ZVRKY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

da uzimam na nos !I otišli su mi kapilari u nosu ,poslednjih par dana mi ponekad curi krv iz nosa ,što mi se nikad u životu nije dešavalo !"
I to je to odo ja !
ĆAOS DEVOJKE !!!!!!!!! :smt059
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

parkić i zidić

Post by katarinadimedici »

Kao što Zvrky već zna i moji počeci vezani su za isti parkić, isti zidić iste šeme i dileme! U tom kraju kao da vreme stoji trideset godina! Strašno je samo to, što likovi iz tog parkića i sa tog zidića nisu otišli nigde u srećnu budućnost! Svi ti ljudi su davno umrli, na ovaj ili onaj način!Promenilo se samo jedno: nekada mi se činilo da su ti betonski kavezi za ljude doneli svu nesreću, da je napredak, urbanizacija, otuđenje uzelo danak. Danas sam delimično promenila mišljenje, jer se droga, kriminal i sva druga zla, zavlače u sve sredine, ali je ipak i dalje to otuđenje prisutnije u urbanijim sredinama. Stanovi menjaju vlasnike preko noći, ne stigneš komšiju ni da upoznaš, a on se već odselio.
Zvrks mi vraća neke lepe uspomene, kada je i pored svega sve bilo lepo, interesantno i nepoznato. Nismo znali u šta se upuštamo, gde je kraj toga puta! Današnje generacije su u prednosti bar u tome, znaju šta može da im se dogodi!Svoj prvi pravi džoint sam popušila tu, na istoj toj klupi! Svoj prvi rokić heroina sam ufiksala kod Zvrky u ulazu...I svi smo se radili zajedno, na isti način. Ovaca je uvek bilo, onih koji ih šišaju takođe, ali ostadosmo mi ošišani do glave!
Zvrky, dok čitam ove tvoje reči, sećam se zajebancije između mene i Mikice, tj. Sandrine imitacije nas dvoje u budućnosti. Sandrina vizija: Mikica vitla štapom, pogrbljen i viče:" Kajoo, nađi me molim te,ne mogu više da sedim, boli me kičma!", na to Kaja vremešnim glasom koji podrhtava: " Polako Mikice, vidiš da mi se tresu ruke, a i naočari ću morati da zamenim, za jaču dioptriju!" Jebo te, možda bi ovo bilo smešno da nije vrlo realno, a izgleda da je priroda i u našem slučaju izvršila prirodnu selekciju! Ne dozvoljava ti da ostariš, umireš mlad dok još uvek možeš da držiš špric u ruci! E, u inat ću se skinuti! Zamisli da tvojoj unuci sutra pričam kako sam u istom tom parkiću, na istoj toj klupici... :cry:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E Kato moja vidis ti to proklet je ovaj moj kraj,od vaseg vremena pa do dana danasnjeg....drago mi je ako sam ti vratila neke lepe uspomene ali ako nisu bas lepe onda mi i nije bas drago....nego da pisem ja dalje,heheh?
LEJLA nisam htela da te oteram sa moje teme nisi me razumela jebiga znala sam da ces pogresno da me shvatis,nemoj ti nigde da ides,slobodno mozes komentarisati sta god vezano za moju ispoves kao i svi drugi,zato se nemoj ljutiti stvarno sam mislila da ces razumeti to sto sam ti napisala...vidim da si otvorila temu pa cemo tamo da razglabamo o tome sto ti se desava ok.?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

stvarno nije fer ,Zvrks pa napiši nešto dalje :smt024
hoćemo još,hoćemo još,hoćemo još....
Ajde ,ajde ,pleassssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

ne verujem da cu skoro...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

ne verujem da cu skoro...

