ZVRKY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
cocaine baby
Posts: 11
Joined: Wed Jan 24, 2007 9:06 pm

Post by cocaine baby »

sa zakasnjenjem,
SRETAN RODJENDAN!!!NEKA TI SE SVI SNOVI I SVE ZELJE OSTVARE...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

ZVRX,NE BROJIM JA TO SA ZAKASNJENJEM,BITNO JE SJETITI SE.EVO ODIGRACU JEDAN ZVR-ZVR PLES ZA TE.SVE NAJBOLJEBE,STO KASNIM :D SVE NAJBOLJE!LOVE KITTY@
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

KAKO CESTO GRIJESIM U KUCANJU,TRUDICU SE DA SE POPRAVIM :oops:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

ej zvrx shta ima?kiss :D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Evo malopre sam se probudila pa bauljam po kuci,radim,spavam,radim,spavam :D znaci nista novo hehe ,sta ima kod tebe kako si? Kako na poslu,lekovi bla bla kako sve to ide?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Sretan rodjendan, to znaci da si jarac :-)

Post by vjeraufanjeiljubav »

Neka ti je sve nabolje u zakasnjenju. Da se predsatvim ja sam Daniel imam 31 godinu i isto sam Jarac. Citao sam u svoje vrjeme ispovjesti od Vlade M svi ga znate vjerujem. I tada nisam nista komentirao ali sam sve citao i cekao novi post.
Moj najbolji prijatelj, kao brat mi je, ima problema sa h.. tako da zelim njemu pripremiti teren. Nadam se da cu ja prestati biti kukavica i njega povesti sa sobom i platiti bratu ljecenje. Pa neka onda ovde ima drustvo koje ce ga razumjeti i davati mu podrsku.
Eto drustvo imam ovde blog http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/ pa ako ja zaboravim navratiti posjetite me na blogu i ostavite koji anonimni komentar.
Cuvajte se i citamo se...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hvala puno,inace ja sam vodolija ne jarac no nema veze :D imam 26 godina,drugara slobodno mozes dovesti ovde na forum ako on to zeli,uvek ce se naci neko sa kim ce razgovarati,srecno i pozdrav. Mora neko da postoji ko ce da ga gura a to u ovom slucaju budi ti.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
rilezi
Posts: 16
Joined: Wed Feb 14, 2007 1:42 am
Location: sabac
Contact:

Post by rilezi »

:) pozz :( zvrky,bezrezervno sam te pratio u tvojim izlaganjima....sjajno si ih sastavila,iako ne oskudevas u skromnosti po tom pitanju...praveci neku okvirnu komparaciju nasih storija,naisao sam na mnogo slicnosti...ma u nekim segmentima sam se poistovetio sa tobom...ali nije to sad u fokusu,nego...zelim da znam kako napredujes..u svakom smislu....i na koji nacin organizujes svoj zivot u ovom periodu...vidim nema te....srecno zvrkulence pozzz iz sapca
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja tek sad vidim da sam propustila tvoj rodjenadan, sorry, jebga nije me bilo neko vrijeme a sad sam tu no sama, nema nikog za spiku.
Nije bitno, zelim TI OD SRCA POZELJETI SVE NAJBOLJE ZA TVOJ RODJENDAN I NEK TI SE SNOVI OSTVARE I ZELJE ISPUNE i nastavi kao sto si zapocela
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hvala Sunrise,to je samo jos jedan rodjendan u nizu bice ih jos mnogo :P ...
Rilezi napredujem ja mislim odlicno jedna po jedna zelja mi se ostvaruje i osecam se zadovoljno sobom iako imam jos dosta toga da uradim na sebi ipak sam zadovoljna svojim napretkom,ja se mozda sporo krecem ali mislim da je put za sada bez trnja :) ocistila sam sve i sad koracam slobodno i bez velikog straha da cu napraviti sranje...kako sve to izdrzavam i kaoko se borim to stvarno ni ja sama ne znam,nemam neke posebne planove,jednostavno se trudim da sebi ulepsam zivot koliko god to mogu,ako sam mogla onoliko godina da trcim za heroinom i snalazim se na sve moguce nacine,pa mogu i sad malo da potrcim za slobodom i lagodnim zivotom sa mnogo manje stresova...tesko jeste ali nema mi drugog izbora,imam dva puta da biram ili cu da sedim i dalje da kukam i bedacim se ili cu nesto da preduzmem kako bi mi bilo bolje e ja sam se odlucila za ovaj dugi put....kako organizujem svoj zivot? Hm.....ne znam....majke mi moje ne znam....trenutno sam preopterecena poslom koji imam i trudim se da malo uznapredujem na tom polju eto to mi je neki plan ako se to moze nazvati planom,nemam neku posebnu organizaciju...jedino sto sebi zelim je da mi bude bolje,to mi je jedan od glavnih motiva koji me gura napred...previse sam bola sebi dozvolila mislim da je tome dosao kraj , ne mogu vise da dozivljavam neke stvari...to je ono sto me odrzava u zivotu...ma mislim nemam objasnjenje ,nemam konkretan odgovor... :? Sad sedim i razmisljam sta da ti odgovorim na pitanje kako organizujem svoj zivot....jebote ne znam ....i ne znam odakle mi snage i volje i svega :roll:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply