1000 dana ponosna!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Valerija
Posts: 7
Joined: Sun Apr 21, 2013 8:23 pm
Location: Novi Sad

1000 dana ponosna!

Post by Valerija »

Tri godine sam na forumu, citam i pratim mnoge od vas ali sam se tek sad prvi put odlucila da napisem nesto. Dve godine pakla (ne moram da detaljisem jer su sve nase price vrlo slicne i lice jedna na drugu) i skoro tri godine zivota ispunjenog ljubavi i srecom. Necu reci da je lako, nije ali mislim da se moze! Posle dve godine koriscenja heroina priznala sam roditeljima sve, vratila se u njihovu kucu i od tada (skoro 3 godine) sam potpuno cista, bez ijednog recidiva. Koristila sam godinu dana blokatore i posle toga najjaca tableta koju popijem je brufen. Velika podrska porodice mi je pomogla da se pridignem kada sam najvise potonula, da skupim snage priznam im sve i krenem iz pocetka. Nije lako, ali uz jaku volju ja verujem da je moguce!
Nikada necu biti sto posto sigurna ali stvarno smatram da je ovo sto sam do sad postigla veliki napredak, zavrsila sam fax, zaposlila se, posvetila se stvarima koje sam za te dve godine totalno zapostavila i grizem napred. Uvek na oprezu ali sa uzdignutom glavom i uz podrsku porodice do krajnjeg cilja NIKAD VISE!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: 1000 dana ponosna!

Post by sanela »

Svaka čast Valerija!!!
Hvala ti što si svoje iskustvo podijelila na forumu. Treba više uspješnih priča kako bi se pokazalo da SE MOŽE!! Da ljudi koji se bore sa prvim danima, sedmicama, mjesecima krize dobiju motivaciju i ustraju.
Sretno naprijed!!! :D
Valerija
Posts: 7
Joined: Sun Apr 21, 2013 8:23 pm
Location: Novi Sad

Re: 1000 dana ponosna!

Post by Valerija »

Hvala Sanela. :D Tih prvih dana kada nisam izlazila iz kuce i meni su mnogo pomagale price sa foruma, zato i odlucih bar nesto da napisem. Ako ce ovo sto sam napisala pomoci bar jednoj osobi da shvati da postoji nada i da treba pokusati resiti problem ja sam srecna. Moj problem mozda za neke i nije bio toliko veliki (vukla sam "samo" na nos), meni je tada delovao kao najveci na svetu ali mogu reci da sam iz svega ovoga izasla mnogo jaca i zrelija. Moj stav je da se zivot mora menjati iz korena, ja sam imala srecu sto sam po povratku kod roditelja uspostavila kontakte sa drustvom iz detinjstva i vratila se sportu. To mi i danas mnogo pomaze, kad me uhvate neke bezveze misli trendza, patike i na kej. Veliki pozdrav za sve, NEDAJTE SE!
ves123
Posts: 17
Joined: Sun Apr 07, 2013 5:38 pm

Re: 1000 dana ponosna!

Post by ves123 »

BBBBBBRRRRRRR AAAAAVVVVVOOOOOO!!!!!!!!!!!


TO SE OVDJE TRAŽI!!!!!!!!!!
User avatar
Luna_81
Posts: 8
Joined: Sat Aug 10, 2013 5:24 pm
Location: Skoplje

Re: 1000 dana ponosna!

Post by Luna_81 »

Bravo devojko,,jako mi je drago kad procitam sve ovo,ali jako jako....ja nisam ovisnica,ali sam suovisnica,i mogu ti reci neznma kkome je cishe teze dali meni ili mo g muza zavisnika ... Prolazim kroz pakao,nadam se da cu i ja jednog dana imati opet osmeh na lice,da ce moje dete da raste sa cistog oca, inace moja bebe ima sad 9 meseci i neazume,nadam se da ce ovaj moj konj imati malo vishe volje i popravit se...

Jos jednom cestitam ,najbolje je ostati pure minde <3
nadja96
Posts: 8
Joined: Wed Aug 07, 2013 1:37 pm

Re: 1000 dana ponosna!

Post by nadja96 »

Svaka cast,sigurno ti nije bilo uopste lako! Nadam se da cemoo svi moci to da kazemo jednog dana:)
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: 1000 dana ponosna!

Post by dina_d »

cestitam ...svaka ast djevojko ...
User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: 1000 dana ponosna!

Post by poison »

dina_d wrote:cestitam ...svaka ast djevojko ...
Image
bravoooooooooo
Image
Image






User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: 1000 dana ponosna!

Post by davor »

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Valerija wrote:Tri godine sam na forumu, citam i pratim mnoge od vas ali sam se tek sad prvi put odlucila da napisem nesto. Dve godine pakla (ne moram da detaljisem jer su sve nase price vrlo slicne i lice jedna na drugu) i skoro tri godine zivota ispunjenog ljubavi i srecom. Necu reci da je lako, nije ali mislim da se moze! Posle dve godine koriscenja heroina priznala sam roditeljima sve, vratila se u njihovu kucu i od tada (skoro 3 godine) sam potpuno cista, bez ijednog recidiva. Koristila sam godinu dana blokatore i posle toga najjaca tableta koju popijem je brufen. Velika podrska porodice mi je pomogla da se pridignem kada sam najvise potonula, da skupim snage priznam im sve i krenem iz pocetka. Nije lako, ali uz jaku volju ja verujem da je moguce!
Nikada necu biti sto posto sigurna ali stvarno smatram da je ovo sto sam do sad postigla veliki napredak, zavrsila sam fax, zaposlila se, posvetila se stvarima koje sam za te dve godine totalno zapostavila i grizem napred. Uvek na oprezu ali sa uzdignutom glavom i uz podrsku porodice do krajnjeg cilja NIKAD VISE!
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
Valerija
Posts: 7
Joined: Sun Apr 21, 2013 8:23 pm
Location: Novi Sad

Re: 1000 dana ponosna!

Post by Valerija »

Evo mene posle duzeg vremena i dalje cista i dalje uzdignute glave. :D
Nadam se da ce to vecina sa ovog foruma jednog dana moci reci. Samo hrabro i drzite se svoje porodice!
Ljubi vas sve Valerija
Post Reply