ZVRKY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

ZVRKY

Post by zvrky »

Epa ovako ja ću kao da probam da počnem da pišem...
Bilo je to pre nekih recimo 10 godina,imala sam neko svoje standardno društvo sa kojima sam se naravno svaki dan družila svi smo živeli blizu jedni drugima,posle nekog vremena pojavio se dečko koji je svaki dan vozio rolere baš tu gde mi sedimo i gde se mi krećemo.Moja tada najbolja drugarica ga je primetila i iz dana u dan on je sve više prilazio a ona se sve više zaljubljivala u njega.Pošto se ona totalno zaljubila u njega mi smislimo da ga dovučemo kao zašto on baš tu vozi role svaki dan i baš kad smo mi tu,i to smo i uradile,i tako je počelo druženje sa njim...Nakon nekoliko dana došao je sa svojih 6,7 drugova da nas upozna sa njegovim društvom koje takođe živi blizu nas alinikad se nismo družili....e tu je sve počeloooooooooo
Moja draga drugarica počela je da se zabavlja sa dotičnim koji je vozio role a mi ostali smo počeli mnogo dobro da se družimo...vremenom počeli su mnogo da piju što se nije svidelo mnogima iz tog mog društva pa su tako jedan po jedan odlazili a ostao je mali broj nas koji smo nastavili da se družimo.Opet nakon izvesnog vremena počela su sranja tipa razbijanja flaša ljudima ispod prozora ,dešavale su se tuče međusobne pa je tako neko svako veče to prijavljivao policiji koja je svako veče zbog nas dolazila.Kad je postalo opasno po nas mi smo promenili mesto gde smo nastavili da blejimo,tada smo počeli da duvamo svakodnevno,ne znam tačno ko je prvi doneo ali to nije ni bitno,naravno i na to drugo mesto gde smo se preselili počela su sranja jer je tu postojao čuvar koji nas je smarao svaki dan...Često smo odlazili kod jednog od tih drugara i tamo sedeli pili,duvali dok se nije pojavio tramadol u kapima,počeli su da se rade time,ja tada to nisam htela ali vrlo brzo sam poželela,pošto niko nije hteo da mi da ja sam ukrala sa stola i ja taj dan nikad neću zaboraviti,bilo mi je savršeno,mnogo mi se svidelo....Nakon toga ja sam počela skoro svakodnevno da ga konzumiram....nastaviće se....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

To bre,zvrx, konacno si se setila i ti da pocnes,ajde nastavi bas me sve zanima... :-)
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Jeee - da - bravo dangubice draga, samo ti piši, manje ćeš zvr zvr zvrkat okolo :wink: ... i mene zanima i mene ee
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt082 a zanima vas,iskreno i mene zanima ja ne znam da pišem i kko zna našta će to ličiti ali eto pokušaću onako ko u prvom razredu ali razumećete vi već,hehe,mogu vam reći opasna mi frka bila da počnem ine znam šta mi bi ali ja počela...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Secas se sta sam ti rekla pre nekoliko dana? Nejbolji nacin da pobedis strah je suociti se sa objektom straha. Evo, pocela si da pises i prezivela. :smt038 Hajde sad lepo nastavi. Cekamo ...
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Samo pisi Zvrky.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

polako tek sam pocela....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ja znam....ja znam nastavak priče NJA NJA NJA NJA NJA :supz:
ETO KA JA MOJU NE PIŠEM ČESTO,BAREM TI PIŠI TVOJU ISPOVEST....
Uostalom taman ćeš me podsetiti na neke događaje,...a biće tu i meneeeeeeeeeeeeeeeeee :smt041
Ozbiljno sada,piši isprazni se,biće ti lakše :!:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Eee to je super(p)ička :wink: što Pepe isto zna čupri - pa ako zapne dangubici, moreš joj ti pomoć, ubacit štogod il je podsititi na ovo ili ono, je l' da? Jeee! A nemoj govorit da ne znaš pisat - vidiš da znaš - i znaš kako stara - jednostavno, ko što si počela - ko da nekom pričaš - jer, zapravo, nekome i pričaš! Meeeheeeniiiiii !!! :-D
@ Ester - dobro nam došla !!! Samo ti ostani s nama, pa'š vi'ti kako će ti bit super, navu'ćeš se i ti na (khm!) ... na forum, naravno - heheee :P - na jutarnju kaficu našu, Katine i druge štorije (='priče'), zeku peku i ostalo (i medu i mrmota) ... Ok, evo da ja više ne pikin, još jednom, uelkam i dec it :wink: pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

dobrodosla Ester......
Zvrky-samo pisi.....Ne znash da pises....bogami meni se cini da znash. To sto ne pises ko' neko-ne znaci da ne znash. Ti imash svoj stil i sasvim je ok.
ljubim te...cmok cmok
a i ti pepe...pisi....sta si se ucutala heheh
Post Reply