ZVRKY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
baki
Posts: 14
Joined: Thu Mar 02, 2006 11:10 pm
Location: beograd

Post by baki »

Zvrky, mislim da si ti jedna izuzetna osoba!!!! :P Ne stoji ti nikako da budes tuzna i neraspolozena. :cry: Ja sam ovde veoma kratak period, imam kao i svi vi ogromne probleme, ali ti mi zaista vracas nadu u zivot! Znaj da tvoj trud i tvoja muka, koju trenutno prozivljavas, nisu uzaludni! Ti - veruj mi - ides pravim putem..... a o pomoci drugina(koje cak i nepoznajes) necu ni da govorim! Glavu gore, svim svojim srcem sam uz tebe! :heart:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Bice neki nastavak ispovesti samo da se ja malo raspakujem i mozak spakujem :smt006
Baki mozda mi nestoji da budem tuzna i neraspolozena ali desava se i to. Kad ja nekome vracam nadu u zivot kao Baki da li to znaci da sam nesto postigla? prija mi da cujem tako nesto,ali sam cesto zbunjena kad procitam da ja nekom dajem nadu za buducnost svog bliznjeg ili samoga sebe.
Nadam se da trud i muka i sve sto uz to ide nije uzaludno stvarno se nadam i zelim svim srcem da ostvarim svoj cilj koji sam zapocela :!:
Pomoc koju eventualno pruzim nekome koga ne poznajem a kamoli kad poznajem mi jako prija i cini zadovoljnom a i evo vidis sticu se i neka nova prijateljstva,poznanstva,krug ljudi se malo siri u mom zivotu ali malo nadam se da ce se rasiriti na svim kontinentimam ove kugle zemaljseke!
Sto se tice glave malo je gore a malo je i dole jos ja nisam na dve noge stala jao sam na jednoj i tako neka staka mi pomaze da hodam i guram dalje dok i druga ne ozdravi. Kakve sam primere dala ja stvarno ne znam da li me je iko razumeo :wink: U svakom slucaju bice valjda nastavak neke moje jadne ispovesti JER JA NE ZNAM DA PISEM :!: :!: :!: Pozdravlja vas zvrky dangubica :heart: :smt023 :smt031 cas me ima cas me nema, :smt082 :heart:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ti si jedno veliko srce. Steta sto nisam imala sansu da odem u Srbiju pa da i vas upoznam....ali jebiga ima raje i u Sarajevu koje nisam uspjela upoznati. Sto se tice tvog pisanja....nemoj da ti Voda spuca cvoku. Kaze neznam pisati. Super ti pises....prema tome se zadaj i pocni jer nestrpljivo cekamo taj nastavak. A sto se tice raspolozenja i to sto ti je glava nekad gore nekad dole....to je sasvim normalno. Pa jebiga bolje je i tako, nego da ti je glava uvijek dole (kao sto je bila dok si koristila dope)....zar ne??? Cuvaj se lutko i cmokic u okic ;-)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Bice dana ima vremena mozda cemo se jednog dana i upoznati sasvim slucajno, ko to zna....sta nosi dan a sta noc to niko ne zna..... ;-) Sta da pisem pitam se sad??????????? Ne znam sta da pisem....koju ja ispovest da napisem.....da nastavim.....sve je tako isprepletano da ja ni sama ne znam sta je gde i kad bilo kako sam se osecala ne znam ni sad kako se osecam...tupavo i glupavo :wink: ......kako sam se osecala pre dok sam se gudrirala....pa nekada sjajno a nekad bedak totalni iako sam uradjena opet bedak zasto ovo ili ono hiljadu nekih pitanja vrzmalo mi se po glavi dok mi glava ne padne a onda stond pa ispocetka i tako u kruk....nekad sam vesela srecna zadovoljna sobom,drugima sve mi je naj u zivotu nista mi nije falilo(ovo sve je od pre kako ja sad to vidim i koliko se secam),sve sam volela,nista me nije mrzelo,ali nista opet nisam uradila po pitanju nekog mog napredovanja za svoju buducnost to me nije zanimalo zivela sam od danas do sutra bez da razmisljam o tome sta ce biti za par godina gde cu biti sta cu raditi...kad me tuga opet opali onda sam razmisljala o majci