ZVRKY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ZVRKY

Post by rajouno »

pripalo mi bas nesto tesko ljubavi,a zadesih se na tvojoj temi :)
ipak sam povracala na necijoj drugoj hahaha
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Re: ZVRKY

Post by viola »

Cao Zvrky, sta imas lepo novo? :D Osim avatara na kome ti, priznajem, zavidim :oops: Gde si nasla tu preslatku slicicu, ja se sva rastopim kad je pogledam :D Preslatko! :P Veliki pozzz, cmokic od Viole :D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by zvrky »

E cao viola :D kod mene ti je u poslednje vreme uglavnom sve lepo,nista specijalno, zivim regularno ono posao,kuca malo setnja malo kafici ,druzenja ,razgovori ,malo sna no nema veze jednom se zivi :-D i tako..ovo lepo vreme mi udarilo u glavu pa mi sve lepo heheh Sta ima kod tebe? Jesi li mi dobro? Slicicu sam nasla negde na netu pa mi isto tako bila slatka morala sam da je skinem :D Cmokic
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Re: ZVRKY

Post by viola »

KOd mene je bilo svega, i ruznog i lepog... Fino mi je sto sam posle milion godina u normalnoj duzoj vezi (godina dana i neki mesec! :D ), i evo, upravo spava u mojoj sobi dok ovo pisem, bas ga briga, :D Uvela sam ADSL, ali sam se pokajala, jer mi se cini da postajem pravi mali zavisnik! :rolleyes: Al` mi je bar lepo! :-D A ni ja ne bih spavala, sve mi je interesantno, i vec sam pocela da mastam o letu, Grckoj, plazama, suncu, moru.... svemu tako nekakvom :D Idem po sajtovima agencija i biram gde bih ovog leta, i onda se nerviram sto je najjeftinije u junu, kada mi je ispitni rok, i ne vredi... Jedino mi je frka sto jos uvek idem na predavanja, pa nesto ne mogu da se nateram da budem redovna, moracu da se izvlacim posle za potpis kako znam i umem!
Da znas da i zvucis mnogo pozitivnije nego ranije, plus ta slatka slicica, ma, samo nastavi tako! A i Beograd je ovih dana nekako super, ne znam zasto, Knez pun ljudi, bila je i divna izlozba sa filma koji se mnoooogo dopada ,,Charlston za Ognjenku``, jesi bila mozda? Veliki cmokic! :D :D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by zvrky »

Neka neka samo ti njega drzi tu i ne pustaj :-D
I ja sam pocela da razmisljam o letu ide mi se na moreeee da se izvalim u neku ladovinku onako ko velika ahahahahha pijem kokishku i bole me uvce za ceo svet :D

pa kako i ne bi zvucala pozitivnije,u ono vreme su me tresle takve depresije da sam mislila da nikad nece proci i da necu izdrzati itd sve sto uz to ide a ide i to losije raspolozenje,promene iz minuta u minut itd. ipak sada je malo drugacije svega toga nema,imam taj neki posao sa kojim sam i vise nego zadovoljna, stekla sam dosta novih prijatelja i uspela da vratim jedan deo starih a to me cini vrlo vrlo srecnom osobom. Ne moram da kukam i molim za svaki dinar,za svaku paklu cigareta i to me cini takodje zadovoljnom. Ovi malecki problemcici koji se javljaju povremeno me ne zabrinjavaju mnogo jer su nekako suvise mali za mene hahahahahhaha mislim u odnosu na one ranije koji su mi se desavali ovi su mi nekako beznacajni,procice,resice se ...zivotni su i svi ih imaju...i sve to prolazi i dolaze druge barikade koje za sada sa lakocom preskacem i idem dalje tj ne preskacem nego resavam bez nekih vecih poteskoca. I sta da ti kazem evo izgovoricu nesto sto sam mislila da se nikada nece desiti a to je da se po prvi put u zivotu osecam zadovoljno sobom i svojim napretcima.
Beograd uvek ima lep sjaj ja ga obozavam u svako doba godine,volim da setam njegovim ulicama,volim da udisem taj vazduh volim da posmatram te ljude koji prolaze pored mene...jednostavno volim ovaj grad ! :D

E nisam gledala film al kazu da je dobar jel istina?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ZVRKY

Post by rajouno »

ZNAS KAKO TE JE LIJEPO CITATATI KAD OVAKO PISES...MA EVO,MENE si ispunila nekom radoscu i toplinom..vidis sreco kako sve prodje,i sve se jednom zove 'juce'...voli te tvoja prijateljica!
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by zvrky »

Pa kad me lepo devojka pita i lepo razgovara onda to ovako izgleda bez tenzije i rasprave bilo koje vrste mogu ti reci i meni prija :D I znas sta? Dugo me niko nije pitao sta ima novo ,kako sam ,sta radim itd.
vidis sreco kako sve prodje,i sve se jednom zove 'juce'.
Da, zivot prolazi...secam jbt u obdanistu dok sam bila mislila sam da mi je najveci zivotni problem sto mi je vaspitacica otisla na trudnicko i ostavila me da patim za njom hahahhahahahaha kasnije u osnovnoj skoli su dosli drugi problemi isto tako od zivotne vaznosti (tako sam tada mislila :-D ) a onda se pojavila gudra negde pocetkom srednje skole...onda mi se cinilo da nemam nikakvih problema e tu sam se grdno zajebala :D al eto prodje i taj deo mog zivota,i sve tako prolazi i sve postaje "juce"... volim te bebice :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ZVRKY

Post by rajouno »

i ja tebe,i jedva cekam da te vidim!cmoka
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Re: ZVRKY

Post by viola »

Film je diiiiiiiiiiivan, iako nije ono happy end fazon, ali ima divnih scena, prelepih kostima, efekata, crnog humora, ma, necu da ti pricam, OBAVEZNO POGLEDAJ! Najbolje ako se jos daje u bioskopu, zbog tih efekata, bolje se dozivi. Ja najvise volim da gledam u Takvudu, imaju najbolje ozvucenje i ubedljivo najudobnija sedista :lol:
Super je to kad imas svoj posao, svoje parice, svoje prijatelje, pa si svoj gazda, niko ne moze da te cima i ucenjuje! A i lepse se osecas! Ja sad nesto kao opet radim honorarno, i kada mi dodju parice na racun, znas kako mi je slatko pravac u parfimeriju, pa nova maskara, od sampona sta mi se svidi, maskice, sitne gluposti, kao da sam kupila ceo svet, jer sam ja to sve sama zaradila! :D Ljubim te puno, puno, puno, i keep on smiling :D :D
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by Baba Naca »

PDT_Love_18 :smt006
Pozdrav Zvrki od Bakute!
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
Post Reply