ZVRKY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: ZVRKY

Post by Vlado_M »

Pridruzujem se cestitkama. :)
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ZVRKY

Post by rajouno »

evo sad ugrabih da procitam,cinjenica je i da se mnogo promijenio forum od kad sam se ja javila..a od tad ima vise od god dana..a da ne pominjem da sam godinu dana prije toga samo citala,dok nisam rijeila da s uhvatim u kostac sa problemom.jeste da je kvalitetnija prica i tematika bila tada,ali ovo je zivot..realnost....svakodnevica ,ovo sto ljudi pisu..i jdnostavno neki odu,drugi dodju..uglavnom se ekipe smjenjuju(pa evo je nisam bila prisutna 20ak dana ,pa vidim desetine novih tema,ispovijesti..)i meni je cak trebala pauza, mogu vam reci a je prijala-jer sam se previse 'uzivjela' u virtuelni svijet,toliko da sam postala asocijalana totalno.sve je pocinjalo i zavrsavalo se ovdje!jednostavno,prijalo mi je da bar par dana pricam sa ljudima o drugim temama,vedrijim..opustenim..a forum e uvijek u mojoj podsvijesti,jer jedino se ovdje mi ljudi sa ovkvim problemom mozemo razumjeti,uputiti podrsku,saosjecanje...svaka prica ima neki svoj licni pecat,i ne treba sugerirati nikome kako da pise...jedino ako to nije u totalnoj suprotnosti sa svrhom foruma..i da glupava baljezganja,i prepucavanja treba ostaviti za pp,ili opste jer zaista nije im mjesto n ispovjestima..uostalom,sanela je tu da radi svoj posao..mada se i ja ponekad osjecam kao 'domacin' zvrx.. :D
nikoga ne prozivam,niti pametujem..ovo je samo ,moje misljenje i ipak je bolji ovaj vid izrazavanja -nego ljub ljub,volim te,sve vas volim,i ostala moja prenemaganja..bas sam sebi zamjerila dosta recenica :twisted:
mozda mi je jednostavno naisao takav period,kad sam e sva raznjezila,mozda mi je jednostavno trebalo paznje i ljubavi..a to nisam potazila u 'stvarnom' svijetu...STO NE ZNACI DA VAS ZAISTA NE VOLIM...I TU SAM ,KAOSTO VIJEK PONAVLJAM :D
IMA i kod mene jedna novost,zaljubila sam se..,ali bas :D :D :D :D
we'll stay in touch
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ZVRKY

Post by rajouno »

i naravno ,zvrky sretan rodjendan!znas da ti zelim sto i sebi!
jes' da sam ti ga ja cestitala prije 2 dana,ali bitno je da sam mislla na tebe malena :D :D :D :D :D :D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: ZVRKY

Post by davor »

I od mene Zvrky,sretan ti rodendan...
Sve najbolje ti zelim!!!!
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by zvrky »

Hvala svimaaaa :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt113 jos jedna u nizu.... :D :D :D :D bice ih jos puno puno nadam se :D bar sam ja tako planirala hehehehe
P.S. joe :smt058 :heart: my best frend :!: Zauvek :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by zvrky »

hahahhaha jeste mi beba moja cestitala juce no nema veze drago mi bash bash bilo,ljubim tee puno bebo !!!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: ZVRKY

Post by saša-ex »

Pa da ih slavimo jos puno, a od duvanja da to samo budu svecice...Imas pozdrav i od Maje(zene mi) :D
SAMO CEO ŽIVOT...
ljeto2006
Posts: 50
Joined: Mon Feb 19, 2007 9:05 pm

Re: ZVRKY

Post by ljeto2006 »

Sretan rodjendan zvrky
da mi je vratiti korake unazad
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: ZVRKY

Post by MAKI »

Malena,sve najbolje ti zelim ! I da ti se ostvari sve ono koliko ti je potrebno da budes srecna i zadovoljna...! Ljubac...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: ZVRKY

Post by Zona Sumraka »

Pa sretaaannn rodjosss Zvrky! Zelim ti da se fino provedes i da nam ostanes tako fina jos duggooo dugo :)
Post Reply