ZVRKY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
rilezi
Posts: 16
Joined: Wed Feb 14, 2007 1:42 am
Location: sabac
Contact:

Post by rilezi »

heheeh... pa kao da sam ja napisao tvoj odgovor zvrky....imamo slicne rezone....i stvarno mi prija to sto si napisala....na pravom si kursu,kapetane!samo ti nastavi tako da "krstaris"... pozzzzzz zvrkuleeee
kad neko nema ono sto voli,onda mora da voli ono sto ima
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:-D Svidja mi se to "kapetane" hehehehheheh i svidja mi se koje si poredjenje dao...od sad put nastavljam na brodu hehehehehheh jeste da je brod na nesigurnom tlu tj vodi i ljulja se ali potrudicu se da odrzim svoj brod :-D bas mi se svidja ovaj fazon :twisted: Kao kapetan broda pozivam posadu na rucak hahahhahahahha (kapetan bele ladje) :smt044 :smt023 Pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

sta ima za rucak? sta ces nam skuhati?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa evo predlozicu recimo lignje posto ih ja obozavam ajd sad da vidim ko se slaze :-D ? Ko se ne slaze neka da predlog pa da ga usvojimo hehehehe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

moze, ja volim lignje a jos vise volim ribe i istarsku supu uz to
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E ja nikad nisam jela istarsku supu,koja je razlika izmedju obicne supe i istarske supe?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Istarska supa je crveno vino s prcenim, prepecenim kruhom i secerom koja je sipa u bokal i pije iz bokala i jako dobro udara svih redom
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Zvrky, srecan ti rodjendan! :D
Zelim ti da uspes u svemu sto zamislis. Srecu u ljubavi, poslu i puno hrabrosti za dalju borbu!
I da nazdavimo za rodjendan :partyman:
O Kako je lepo ponovo biti STR8
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

OOoooooo cao jeco bwe pa de si mi ti,hvala na cestitkama hahahahha ovaj rodjendan mi se najduze cestitao u zivotu hahhahhahahaha,kako zivis? Prosla je svadba sve to ...kako ti je sad,kako se osecas? LJubim te .
Sunrise ja mislim da se to meni ne bi svidelo :-D nesto mi to sumnjivo zvuci hehehe al ajde valjda necu umreti ako probam :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Onda bi bila prva osoba kojoj se supa ne svidja :-D
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply