Zaljubljen u gudru!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

Pozdrav svima,moje prvo iskustvo sa gudrom,imao sam 12 godina i zapalio prvi djoint.Sjecam se nisam jos ni pusio cigare pa se prvih dana nisam mogao napusit jer sam probijo blokade u plucima.A kad sam se kreno napusavat trosio sam ogromne kolicine novca.starci oboje su na dobrim mjestima velike plate ugled al nebitno sad to.U 14 god sam stupio u kontakt sa spidom i odmah sam se zaljubio u tu drogu.u početku nisam se gudrao cesto al kad sam napunio 16 god vuko sam svaki da spid jedno 3 metra i sletio 12kila.roditelji jos uvijek nisu sumnjali ja se uvijek izvlacio.i jednog dana sjecam se petak bio u pola 9,ja zavrsio sebi komad spida i kreno kroz carsiju kad hale uhvatise me nadjose mi gudru i u stanicu,od koga si uzo ovo ono ispitivali me 5 sati nisam popustio fala bogu.i rekli mi da nazovem oca da dodje po mene.to mi je bio najgori trenutak u zivotu kad je stari usao u sobu a ja s tri inspektora a jedan mu pokazuje spid.kad me pogledao procitao sam mu po pogledu veliko razocarenje.od toga dana bio sam zatvoren u kuci jedno mjesec dana iso sam u skolu i izbio sebi gudru iz glave.poceo sam aktivno trenirat i udebljao se 20 kila za 3 metra.imao sam 17 godina i bio tezak 98kg a sve u misicu.ii tako treniro sam godinu dana.radio sam test i bio sam negativan.odmah sutra sam se napusio znao sam da mi nece radit test.na proljece sam poceo pusit travu malo po malo opet.i sta se desava za 18 rodjendan povucem lajnu spida.i kad me je pukla dobrila uzmem sebi jos 2 komada.inace sam poznat u drustvu ima nas dosta a svi ljustre spid,a ja sam imao najvcecu toleranciju u mahali i vuko sam cize od 3gr dobre brzine.i tako citavo ljeto sam se gudro i to mi je doso jedan od najboljih jarana s puta iz njemacke i donio 300gr spida cisto i 10000eura.za mjesec dana sa 98kg sam sletio na 80kg.roditelji su poceli sumnjat i upozoravali su me testom a ja sam uvijek govorio slobodno.tih 300gr pola smo uzvukli pola udarili sa jos 25gr creatina i prodali.otislo je brzo imalo je se kesa.i jednu noc dolazim kuci u 5 ujutro spucan ko zver izvuko bio 4 gr i prije nego sto cu krenut kuci progutam bombicu od skoro grama.kad sam doso kuci mati me je cekala budna i dala mi test da radim.dolio sam dosta vode u mokracu al linija za amfetamin je bila potpuno crvena a za thc slabije malo crvena.svadja s roditeljima ovaj put sam preuzeo malo stvari u svoje ruke imao sam ustedjenih para tako da sam otisao od kuce na par dana.i tom prilikom proba prvi put tramale popio sam prvo 3 komada pa za par sati jos 4 i kasnije 2.raznjeo sam se pusio fufu ko lud.i tako pocinje moja karijera sa trodončićima koje jako volim.volim ih zato sto mi daju nekakvo samopouzdanje ali i ljutnnju agresiju a nekad i mir.poceo sam ih pit svaki dan i to nekad i po 15 komada.i jednom sam se tolko spuco da mi je tabla ispala u kuci i mama naisla na to.stari popizdio i dajdza jos vise.zatvorili me u kucu nna dva dana.imao sam toliku krizu svaka kost me je bolila i nisam mogao spavati.cim sam se dohvatio polja zavrsio sam sebi 6 komada i spuco se.nisam naviko bit normalan al sam primjetio u zadnje vrijeme najludji sam kad sam normalan.i tako sad slabije vucem spid zgadio mi se vise planiram ga opet pocet radit,ali zato skoro svaki dan pijeme tramale npr.dns sam popio 16 i isfuro sam se bio nisam mogo ustat iz kreveta skoro pola sata.ne znam sta da radim dal da prestanem sa drogom posto su mi roditelji pruzili sve jos sam popustio u skolu imam sve jedinicei 2 vladanje.kontam na odredjeno vrijeme se spametovat ucit malo vise da popravim odnos sa starcima.sad ne pricam sa ocem s mamom malo skroz jebiga tako je kako je al ja cesto sanjam gudru i stalno razmisljam o njoj.sto je najgore citao sam dosto ispovijesti na ovom forumu o heroinu i umjesto da me te price prepadnu,one me cine radoznalim.ali opet ne smijem jer ako probam dop necu se vise nikad skinut sa njega. nastavit ce se....
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by preispitivac »

Ti kao da si dosao da se pohvalis.
Al ti nije neki trip sve to... Stavise, ode ti u kurac sa tim nacinom razmisljanja
Jurim rep
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

Čuj došo da se pohvaliim,isprico sam sve kako je bilo samo sam htio da se oslobodim tereta...ma sad sam smanjio skroz jedan dan pijem tramale pa dva ne pijem...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by sanela »

Do kad misliš da možeš tako?
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by bojanol »

sanela wrote:Do kad misliš da možeš tako?
Pa može dokle hoće, ali će vremenom postati disfunkcionalan, ceo život će mu se vrteti oko gudre, a to je ma koliko zabavno u početku bilo = teško sranje. :mrgreen:
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by ziki »

Pisi propalo.
...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by sanela »

bojanol wrote:
sanela wrote:Do kad misliš da možeš tako?
Pa može dokle hoće, ali će vremenom postati disfunkcionalan, ceo život će mu se vrteti oko gudre, a to je ma koliko zabavno u početku bilo = teško sranje. :mrgreen:
Znam ja to, ali, zna li on? ;)
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

Najgore od svega sto sam zaboravio da ti moze biti fino bez gudre,nije mi vise nista zanimljivo.Danas nisam nista koristio al sam citav dan zato prelezo na netu i tv....
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by nenormalan-a-lud »

isto to radis i na trodonima,samo sto ti vreme brze prolazi i interesantnije ti je,vidjeni si pajdoman
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by W.White29 »

Ni ja nisam filma bez piva il`zestice dugo pogledao,al zato dajem najvece ocijene na imdb-u :-D
Post Reply