ZVRKY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

pepinga wrote:ovom prilikom se izvinjavam pepeljugi...jer tek sad videh da podstaknuta tvojom pricom i ona pise ispovest........nek joj je sa srecom.....jebiga....ja sam rekla svoj utisak.......verovatno sam pogresila, ipak su ovde svi da daju podrsku a ne da selektuju i misle da sve znaju......IZVINITE.......
Draga moja,ja sam svoju ispovest počela da pišem davno davno...
Stala sam,jer mi teško padaju sećanja na prošlost ,kao i iz nekih ličnih razloga...
Ono što si napisala...nema veze,prihvatam tvoje izvinjenje...sve je ok :)
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
pepinga
Posts: 45
Joined: Thu Jun 08, 2006 3:15 pm

Post by pepinga »

bas mi je drago sto si se javila...........a i videla sam da i stala sa ispovesti............zbog toga mi je bas zao.....sve u svemu......puno srece......u kakvoj si sad fazi???
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

hehehehhee dal cu ja ovde ikad vise pisati nesto ,ili ce ova tema ostati ovako za zajebanciju :lol: sedim ovde i razmisljam ....pisala bi nesto a prosto ne znam kako da pocnem,sta da pisem,kako da vam docaram ono sto osecam,ono sto sam osecala...mislim da je najbolje da ja nastavim da pisem po forumu jer to je ustvari sve moja ispovest ,svaka tema u kojoj ucestvujem je moja ispoves ustvari,svuda ja nesto ispisem iz licnog iskustva a vi najbolje tako vidite sta se desava i kako se ustvari u tom trenutku osecam....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bolje da prekinem....Pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Zvrky, ja primijecujem da si u puno boljem raspolozenju nego ranije sto mi je jako drago. Cuj, ako imas volju pises ispovijesti, ako nemas ne pises nego piskaras po forumu. Mozda naidjes na neki stari dnevnik od ranije pa ga ides preradjivati i eto ti zabave, obveze i neceg korisnog za raditi.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

He,jesam u puno boljem raspolozenju istina,imam jos neke stvari da resim koje me ovako poprilicno jebuckaju :lol: ali bice bolje,znam da ce biti,mora da bude ! Kada to resim......hm....bice mi puno lakse da nastavim "put kojim se redje ide" hehehhehhehehehhe a to je put onih "normalnih" zivota,borba sa stvarnoscu,borba za opstanak,borba....do kraja......
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
PetarBG
Posts: 3
Joined: Sun Jun 04, 2006 12:10 pm
Location: Beograd

Post by PetarBG »

Draga zvrky, zvucis mnogo bolje i svezije. Imas punu podrsku svih kojima je iskreno stalo do tebe, da nastavis smelo tim zdravim i slobodnim koracima kojima si polako vec krenula.
Samo napred mala... ;)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hvala Petre svaku podrsku oberucke prihvatam i mnogo mi znaci,poslednjih par dana dobijam dosta privatnih poruka pa slobodno mogu reci skoro pa od svih ovde i ne znam sta da kazem ljudi osim HVALA VAM OD SRCA :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

"Krenulo mi u zivotu, ja sam dete srece, a rekli su da od mene nista biti nece" :smt082 malo su se zajebali u racunici hehehehhehe,ljudi ja se osecam sve bolje i bolje,onih jezivih depresija vise nema,bar ih nije bilo odavno,pojavi se tu i tamo po neka ali zanemarljivo nisam u opasnosti od nje, sto mi je jako drago cak i ja sama primecujem da mi je bolje a boga mi i ljudi oko mene sto me cini jos jacom i istrajnijom u ovoj borbi koju sam zapocela doduse davno je borba zapocela ali traje josuvek :twisted: imam jedan problem koji je josuvek prisutan a to je : (hm....imate pravo jedanput da pogadjate hehhehehe) "posao" kad resim i to bicu najsrecnije stvorenje na ovoj planeti :-D :smt026 ...i sta da vam kazem jos....IEMO DALJE....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

heheh ...i ja se isto osjecam. kontam nekada pa ovo se bas oduzilo...nekako nikako da se vratim na svoje. onda skontam kako je bilo prije par mjeseci...i kako je sada...drasticna razlika. mrzim kad me spopadne depresija...sve se nekako nakupi...i spuca me odjednom. motivacija mi definitivno fali...ali osjetim da i to polaaaakkkooo dolazi na svoje.
i taj jebeni posao....kontam biti uciteljica...jebi ga... to mi je do sada bio naj pozitivniji posao. pa polako da krenem prema zamisljenom cilju. zavrsim taj magisterij itd....
ajde valjda ce biti bolje....ubrzo.
cmok zvrks. i ja se ispovijedi na tvojoj ispovijesti :-D
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Neka Luna kakve veze ima sto je moja ispovest,samo ti posi,ovako cemo mi po malo sta nam fali na svakoj temi po malo i super hehehehehe Luna kisss
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply