ZVRKY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Opa Ester stisla perlju trala la ,dobro mi došla Ester videćeš lljudi su ovde super! Ramona i luna a posebno pepe hvala na podršci malo mi se vraća samopouzdanje,nisam znala da znam da pišem meni to sve deluje ko da piše neko dete u prvom razredu samo što ne krenem s onim a on je rekao a ona je rekla itd...hehehehehe,ma pisaću ja pa šta bude,hehe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

samo ti pisi sreco....nismo na spisateljskom takmicenju heheheh(zezam se...da napomenem).....mada...ima i onih sto misle da jesu :-D
ma ne brini ti nista....samo ti pisi....
cmok cmok
a ti i ester se znate????
ester-koja je tvoja prica??? pricaj./././// :wink:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

pa ja i Ester smo se skoro upznale i to ovde preko foruma i devojka je skroz super videćete! Kolio ste me nahvalili za pisanje ja nemam reči,ne znam da li da vam verujem :-D :smt026
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Shone
Posts: 87
Joined: Fri Jun 10, 2005 6:28 pm
Location: beograd

Post by Shone »

Zvrky, najzad i tvoja ispovest. A bas sam se razmisljao zasto ranije nisi nista pisala o sebi, kad ono zbog toga sto satro ne umes da pises. Ma cuti bre odlicno je....ne daj boze da ja pocnem nesto da lupam.

Ajde navali sad, pisi,ocekujem nastavak sto pre, jer nema smisla da Pepe uvek zna nesto vise od nas ostalih :-D

P.S. Drago mi je da se osecas bolje!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hehehe Pepe će uvek znati više od svih vas :-D hehehhe,pisaću kad budem imala vremena i kad me niko ne tera u sred rečenice!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nastavak:

Dugo sam uzimala te trodone,tramadole i sve ostale zamene,vukli smo se tako iz dana u dan dok se nismo navukli,a onda se pojavio dop,iskreno nemam pojima ko ga je doneo ali eto i to sam uzela na svoju inicijativu i to mi se vrlo dopalo...99 godine tokom onog bombardovanja mi smo već zagazili u te neke narkomanske vode,i svo vreme tog bombardovanja smo se sjajno zajebavali na račun svih tadašnjih događanja u Beogradu.Dop tda nisam uzimala svakog dana ali sam zato uzimala trodone kad ne uzmem dop....Posle bombardovanja nastavili smo da se radimo dopom...I dop je krenuo svojom brzino onom nenormalnom....vremenom ja sam se kao izdvoila iz tog mog društa pokušajući da pobegnem ali ne zbog droge nego su počeli da me smaraju,ja sam bila jedino žensko u tom društvu jer su u međuvremenu sve one drugarice a i drugovi od ranije otišli svako na svoju stranu a sa njima sam ostala samo ja,postali su mi najbolji drugovi kao što su i sad...taj beg mi nije uspeo jer kad su videli da me nema nekoliko dana došli su da me traže i naravno pronašli su me nisam ja bila mnogo daleko,bila sam ispred svoje zgrade gde sam upoznala jednu komšinicu koja mi je posle postala jako bliska,takođe sam tu počela da se družim i sa pepommmmmmmmm,hehehe i sa još nekim ljudima koji sad nisu bitni...Tu drugaricu koju sam tada upoznala živela je u mojoj zgradi i večito šetala svoja dva psa a ja sam je večito posmatrala dok nisam počela da se raspitujem ko je to i kako ja nju ne znam a živi u mojoj zgradi... Komšija koji je takođe tu živeo upoznao me sa njom i počele smo da se družimo,posle jako kratkog vremena tražila je od mene da proba trodone nisam htela da joj dam ali dali su joj ti moji drugovi koji su išli zamnom da me pronađu,tako se vremenom i ona navukla...Tada je Pepa upoznala mog najboljeg druga Sašu kog je pominjala u svojoj ispovesti...Dugo se raspitivao o njoj dok mu nisam rekla aman čočveče idi priđi joj nemoj da si pička i tako je nekako i bilo,otišo je i šta je bilo bilo je to će pepa pričati,znači počeli su da se zabavljaju,moja druga drugarica je zgrabila drugog ortaka pa trećeg i tako a sve to uz gudru....pošto je i na tom mestu izlazilo dosta ljudi iz kraja i oni su vremenim počeli da se razilaze tako da smo u to moje društvo uneli još dve osobe Pepu i tu komšinicu o kojoj pričam,e onda smo svi zajedno počeli da se tako družimo i drogiramo sve više i više,gutalo se tu sve i svašta,ijevi,trodoni,radio se dop,koka spid,vutra ma sve živo ali ciljna grupa je bila dop i trodoni! Naravno bilo je tu i alkohola a pošto se sve to dešavalo ispred moje zgrade počeli su problemi i tu ljudi iz zgrade su ponovo zvali policiju jer smo bili bučni preko noći...tako da smo morali i odatle da se sklonimo....vratili smo se na staro mesto okupljanja ali smo napravili dogovor sa čuvarom da će sve biti on samo da on nas ne dira i ne zove muriju i tako je i bilo,mi nećemo da pravimo haos a on neće da zove muriju....ni to nije dugo potrajalo jer smo se preselili u sred centra grada tada smo već bili onako žešće navučeni na dop.....nastaviće se....E da da napomenem da sam tada bila jako hladna prema svima i da ništa nije moglo da me potrese i nisam nikome dala da mi priđe,sve može da se zezamo ako neko imaneki problem ja ću s njim da pričam da kažem šta mislim ali ja nisam nikad,nakon upoznavanja maje te moje komšinice sve se u meni promenilo....nastaviće se....heheh
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ehee ja mislim da smo svi mi prošli to neko 'doba zidića' - svi smo s ekipom visili, okruženi svim i svačim, na nekom zidiću hehe :wink:
Samo piši dalje draga!
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

...

Post by mirzas »

Nema kafića do zidića!...ili tako nešto...
Sorry šta ulećem ovako bezveze...dosadno mi je malo...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa ja sam rekla da ja ne umem da pisem,evo potrudicu se da malo detaljisem i malo opisem svoje dogadjaje malo blize...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pisacu ali ima nekih kritika pa sad razmisljam kako dalje da nastavim... kazu preskacem neke stvari... :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply