Zaljubljen u gudru!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

Nisam pio trodone ima vec 5 dana al sinoc i preksinoc nisam mogao zaspati nikako sve do ujutru nekad,kontam popit koji lex vcrs pred spavanje.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by nepopravljiv »

to sto ne mozes zaspat po citavu noc nista cudno ja sam znao po citavu zimu da nemogu uvece normalno spavat nekad od krize a pogotovo kad se skinem onda po dva mjeseca nema spavanja po citavu noc vilenim.posle se stabilizuje to sa spavanjem nista strasno proce.
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

Ljudi moram se malo posavjetovat.Shvatio sam neke stvari i odlucio da sve ovo gudranje radim na pametan i ne ofiran nacin;ne nisam prestao pit tramale al obeco sam sebi da cu ja njih kontrolisat ne oni mene.Evo pijem 3 dan zaredom po 5,6,7.Imam tu neku granicu.Nadam se da me razumijete posto sam ja inace povucena osoba nisam nikad volio pricat al na ovim pilulicama ja sam osoba koja sam uvijek želio biti i nema sanse da ih prestanem pit.S druge strane danas sam sebi kupio kreatin pola kile uplatio mjesecu u teretani vjerujem da ce to sve funkcionisat posto moram da se udebljam da se malo popravim radi a vec sutra cu popit samo dva i uzet sebi apaurina da pijem naredna 2 dana.Poceo sam se popravljat u skoli mada mi je problem sto nesto naucim sutra se al stvarno nmg nicceg sjetit pa se borim i sa tim valjda cu uspjet.Spid uopste ne vucem od tog brzog drustva sam se malo odvojio opet žao mi je toga volim ih sve nebitno sad...Vutru pusim al planiram napravit pauzu od 5 dana bez rore da vidim kako je to ne sjecam se osjecaja.Pomirio sam se s djevojkom koja me je bila ostavila zbog droge a sad se trudim da sto normalnije,neofirnije izgledam al sad zasad ne razmisljam ostavit tramadoleee!..... :finga:
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by preispitivac »

Ludi Momak wrote:nisam prestao pit tramale al obeco sam sebi da cu ja njih kontrolisat ne oni mene
Ne postoji teorijska sansa. A ti vidi kako ces.
Jurim rep
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by nepopravljiv »

cu 3 dana pijes 5,6 trodona nas kako ce da te mlatne krizurina :roll: sve gore sto si napisao je tolko nezrelo i bezveze ali eto niko od nas nije bio nista bolji sad mogu ja prdjet lude i pricat kako treba i savjetovat.ali nista to nevalja.nema tu 5,6 trodona i povucen sam a na pilulama sam bolja osoba.potpuno bezveze prica.takav si kakav si pilule te samo lazu i zavaravaju.ja sam pio po 30 trodona dnevno nisam imao nikakve epi napade i slicno samo sam povracao ko blesav i bilo je kul.bio sam komunikativan lijepo sam se osjecao blijed to jest zut u lice sa podocnjacima divota i ti mislis takav u teretanu da bodi bildujes ono sportom protiv droge.a dje jadan nebio nemoze to tako kako si zamislio ili pijes trodone djavo ih popijo ili ne pijes.cu 5,6 trodona dnevno nemoze to tako.a znas to i sam nego zavaravas se nego da vise ne pametujem jer nisam ni ja bio nista bolji nego i gori.
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

Eh ljudi ovakva je situacija nisam jos stao dns sam 23 popio trodona jedca ovo pisem.Ali sutra idem sa starcima u zagreb na 5 dana da se odviknem od svega jeer ne moze ovo ovako.MADS MOJ GLUPI MOZAK GOVORI DASECSMIRIM MJESEC I DA PONOVO POCBEM. YSS
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

trenutno sam čist 4 dana i ne razmisljam nikako vise da se navucem na to sranje vutrica i nekad povuc,jer kad sam proso krizu cccccccc da se najezis.nisam jos dobar al bice bolje
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by ziki »

Da li ti je poznato da od 23 Trodona mozes da dobijes epi napad a da ne pricam o trovanju, gusenju, krvarenju u zeludcu, stradanju bubrega, impotenciji itd...
Ako nastavis tako jednog dana ces da shvatis da si hronicno oboleo i jedva ces da ustajes iz kreveta sto zbog fizicke slabosti i bolova, a sto zbog depresije...
...
ves123
Posts: 17
Joined: Sun Apr 07, 2013 5:38 pm

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by ves123 »

istina, depra ubija, noge otpadaju , glava se raspada
fuuuuuuuuuuuuuj!!
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by W.White29 »

to dobro je za bubrege,srce i zubno meso, probo sam tabletu i sto sati sam pleso, ludilo brale halucinacije me prale, od bunike,
mezhalina niz bradu curile bale, to dobro je za mozak također i za vid, zato navalite na bombone,krek,ljepilo i speed,
:-D

http://www.youtube.com/watch?v=TqYwAwOnwgI
Post Reply