ZAŠTO PA TI TO DOBRO RADIŠ,
A AKO JE NEKI DRUGI PROBLEM RAZUMEMO .
Onda OK.
Neću te terati na silu kad ti dodje jeli.
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Eh kad mi dodje,dodje meni svaki dan ali nemam dovoljno vremena da napisem vise od tri recenice,jer mi moja draga mama visi nad glavom.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Visimama? A jebate - namami je nečim u drugu prostoriju neku - pa šipi šiši, i piši - mene si isto, zapalila za priču i sad niš ... to ko ono kad ... ma bolje da mučin, što reka Play, ne bi bilo konstruktivno :wink:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma pisaću ali kad ne znam nemam svoj komp i opet problemi oko kompa
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nastavak
trenutno sam sama u kući pa malo nešto da napišem.
Kao što sam rekla dugo smo se vucarali po gradu i išli po svim mogućim žurkama,još tada je moja mama znala da nešto nije uredu i krenula da se raspituje i tako to...
Odlazila sam svaki dan iz kuće oko podneva a vraćala se sutradan oko 6,7 ,10 ujutru kako kad,znači skitnja do maksimuma,nikada nije znala gde sam,uvek sam govorila idem napolje i ne znam kad ću kući.Kada se nema para u kući je panika ja ulazim,izlazim,vrtim hiljadu i jedan telefonski broj idem napolje,vraćam se na telefon,naravno tu nastaje svađa u kući...ali meni to nije bilo bitno.Cilj mi je bio samo jedan: naći pare i furam napolje....
Vremenom to moje društvance je počelo da se odvaja jer nismo uvek imali za sve nas,pa smo počeli da se nalazimo po dvoje,bilo nas je šestoro tako da niko nije bio sam,i tako smo svako na svoju stranu nabavljali gudru a onda se nalazili da se zajebavamo,ali sve je to bilo tako spontano nije bio dogovor e ajde da se razdvojimo jer nemamo za sve,ako se kojim slučajem neko ne snađe a našli smo se i nas recimo četvoro se uradilo a dvoje ostalo u zikri onda zajedno trazimo za to dvoje,tada je to bilo tako...opet posle nekog vremena nastavili smo tako po dvoje ali ako se neko ne snađe onda se ni ne vidimo taj dan.
Nisam pričala o mom prvom putu,kakav je osećaj bio i to,pa evo ako uspem da i to ispričam.
Rekla sam za trodone da mi je bilo nikad bolje u životu,prvo sam se smejala,zajebavala,u telu mir i blagostanje,baš me briga za sve meni je dobro,zezali smo se jedno sat ipo vremena a onda sam legla ispred tv-a i naravno stond koji nikad više neću doživeti,tako je dobar bio.....
Kada sam probala dop nije bilo isto naravno totalno drugi trip,pričala sam ko navijena,bila srećna svi su mi na svetu bili dragi,na ulici sam pričala sa ljudima koje ne poznajem,šetala satima nije me ništa mrzelo,ako treba na kraj sveta idem na kraj sveta,ali sam trvdila da su trodoni bolji jer su me radili mnogo duže nego dop,posle skitnje po svim delovima grada obično odemo kod nekoga ili u neki internet cafe i kada sednem tu je priča gotova,stond me puca pa razbija,ja nikada nisam mogla da ga iskontrolišem tipa ako neko naiđe i to,bolelo me uvo dal će neko da naiđe meni je dobro i ne dozvoljavam da mi to bilo ko kvari!Ja sam dop radila na nos do kraja,kada mi je ono prošlo kroz isti nos i i stu nozdrvu tačnije levu jer sam uvek mrkala na evu,kako bi vam sad napisala taj osećaj,znam da ga znate ali kako bi ja to opisala,opustanje tela,raspoloženje popravljeno u trenutku,nisam se plašila tog prvog puta,želela sam to...I tako mi svaki dan sve navučeniji ali nikom ne pada na pamet da malo stanemo,bilo je tu mnogo krađa otimačina pljački,prevara sve zbog para ili zbog dopa kako hoćete,meni se to nije sviđalo ali tako je moralo da bude. Počeli smo da krademo i varamo i ljude iz kraja koje poznajemo,ma bilo koga ko naleti. Ja dosta stvari ne mogu da se setim ali evo pokušavam.
Vrlo brzo počeo je da nas bije loš glas po kraju i svu su se sklanjali kad nas vide ili iskuliraju ono telefoni,pare sve trpaju u džepove,hehehe nama je bilo smešno ali ljudi su počeli da se plaše da ne ostanu bez telefona ili bilo čega što vredi.
Kada smo išli po tim klubovima,žurkama gutali su se i ijevi(ekseri) šmrče spid,ja to nikad nisam volela ali uzimala sam ponekad i to ponekad mi je bilo ok. ali stalno ne. Ja volim da mi srce kuca polako,lagano da sam mirna i sle polako i opušteno....naravno posle tih ijeva spuštanje dopom što sam ja jedva čekala,mada meni nikad nije bio problem da se izdivljam na žurci i kad sam na dopu!.....nastaviće se...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply