Bice bolje...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Sizif
Posts: 16
Joined: Sat Apr 20, 2013 12:23 pm

Re: Bice bolje...

Post by Sizif »

Nikako da sjednem za komp pa pisem sve kratke komentare sa mob-a. Radim mnogo, imam svoju firmu bavim se IT tehnologijama i jos po kojecim. U medjuvremenu sam dobio sina, a sada sa srecom cekam cerku. :D
Cim stignem napisacu svoju ispovjest i kako sam uspio da se izvucem iz crne rupe, mozda nekome i pomogne.
User avatar
motivation
Posts: 86
Joined: Fri Jan 23, 2015 10:23 pm

Re: Bice bolje...

Post by motivation »

Nego sta, nego napisi,.. bgm svaka pozitivna prica je vjetar u krila morala i samopuzdanja
Vladati nad sobom najveća je vlast.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Bice bolje...

Post by Caty »

Ovo mi zvuci kao naucna fantastika ali drago mi je da se i to desava! slucajno sam naisla na ovu ispovest i ono citam kroz sta si prosao i sad kao sve super pet god cist, eto kako sve mozse da se jebeno sredi vrlo brzo samo kada covek resi, akako lako si mogao da bacis tih 5god i da sjebes zivot mnogo vise.................
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Bice bolje...

Post by dina_d »

Ma bravo i cestitam mani i alkohol to je isto zlo i pisi svoju ispovjest sigurna sam da ce mnogima pomoci pozdravi dina
Sizif
Posts: 16
Joined: Sat Apr 20, 2013 12:23 pm

Re: Bice bolje...

Post by Sizif »

Pocinjem pisanje ispovjesti u novoj temi, pozdrav za sve.
User avatar
ComeOverWhenUrSober
Posts: 2
Joined: Sat Apr 28, 2018 1:01 pm

Re: Bice bolje...

Post by ComeOverWhenUrSober »

Biće bolje , ali samo nama. Treba samo malo da se strpimo. Eto tako.
Post Reply