ZVRKY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Dobre tvoje memoare :) Samo tako nastavi, glavu gore.... hahahahaha (znas za onu stavim glavu dignem noge nemoze???)


Cccccc pokvarila si me zvrky....a ja fina zelena neubrana!!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Cuj ja te pokvarila,hehehe :-D nisam,ne bi ja nikada to uradila :lol: jao sutra kad budu videli sta smo pisali sve oticice pola ljudi sa foruma heheehhe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Zaboravila sam NEISKVARENA


hahahahahahahahahaha bole me misici.....dobar ovaj eksersajz hahahhahahahhahaha
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ne definitivo ce da padne opomena sutra , vidi sta uradismo od foruma ne mogu ljudi od nas da pricaju, :-D mora da se uozbiljim malo,hehehhehehhehhehe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Haj sad duboko uzdahni pa izdahni.......nema sprdanja vise.....ali moramo obnoviti gradivo???
Zvrky reci mi sta ste danas naucili???
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa....... boli stomak od ovolikog smejanja.....sta smo naucili :roll: nista ...ipak se okrece...hehhehehe IPAK SE MOZE TO SMO NAUCILI SA LUDILOM ILI BEZ ALI SE MOZE
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Crystal_Virus
Posts: 7
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:39 pm

Post by Crystal_Virus »

nepise nam zvrky dalje... hehhehehe!!! mada bih zeljela cuti jos.... nadam se da ce ubrzo.. hehhee pozz za svee!!! ;)
"Svi bi mi trebali biti velika nasmjesena,raznolika,sarena,tolerantna gomila sto slavi zajedno...."
NEPOZNATI RAVER,JUNI 1999.GOD ;)))
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Joj sta da pisem ni sama ne znam,moja prica je jedna sasvim obicna najobicnija prica,volela sam gudru stvarno jesam vise od zivota,volim je ja i sad ali postoje neke granice ne moze se bas sve sto se voli,bilo je lepo dok je trajalo...jebi ga ne moze vise tako,tek sada vidim sta sam sve propustila a sta sam mogla da imam i sta sam mogla da postignem u zivotu da nije bilo gudre, ali bilo je ihaaaa bilo je i mnogo i malo, bilo je svega i svacega....ako kazem da mi je zao sto sam se drogirala slagacu nije mi zao bilo mi je dobro ,bilo je i perioda kada mi je bilo mnogo lose,ali guralo se nekako,mnogo se tu ljudi smenjivalo u mom zivotu i samo par njih koji su stalno bili tu samnom i ja sa njima...hm....ma jok ne znam sta bi vam ispricala sto vec nisam rekla,evo recicu ovo da je BORBA NAKON SKIDANJA SA SAMIM SOBOM MNOGO TEZA NEGO SAMO FIZICKO SKIDANJE! Uzasno je sta sve prolazi kroz glavu svakog pojedinca(narkomana)....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
pepinga
Posts: 45
Joined: Thu Jun 08, 2006 3:15 pm

Post by pepinga »

hey zvrki citam vec sat i po tvoju ispovest i trosim li trosim ove moje sate na netu......ovde sam vec nekoliko dana na forumu.........toliko sam puna utisaka zbog tvoje price da ne znam odakle da pocnem..........ne pada mi na pamet da ti pricam nesto sto ti mozda ocekujes niti bilo sta skapiraj kao neku hvalu..........samo sam iskrena.......prvo , posto sam ja sad procitala i neke stvari koje si pisala jos ranije......moram da ti kazem prvo za taj tvoj stil pisanja..........pa da prestanes da se optrecujes istim......ako si nekada citala Bukovskog ,ne znam , to ces mi reci, mogu da ti kazem da si ti nas srpski Bukovski....ovo je kompliment, a ti sad uzmi pa procitaj, slican stil kao tvoj, dosla sam na forum da gvirnem , i sat i po citam tvoj zivot, cak sam i izjavila da cu ovo da skinem sa neta , pa da napravim knjigu, ali to je bio samo trenutak odusevljenja, koje sam htela da podelim sa ukucanima, ali me nisu skontali.......e sad da te ne hvalim vise...........vec su ti pricali da zivot i de dalje i ta sranja, prijatelji dodju i prodju....e pa ja te necu smarati sa tim, posto sam i rodjendan propustila, nema veze...........posto si pre par stranica ali to je bilo pre par meseci, kapiras ja sam tek sad sve procitala, zivim u bg,ako hoces mozemo na kafu , posto kazes nemas sa kim, a ja sam bas nesto u fazonu da kad prodje ova kisa , da odem negde da problejim.......ako hoces?.....ne znam da li imas neki posao?......i sta znas da radis?...............i da li si nasla nesto..........? to mi reci.........e da.....sto se tice one male PEPELJUGE 84........Neka se prvo skine , pa neka kucka, i nek odjebe sa svojim dupetom , ili cije je vec stavila..........jer mi je potpuno pokvarila ceo utisak o forumu....a ja znam da se vi svi ovde volite, ali kreteni vam ne trebaju.......inace.....osto sam ja sve citala od pocetka, ne znam ko je gospodja sa onom sakom,mislim da ti je majka.....ali ova sa dupetom te posvadja sa njom..........ko je jebe!!!....Mislim na ovu sa dupetom..........Inace da se predstavim.......ja sam ovde nekoliko dana ,na forumu za suovisnike, moj rodjeni brat sa kojim sam jako bliska je narkoman od 98, i trenutno je kod mene na lecenju........za nekoliko dana napusta ovu zemlju.......ali o meni cemo drugi put.........Zvrki......nadam se da ces odgovoriti.....
User avatar
pepinga
Posts: 45
Joined: Thu Jun 08, 2006 3:15 pm

Post by pepinga »

ovom prilikom se izvinjavam pepeljugi...jer tek sad videh da podstaknuta tvojom pricom i ona pise ispovest........nek joj je sa srecom.....jebiga....ja sam rekla svoj utisak.......verovatno sam pogresila, ipak su ovde svi da daju podrsku a ne da selektuju i misle da sve znaju......IZVINITE.......
Post Reply