ZVRKY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

polako....od pocetka. Jesi citala 12 koraka? jako je bitno da barem prvi pocnes. pomoci ce ti. vidi na obavjestenjima...pa se prijavi na treapiju.
zvrks...koje ba kritike? nemoj da se obazires na to. Pisi kako hoces i sta hoces. Uvijek se mozes vratiti i nesto detaljnije opisati ako zelis. Majo...polako samo. Nigdje nam se ne zuri. Ti pisi kad ti se pise ok? nemoj na silu....to nevalja.
ljubim vas sve
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

LUNA ,
MAJKE MI NAJBOLJA SI !NEMAM REČI,NISAM NI ZNALA DA POSTOJI NEŠTO OVAKO KAO ŠTO JE OVAJ FORUM!
JA SAM OTIŠLA DA LEGNEM JER NIJE MI BAŠ NAJSJAJNIJE !
LJUBIM VAS SVE I ČUJEMO SE OBAVEZNO !
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Lejla ja cu ti pomoci koliko je to u mojoj moci!
Lunaaaaaaaaaaaaa de si bre,nikako da se cujemo,pusticu ti privatnu!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

zvrks ja je zeljno iscekujem ima vec ihihiiiiiii.....
hvala lejlice....samo da ti uspijes! :wink: sve ostalo nije ni bitno....tako ja na to gledam
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

@ mala dangubica: bravo, samo piši dalje! Hehe dobro ste ih vozali ... :wink: dobre fore, doob-ree! Jebi ga, Bg je prometan grad, pa ovaca biće ka u priči - kod nas, mmm, jedino turista nešto po liti - ali oni ti frajeri obično imaju dogovor sa našim centrom (kojiima sporazum s puno zemalja) tako da kad dođu tu u turizam, dižu hepte isto ka i mi domaći :? eto, zamisli! A vama u Srbiji živi problem s tim. Jeba in ja mater.
@ Lejla: dobro nam došla! Polako, ne moraš se odma ispovidat nam na silu - kad ti dođe, laganini ...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Jes Luna upravu si rekla sam ti da cu ti pustiti privatnu jos pre 100 godina,oprosti,nego sad hocu nesto da te pitam pa sam zato rekla da cu ti pisati,heheh
Ma Ramona tu je bilo toliko prevara razlicitog sadrzaja kako bi ti to rekla standardne price,ali pare se na kraju uvek nadju,jer tako je moralo da bude,bili smo navuceni ko psiiiiiii
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Cekaj malo pa sinoc sam pisala mali nastavak,sad malo odmora,ne mogu bas svega da se setim i bezveze mi da detaljisem kad smo ja mislim svi kroz istu pricu prosli....idalje smatram da ne znam da pisem i tacka,ova ispovest ce biti kao da je pisalo dete od 10 godina a i ono bi ga bolje napisalo...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

NOĆAS MI JE BILO GROZNO,NISAM HTELA NIŠTA DA UZMEM A IMALA SAM KOD SEBE ,NISAM MOGLA DA SPAVAM , MISLILA SAM DA MOGU DA IZDRŽIM BAR 12 SATI !ALI MI NEJDE .
UŽAS TEK NEGDE JUTROS OKO 7 SAM ZASPALA ,PROBUDILA SE SVA ZNOJAVA I SA ODVRATNIM OSEĆAJEM KOJI NAM JE SVIMA POZNAT !

I NARAVNO UZELA , ŠTA SAM DRUGO MOGLA!!!

ŽAO MI JE ŠTO VAS SMARAM ,TREBALO BI PRVO DA POČNEM SA SKIDANJEM PA ONDA DA SE IPRIČAMO KAKO TREBA !
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Lejla molim te otvori temu Lejla ili kako vec hoces da se tema zove pa tamo da pricamo ili idi na suovisnike tamo ima i ovisnika i svakakvih tamo sam i ja,nemoj da mislis da te ja teram s moje teme nego ne bi da mesamo sad to sa mojom nazovimo je ispoveti,a i malo mi rovac ako me razumes,imam jos jedno pitanje za tebe jel u pitanju na nos ili se bockas?Naravno slobodno mozes da ucestvujes na ovoj temi ali molim te ne tako...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

Nema problema,shvatam u potpunosti Zvrky,
onda neki drugi put kad se i ja skinem !

Ljubim vas sve
Luna pogodila si ,mnogo je dobra knjiga a i ima pametnih stvari!
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
Post Reply