Moja ispovest, Bivsi Ziki...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Moja ispovest, Bivsi Ziki...

Post by ziki »

Ovo je oduvek bio pravi deo na forumu za mene,Moja ispovest.
Dosao sam i ja da se ispovedim malo...
Neci vise da pisem nista o supstituciji, narkomaniji itd.. .da nekom solim pamet jer nemam pameti ni za sebe.
Nadam se ce ovaj forum da me udostoji nakon ovih par godina da napisem par reci ovde.
Prvo hocu da se izvinim svima koje sam na bilo koji nacin uvredio, bilo da sam to uradio namerno ili sam u nekoj temi napisao nesto sto ne treba.
Prvo da se izvinem tebi Sanela jer sam te mnogo puta doveo u situaciju da me opominjes, brises moje tekstove koji su bili nepristojni, bezobrazni itd.
Hvala ti sto me nikad nisi banovala, mozda je trebalo...
Pokazala si ipak da si dobar moderator i ispostovala si me.
Hocu da se izvinem tebi Voyager, ti znas da smo se ti i ja posvadjali i sudarili na ovom forumu, pa smo se posle pokacili i privatno.
Ti tu nista nisi kriv, tvoji tekstovi koje si nazalost izbrisao su dragoceni i vrede mnogo vise od mojih budalastina i frustracija.
Nadam se da ces da se pojavis s vremena na vreme i pomognes svojim znanjem kao i do sada.
Cesto su te napadali jer te nisu razumeli druze moj, ja sam te takodje napao na pravdi Boga pa te molim da mi oprostis.
Znam da hoces, dobar si covek. Postujem te.
Paramparcad, tebi takodje zelim da se izvinem jer sam ti pretio nakon one svadje kada je tema nakon toga zakljucana.
Bio si u pravu kada si govorio da to sto pisem nema veze sa ovim forumom i da su sve to samo moji buprenorfinski ispadi.
Ja nebih nikad dosao u tvoj grad da te na bilo koji nacin povredim, i ovim putem ti se izvinjavam, preterao sam druze ne znam ni sam sta mi se desava ponekad...
Zeleni ti se cesto ubacivala nekim kratkim komentarima nakon kojih sam ja reagovao pogresno.
U pravi si da svako ima pravo na svoje misljenje...
Ja sam se uvek pravio najpametniji...
Izvini i ti, mislim da si dobra osoba, zelim ti sve najbolje u zivotu.
Ja se izvinjavam svima koje sam propustio a sa kojima sam ponekad dolazio u sukob.
Ljudi, hocu da vam kazem da sam svestan da sam uvek ja bio kriv, oprostite mi svi.
Pokusacu da se promenim, trudim se da nesto naucim iz svojih gresaka.
U tim opstim temama sam cesto otvarao neke koje su bile neprikladne za ovaj forum, koji je stvarno jedno korisno mesto...i tom prilikom sam mozda uvredio pripadnike drugih nacionalnih pripadnosti i verske orijentacije...
Oprostite mi svi, drago mi je da je ovaj forum mesto gde smo uprkos svemu ipak bili zajedno.
Mnogo puta sam se neumesno salio i mnogo puta uvredio nekog od vas.
Izvinjavam se svima koje sam uvredio po bilo kom osnovu, bilo da je u pitanju nacija, vera, gay populacija sta god... Moje veliko izvinjenje svima.
Ovaj forum mi je mnogo pomogao,sa mnogima sam se svadjao ali verujte mi da sam ovde upoznao neke tako dobre ljude, da je to stvarno jedno moje veliko zivotno iskustvo i osecam se bogatijim.
Pomenuo bih posebno jednu osobu, ali to nebi bilo u redu...
Samo cu da vam kazem da ja lepse i bolje stvorenje nisam u zivotu sreo...
Naravno, s obzirom kakav sam po naravi i ne snalazljiv mislim da sam i nju povredio...
Koliko mi je zao...necu da trosim reci...
Sve cu da vas pozdravim i da vam porucim, nemojte nikad da se ujedate i svadjate...
Pomozite jedno drugom, to je nesto najhumanije i najlepse...
Od toga cete imati najvise koristi, vise nego od prepucavanja, doakazivanja itd..
Narkomanija je stvarno veliki problem ali se najefikasnije leci ako verujete sebi, i ako imate podrsku ljudi do kojih vam je stalo, i kojima je stalo do vas.
To se pobedjuje ljubavlju...provereno. Potpisujem.
Toliko od mene, ovo mi mnogo znaci i sad mi je mnogo lakse.
Veliki pozdrav svima !
Ziki.
...
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Moja ispovest, Bivsi Ziki...

Post by dina_d »

kako si ovo lijepo napisao ziki ...predivno ...cuvaj se i ostani ovako dobar ...imas zagrljaj
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Moja ispovest, Bivsi Ziki...

Post by ziki »

Hvala ti Dina...
Mislim da su svi ljudi koje sam pomenuo zasluzili da im se izvinem.
Preterao sam mnogo puta...
Uzvracam ti zagrljaj...i nemoj da se sekiras, sve sto nam se desava sve je to zivot...
Znam da nije lako ali, verovatno se sve desava sa nekim razlogom...
Ima ko brine o svemu...
I ti ostani tako dobra, veliki pozdrav od mene !
...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Moja ispovest, Bivsi Ziki...

Post by zeleni »

ko si ti i šta si uradio sa zikijem? :-D

ne, sad bez zajebancije, meni ovaj ton sluti neko loše raspoloženje.

jesi ok?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Moja ispovest, Bivsi Ziki...

Post by demijan »

STARI ZIKI JE MRTAV ZIVEO NOVI ZIKI :D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Moja ispovest, Bivsi Ziki...

Post by dina_d »

ja bih rekla zivio ziki ...i stari i novi ...jer da nije bilo starog zikija novi ziki se nikada nebih ni rodio .....laku noc
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Moja ispovest, Bivsi Ziki...

Post by Param-parcad »

Paramparcad, tebi takodje zelim da se izvinem jer sam ti pretio nakon one svadje kada je tema nakon toga zakljucana.
Bio si u pravu kada si govorio da to sto pisem nema veze sa ovim forumom i da su sve to samo moji buprenorfinski ispadi.
Ja nebih nikad dosao u tvoj grad da te na bilo koji nacin povredim, i ovim putem ti se izvinjavam, preterao sam druze ne znam ni sam sta mi se desava ponekad...
pa mogu ti reci da sam se bas bio usrao tada,sad mi je mnogo lakse :lol:
Ja ti oprastam ziki jer si dobar covek,sledeci put cu te isamarati bez upozorenja.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Moja ispovest, Bivsi Ziki...

Post by Zona Sumraka »

crko' bi da ne narusis ovaj idilicni momenat :D

ne, fakat lijep post...sto kaze zeleni, nadam se da ne ukazuje na neku sjebadu...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Moja ispovest, Bivsi Ziki...

Post by Param-parcad »

Ih,pa znam te,znas me :lol:
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Moja ispovest, Bivsi Ziki...

Post by dina_d »

gdje si ziki ..pisi nam malo u svom novom izdanju ...nadam se da si dobro ....nisi odavno pisao ni na svojoj tei o pravoslavnim obicajima ..hajde drzi se i javi se :tonqe:
Post Reply