i bratu o mojim drugovima i drugaricama sta je sa njima zasto oni pate zbog mene,nije mi bilo jasno,sad mi je jasno ali sad je kasno! Tada to sto oni pate meni je jako brzo odlazilo iz glave nisam dugo razmisljala o tome,nisam razmisljala ni zasto ja patim bitno mi je bilo samo da se uradim i da se zajebavam po ceo dan,da skitam i lutam ulica bila mi je dom,i ja sam to volela.Nekada sam se osecala bedno i jadno ali i to je jako brzo prolazilo sve iz minuta u minut prodje i dodje...zasto sam se nekad osecala jadno i bedno mnogo bedno zato sto sam ipak malko priznavala sebi da tako ne mogu ziveti iako sam to volela sve sto sam nabrojala(sad ne znam da li pricam malo nepovezano ali nema veze,sada mi je tesko iz ovog ugla da pisem o proslosti).Sada kada sam cista fizicki i psihicki jos nestabilna pocela sam da mrzim gudru,pocela sam da razmisljam malo drugacije,sada placem za sve one godine kada nisam plakala jer me nije toliko doticalo bilo sta oko mene,sad me samara sve lose sto sam drugima uradila svojim drogiranjem,svu bol koju sam drugima nanela svojim drogiranjem,jer mene sada boli tudje drogiranje i mene sada boli tudje ponasanje,mene boli sve ono sto je bolelo druge oko mene...mozete nazvati ovo kukanjem ili ispovest ili kako god ja ne znam kako bi nazvala ovo sto pisem ali nije ni to bitno....Sada sam usamljena i bez prijatelja,ostala mi je samo nada da ce biti bolje i da cu krenuti dalje sa one iste raskrsnice gde sam stala i jos stojim one raskrsnice o kojoj sam vec pricala ima samo cetiri pravca,prosla sam raskrsnicu sa vise od cetiri ulice i stigla do ove i tu se zaustavila....gde sad....kuda.....sa kim.....zasto?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ti stvarno hoces cvoku zbog tog samopouzdanja....kad vidim da pises a bulaznis da neznas da pises ja bi ti te male koskice polomila.....Ma sali se voda, znas da te lolim ;-) Samo nastavi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hm...... je li Vodice sta bi sa tom cvokom sto si mi obecala :-D Nesto sad prelistavam sve ovo sto sam pisala i sto su drugi pisali....kako sad da nastavim,ne znam ni gde sam stala....mozda je bolje da nista ne pisem ovde, nesto mi se sad ne vraca u nazad...da da necu sad nista pisati hehehehhehe ne znam ni ovo zasto sam napisala ali nema veze :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ja mislila ja zvucim zbunjeno....ali kad bi neko normalan procito ovaj post reko bi da si pukla....ono juce sam heklala i kad sam se probudila pomuzla sam kravu ali dorat naletio na saravu...dok sam vodila ljubav u sijenu!!!



hahahahahahahahahahahahaha al sam probuncala...haj nadjemo se kod gomile drva!!!!
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

:smt082 :smt082 :smt082

Fakat niste normalne, a ti Vodolijo - lud je onaj koji pomisli da nisi pukla :smt043 , cuj sijeno, dorat - krava ... hahahaaaa
Cccc.,.cc al se ismija pred spavanje , e hvala vam na ovome popravile ste mi dan :D

Ljubim vas

P.S. Kad se Zvrkolina cujes sa DA i Erinejom, puno ih pozdravi i sve naj, naj...
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Shhhhhhhhhhh mojne na glas to govorit, nek ce te cuti :):):):)


Posla crveknapica u sepurke..... i naletila na .....tra la la la la

Ejha zulejhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Hija rabijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

hehehhehehhehehhehehehe :smt042 :smt082 :finga: ,hehehhehehhehehe,necu nista vise da pricam,hehehhehhehheh,ajoj umrecu od smeha Vodice ti nisi normalna majke mi,hehehheheh,bas mi dobra ispovest a? hehhehehehhehe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply