opet isto

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

ponovo pad
Posts: 23
Joined: Tue Oct 29, 2013 6:32 pm

Re: opet isto

Post by ponovo pad »

vozdrica forumasima i svima koji posjecuju ovaj forum.
samo kratko da se zahvalim Saneli i Dini i da kazem da se borim iz dana u dan i da sam svaki dan hvala bogu sve bolje i bolje i imam vise zelje da istrajem u svojoj borbi..hval jos jednom svima i zelim vam svu srecu ovog svijeta..pozz
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: opet isto

Post by dina_d »

samo nastavi ...izaberi zivot ...i javi se ponekad ..kad ti je tesko i kad dobijes krizu udji ovdje na forum i pisi ..pisi svoje osjecaje ...bice ti lakse ...cuvaj se i drzi se
ponovo pad
Posts: 23
Joined: Tue Oct 29, 2013 6:32 pm

Re: opet isto

Post by ponovo pad »

pozdrav svima,
samo kratko cu napisati da sam ok.i da nemam nikakvih kriza sem psihe koja naravno mora svoje da odradi ali posto mogu da spavam i jedem normalno ta psiha se ubije nekom knjigom bar na kratko.
znam da je ovo borba iz dana u dan ali ja se iskreno borim s tim i nadam se da cu uz boziju pomoc i moju jaku volju opstati..sretno svima pa se citamo ponovo:)
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: opet isto

Post by sanela »

Jesi razmisljao o tome da s nekim raxgovaras?
ponovo pad
Posts: 23
Joined: Tue Oct 29, 2013 6:32 pm

Re: opet isto

Post by ponovo pad »

cao Sanela,
iskreno razogvaram samo s svojom sestrom o tome i ona mi je trenutno najveca podrska ali posto ja znam da osim mene niko to ne moze da promjeni trenutno sam sebi najveci kriticar i kada god pomislim nesto sto bi me moglo odvesti nazad ja se trgnem i nadjem nacina da izbacim te misli.svakako tebi hvala na podrsci..
pozz veliki svima
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: opet isto

Post by sanela »

Strucna osoba bi ti mogla dati smjernice kako da se lakse nosis s nekim stanjima, kako da prepoznas neka ponasanja koja te mogu vratiti u recidiv i kako da ih promijenis. Neko ko ima iskustva ti moze olaksati put oporavka, jer neke stvari trebas mijenjati. Da ih sam mozes vidjeti sigurno bi ih davno promijenio i ne bi ni napravio recidiv. Super sto imas sestrinu podrsku, samo ona te voli i neke stvari ni ona ne vidi i ne moze te uputiti. A svakako da si ti taj koji se treba mijenjati. To stoji 100%.
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: opet isto

Post by davor »

sanela wrote:Jesi razmisljao o tome da s nekim raxgovaras?
Da ne pametujem puno ,razgovaraj sa nekim.uzasno je tesko sam kroz sve to ponovo prolaziti..Vozdrica
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
ponovo pad
Posts: 23
Joined: Tue Oct 29, 2013 6:32 pm

Re: opet isto

Post by ponovo pad »

vozdra svima,samo da kazem da sam hvala bogu iz dana u dan sve bolji.
Davore prije svega hvala na komentaru i znam da je tesko druze svaki put je sve teze i teze ali davore mislim tj tako se trenutno osjecam da u moj organizam nikada vise nece heroin,znam da ima ona nikad ne reci nikad i mali milion puta sam se u to uvjerio ali nemam ja vise 18 niti 20 godina moj zivot se sada srozao skroz,izgubio sam sve sto sam imao u zivotu ponovo po kozna koji put ali za materijalnim ne patim jer sve se to nadoknadi,patim samo za svojima sto sam ponovo bio i vise nego bezobrazan i poslje svega sto sam im priredio a oni oprostili ja ponovo pokazao drugu stranu svog lica.ovaj zadnji put sam majku postedio toga jer stvarno nisam imao ni srca ni duse da je vise gledam kako radi svog sina (u kojeg je zadnjih par godina imala toliko povjerenje jer sam bio kako vec rekoh vise nego dobar i svo povjerenje sam vratio)ponovo roni suze i ne moze nocima da spava,zao mi je i moje sestre koja je radi mene sve ostavila po strani i ponovo stala na moju stranu,bojim se da nikada ali nikada to necu moci da im vratim.opet kazem trenutno sam i vise nego dobar i vise nego ikada imam zelju da sve ostavim iza sebe i evo hvala bogu uspijevam,izadjem s vremena na vrjeme sam ili sa sestrom jer sam telefon iskljucio i ne planiram bar jos 4 ili 5 mjeseci da ga palim,ne izlazim niti trazim nekoga od mojih"drugova"koji su navuceni jer znam da im ne mogu pomoci a oni bi me vratili isti dan na hors jer mi se i to desavalo hiljadu puta kao necu ja da budem p...da ih zaobilazim pa samo sebe s..bem i ispadnem i vise nego p...,nikoga nikada pa ni sada ne krivim jer kao sto reko imam ja i iskustva i godina tako da me niko ne moze navuci ako ja to ne zelim ali znate da mi citav zivot hodamo na staklenim nogama i da ce mo do kraja zivota na njima biti pa onda kako to vec znam necu da mi te staklene noge ponvo puknu i da padnem po ko zna koji put,eto nadam se da ste mi svi dobro i zelim vam svima svu srecu ovog svijeta i da Sanela hvala i tebi jos jednom na iskrenosti i podrsci jer ja te znam licno i znam da si ti takva iskrena i dobra dusa.pozz
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: opet isto

Post by sanela »

ponovo pad wrote:,izadjem s vremena na vrjeme sam ili sa sestrom jer sam telefon iskljucio i ne planiram bar jos 4 ili 5 mjeseci da ga palim,ne izlazim niti trazim nekoga od mojih"drugova"koji su navuceni jer znam da im ne mogu pomoci a oni bi me vratili isti dan na hors jer mi se i to desavalo hiljadu puta kao necu ja da budem p...da ih zaobilazim pa samo sebe s..bem i ispadnem i vise nego p...,
Drago mi je pročitati da si bolje. Najbolje bi bilo da baciš staru karticu i kupiš novi broj. Super je što zaobilaziš staro "društvo" i što si sam skontao da to nije znak slabosti, nego želje da živiš jedan novi, drugačiji život! Samo naprijed!
eto nadam se da ste mi svi dobro i zelim vam svima svu srecu ovog svijeta i da Sanela hvala i tebi jos jednom na iskrenosti i podrsci jer ja te znam licno i znam da si ti takva iskrena i dobra dusa.pozz
Hvala na lijepim riječima. :oops: Ja se ne mogu sjetiti ko stoji iza ovog nicka, a da ne bi radoznalost ubila mačku :wink: neću insistirati da saznam. Pošto me znaš, onda znaš da ti zaista želim sve najbolje... Javi se na forum ponekad. Sretno!
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: opet isto

Post by davor »

Drzi se drug :thumbsup: .Puno pozdrava
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
Post Reply