maici.Ne sjecam se o cemu smo pricali,uglavnom razmjenili
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

smo brojeve "da ga mogu zvati,sta mi god zatreba"-a sta mi to moze zatrebati-Kad me dopratio do zgrade,stali smo.i mene iz cista mira ufati riganje,uf.Odoh kuci uz B savjete,da te noci nejedem i nepijem nista.do hrane mi nije bilo,samo sam bila jako zedna.al sam istrpila,nisam htjela sebi kvariti filing riganjem.Legla sam i blaženo zaspala.To je kraj mog prvog iskustva,i ulazak na velika vrata pakla,ili raja?hm,hm.To je bilo prije 10godina.Ujutro sam se probudila normalno,kao da nista nije bilo,a u glavi
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

svakakve misli,uzbudjenje,zadovoljstvo,tuga,kajanje...sta sam to napravila?Izadjem malo u setnju,kad mi zvoni mob.B. zove da pita kako sam,nisam imala u planu taj dan opet,al on kaze da ima 5e pa ako i ja imam 5e,da zavrsimo.I ja pristanem trebali smo se naci oko 17h kad on dodje sposla.i tako i bi uzmem tih 5e.inace sam mogla uzimati koliko zelim,majka me nikad nije ogranicavala.i tako mi podjelimo,meni jos bolje nego sinoc,nisam ni rigala,i tako svaki dan puna 4mj bez prekida,snifali,setali,dolazili kod
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

mene,majka nista nije sumnjala.Ja u ta 4mj nisam imala nikakvu krizu,a u zadnje vrijeme sam pocela sve vise.Ja sam bila na vrhu svjeta,govorila sam sebi,kako se ja nemogu navuci,pa zaboga uzimam par mj. a nista mi nije.bila sam zadovoljna sobom.Sto se tice seme bila sam ovisna o B.,on me naravno nije htio povezati,jer bi ostao bez svog svakodnevnog djela.Inace je poceo strasno da me gusi.tako jednog dana upoznam S. bio je skin heds.bio je vikendas sto se dopa tice,al zato alkohol,tablete,trava.meni ni dan
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

ne zanimaju alkohol ni trava.I tako me on istripuje da prestanem,da uzmem jednom dvaput mjesecno,meni se to nije dopalo,al me malo isprepadao i ne samo on nego i S sa pocetka price,on se jako pokajao sto me spojio sa B.njega je pritiskao da me odjebe,mene izbjegavao,pa me pljuvao svakakvim rjecima kad me vidi,i dosta god kasnije je pricao ljudima,da mu je to najveca greska koju je napravio,da ima necistu savjest.I da,ja nazovem B. on kao da se vidimo,ja kazem da ne zelim,da me ne zove vise,dosta mi je
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

svega.i da je to za mene gotova prica,on me molio,pricao,ali nisam popustila,kad bi me zvao nisam se javljala.I tako sam ostala bez dopa,nisam imala neke bolove,samo potistenost koja je brzo prosla.Svako vece sam gluvarila sa ekipom iz kvarta inace svi str8.Ja sam bila sigurna da za mene prica o navlacenju ne vazi,uzimala 4mj dop na nos.i prestala kad sam odlucila.Pustio me on da se zavaravam,ostavio me malo na miru,a pripremao mi pravi horor.sve je izgledalo normalno.Tajo je proslo mjesec dana bez iceg.
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

sve do jednog suncanog dana,za mene crne noci,i od tada pocinje moj narkomanski pakao koji ce promjeniti zivot meni i mojima tu se stavlja tacka na sve sto je bilo i otvara se novo poglavlje,puno pustosi,dopa,kljucanja,euforije,trcanja za dopom,zatvora i dosta toga.provescu vas onoliko koliko se budem uspjela sjetiti,jos da kazem da sve ovo pisem cista.nastavicu...
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
Post Reply