ZVRKY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by zvrky »

Ajde sun odgovori da mu uzmem pare hehehehhe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ZVRKY

Post by rajouno »

srce sta radis?sta ima kod tebe?ne cusmo se....
ljubim....
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by zvrky »

ma evo zivotarim,danas mi je dan D pizdim od ranog jutra,ako se uskoro ne istresem na nekoga dozivecu nervni slom :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by Baba Naca »

Evo draga ako juce nisi imala na koga istresi se na babu SAD.
OMA ce ti bude lakse, a babi isto.
Daj podeli sa nekim :smt058
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by zvrky »

Eh bako hvala ti sto si se ponudila al proslo me,danas je novi dan i nisam ga dala nikome,zbog jucerasnje situacije nisam dala nikome da mi srusi i danasnji dan pa sam ga stoga sjajno provela doduse jos nije gotov ali se nadam da ce se zadrzati lepo raspolozenje. Inace se stvarno trudim da se ne istresam na neduznim ljudima,suzbijam sve sto se da susbiti i cekam svojih 5 min. kada cu se braniti tudjim recima :twisted: to nekako najvise volim kikiki bas sam djavo a?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: ZVRKY

Post by PROČITAJ ME »

...... ehej, đavle mali........ ljubim te ........ :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ZVRKY

Post by sunrise »

Odgovor vrijedan 100E

Kako se konkretno osjecam? U kom pogledu? Gledano na moj zivot uopce, moju trenutnu situaciju, moje planove vezane za sutra, moj ljubavni zivot, job, itd itd. Kad me netko pita kako sam prva misao mi je da sam dobro jer sam sretna uz moje dijete.Ona je veselo i sretno dijete i uz nju je u cijeloj kuci svima osmjeh na licu a da ne pricam o tome koliko mene ispunjava srecom i toplinom, zadovoljstvom. Tako da ja uz nju ne mogu biti lose ili u nekoj depresiji. Stalno smo zajedno, ne odvajam se od nje. Jedino sam do sad, dva puta imala strasne migrene sa povracanjem i groznicom pa sam pola dana bila u krevetu uz lavor i bila u nemogucnosti brinuti se za nju i uzivati s njome.
Sto se tice mene same i mog zivota radim na otvaranju novih vrata i nsla sam smjer kojim sam odlucila ici. Moja razmisljanja s 20 i sada 10tak godina vise su se znatno promijenila i ono sto mi je tad bio kao neko opterecenje sad mi je spas. Ono od cega sam bjezala sad tamo nalazim utociste i sigurnost. Konacno, hvatam pravi put. Znam da su mi odluke apsolutno ispravne, svjesna sam da ce biti i ogromnih gubitaka ali ono sto sad radim su dugorocni planovi koji ce se vec jako brzo isplatiti.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ZVRKY

Post by sunrise »

Nastavljam....

Sigurna sam u sebe i svoje ideje i odluke i imam svu mogucu pomoc i drage ljude oko sebe. To mi je najbitnije.
E, tek, nakon svega toga mi dolazi na pamet dop ili terapija subom. Ja cijenim Mansonov trud i vrijeme a posebno onu prrimarnu namjeru i ideju zasto se trudi pomoci i posavjetovati nas na forumu.Moj sub. odnosno njegovo uzimanje je puno manja tragedija u odnosu na druge cistunce tu koji lazu nas, folirajuci se i serviranju prica kloje ne piju vodu. to me smeta, u onim trenucima kad se posvetim razmisljanju o forumu. ponekad se pitam iz koje istinske potrebe i porivi dolazi to petljanje i laganje? zasto smo mi i forum tako bitni da lazu tu* ja sam na subu i aus. pola tabl.

ne znam da li sam bila dovoljno konkretna ali mislim da jesam.

zvrky, daj mu ime prezime i nek ti posalje lovu preko western uniona. ipaj je on zreo muskarac za kojeg smatram da ce odrzati svoju rijec. to je moje misljenje

pozz i pusa
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: ZVRKY

Post by MANS0N »

Svaka cast.Posalji info na p.p.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ZVRKY

Post by sunrise »

Ajme, hvala. Bas mi je drago da si zadovoljan odgovorom.

A, tko ce sad dobiti lovu? sta samo Zvrky ili ja?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply