ZVRKY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: ZVRKY

Post by MANS0N »

Pa Zvrky,njoj sam obecao.Ti kad se skines i apstiniras barem pola godine.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by zvrky »

OhoooooHO!!! :smt026 jbt dobicu pare? Jos kad bi stigle pre 31-vog to bi bilo odlicno taman da imam za novaka hhahahahahaa,e ovo mi se nikad nije desilo da uzmem pare a da nikakve veze sa opkladom nemam :))))))))))))) Samo sam postavila pitanje i zaradih 100e :-D :-D :-D Mansone ti znas gde zivim i kako se zovem tako da ocekujem novogodisnje poklone u keshu hahahahahahhaha :-D obozavam deda mraza :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by saša-ex »

Otvori se Mansone... :-D
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ZVRKY

Post by sunrise »

znas sta, Mansone, tom lovom me neces za to motivirati....da je 10000 soma bi razmislila ali 100 bas i ne iako hvala na ponudi....malo sam trenutno u minus fazi, nazalost.cini mi se da sad i ne bih mogla. lose se svakako osjecam, ujutro se preznojavam i tek popodne se to nekako smiri. imam previse ostalih problema i to me full smeta svakako i utjece na ostale sfere mog zivota. cak se ujutro budim u krizi sto mi e nije desavalo ne znam koliko gidina unazad, sad me ujutro budi ona bickla i okretanje i prevrtanje po krevetu. ne znam uzrok ali znam kako se moram ponasati. nadam se da ce svaki iduci dan biti bolje.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ZVRKY

Post by heroinapg »

Ne zelim biti sestra po,,,,ovom sloganu niti po bilo kom drugom,,,ako cu biti sestra onda bi volela da to bude iz nekih drugih razloga,,,
Neka ti je nazdravlje ne samo ova, negpo sve godine, sve novo i staro. Cuvaj se. Budi dobro i dobra~!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by zvrky »

O heroina srecna ti nova godinica,svaka naredna da ti bude za po malo uspesnija od predhodne :D .
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: ZVRKY

Post by PROČITAJ ME »

....... ćao mila..... sve najljepše u novoj god. da sve bude kako ti je volja..... od srca tvoja Jaca....... molim te napiši mi broj mob. na pp. kako sam do sada promjenila nekoliko brojeva tako sam tvoj zijanila....... ono htjedoh da ti čestitam novu kad tamo nigdje broja.... ma ni zapisanog na papir... i baš mi krivo bi...... ljubim te..... budi srećna i zadovoljna..... nadam se da ću te sustići jednog dana u skoroj budućnosti....... pa ćemo onako normalne.... mislim na sebe .... čista..... sjediti i ludo dernečiti........ jer si ti ko suza...... pozzzzz.... :D :D :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by zvrky »

Caooo mrvice mala i ja tebi zelim svu srecu ovog sveta al ti vise zelim da ti to sama sebi pozelis :) i krenes da ispunjavas. Mislim da sam ti vec jednom rekla...ti upravljas svojim zivotom i bice ti onako kako ti zelis,sve sto ti se desi posledica je tvojih dela ( ovde ne racunam fizicko nasilje i tome sl....) Srecna nova godina ,okreni novi list....cmok.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ZVRKY

Post by heroinapg »

SAMO DANAS 8)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by zvrky »

daleko od toga da je samo danas :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply