EVO JOŠ JEDNA PRIČA........

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

ves123
Posts: 17
Joined: Sun Apr 07, 2013 5:38 pm

Re: EVO JOŠ JEDNA PRIČA........

Post by ves123 »

EVO 21 DAN BEZ TABLETA, HA KAO DA NIKADA NIJE BILO!!!

IZBRISALA SAM TAJ SIVI PERIOD I LJUDI MOŽE SE, ZNAM DA TO NIJE BILA NEKA TEŠKA DROGA,

ALI VJERUJTE MI NIJE BILO LAKO PRVIH DANA!

NITKO MI NIJE POMOGAO, NIKAKVI LIJEKOVI DOKTORI PSIHIJATRI NIŠTA, SAMO JA I VOLJA!!!

MOJA DJECA, MUŽ, PRIJATELJI....

ŽELIM VAM SVE NAJ!!!!

VANESA
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: EVO JOŠ JEDNA PRIČA........

Post by zeleni »

ves123 wrote:21 DAN
:lol:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: EVO JOŠ JEDNA PRIČA........

Post by nepopravljiv »

vremenski period koji se proveo u drogiranju tolko treba da se i provede u nedrogiranju da bi se ocistilo od droge. :D
Lujka
Posts: 200
Joined: Sun Feb 03, 2013 4:42 pm

Re: EVO JOŠ JEDNA PRIČA........

Post by Lujka »

Nepopravljivi, ako je to tako, onda ja fakat nemam šansi u ovom životu da se očistim skroz od droge :(

Ajde budi frend, ne ubijaj me u pojam, ja se nekako sve nadam da ću se iskobeljati :?
Postoje stvari koje su poznate i one koje to nisu, između njih nalaze se vrata.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: EVO JOŠ JEDNA PRIČA........

Post by dina_d »

pusti lujka ..i neuzimaj sve zdravo za gotovo ..ciraj pstove sase ex i lea ...oni su se izvuki i postali ponovo ljudi ..sve je individualno ..ti znas koliko mozes a mozes ....samo naprijed ...treba malo vremena al ostace jos zivota da se zivi ...nemora sve biti tistiniti to sto ovdje ljudi pisu ..vidis da neki mlate praznu slamu sa svojom zuboboljom ...drzi se i furaj svoj fazon ...
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: EVO JOŠ JEDNA PRIČA........

Post by nepopravljiv »

sto zna ja milon puta sam cuo tu pricu,tipa kolko si se drogirao tolko treba da se oporavis,prica od 21 dan me asocirala na to,sto znam ja sam cist skoro evo ide 3 godina a od heroina ima i 4 i nesto neznam ni ja tacno.nekako sam proso tu pricu sa subom i metom da nisam imao nikad kontakta sa tim pa mi je nepoznata ta prica jedino ovako iz prica forumasa.nemoj svatat moje laprdanje kolko drogiranja tolko oporavak traje to vise ja napisao doslo mi tako,drzi se i lujka sto da ti drugo recem.
ves123
Posts: 17
Joined: Sun Apr 07, 2013 5:38 pm

Re: EVO JOŠ JEDNA PRIČA........

Post by ves123 »

38 dana prođe.... dani su predivni!
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: EVO JOŠ JEDNA PRIČA........

Post by Param-parcad »

Ne brini se,uskoro će se naoblačiti a ti ćeš reći sebi"mogla bih se osladiti malo troksićima,nisam odavno,a i neće me poremetiti jednom da čvaknem par komada...k'o nijednom"...I ja sam bio zaljubljen u tramadol jedan period,što se da primetiti po takozvanom slengu...Mislim da mi je on naneo najviše štete,upravo što sam ga shvatao olako,kao,nije dop,nema veze,to su samo pilule...Aha,kako da ne.
ves123
Posts: 17
Joined: Sun Apr 07, 2013 5:38 pm

Re: EVO JOŠ JEDNA PRIČA........

Post by ves123 »

Joj nedaj Bože, nadam se da sam karakter! Nikad ne reci nikad, ubio me taj tramadol!
uništio mi dio života! Znaš da mogu vratiti vrijeme ...... uh!!! Više i ne razmišljam kakav je to bio osjećaj, samo idem dalje.... dalje..... , i što da ti kažem nema više..... a bilo je 80 kom fuj grozno mi je ovo i za napisati....

poz
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: EVO JOŠ JEDNA PRIČA........

Post by Vivaldi82 »

tramadol je moja druga droga odma posle prvih dzoinata, sa 16 tramadol ,,bilo lepo u pocetku ,roknes koji,4-5 i sve ti lepoo ,sve te svrbi ceskas se samo ,ljubazan sa svima onako tup ko tup noz ,debilast i pospan
....posle sam ih gutala ko pez bombonice,20 ujutro ,uvece jos 10-20....pa padovi udarci ,od epinapada cvoruge po glavi razbijene arkade.,laktovi kolena ,blamiranje na javnim mestima ,jer ljudi se izbezume kad vide epinapad ,inpresioniraju se ,a ja se niceg ne secam ..ni dan danas ,imam toliko crnih rupa ,svaki sam posao posle izgubila zbog epi napada,lkad sam pocela da se kao stitim diazepanom ,dvaput pomogne pa ne pomogne i opet tras,al nije to najgore ,stomak ih vise nije htio na kraju niti kapi nit kapsule ,pijem povracam ,pa opet pijem i trudim se svim silama da ih zadrzim u stomaku,pijem i lekove za mucninu ,i diazepane s njima i kao bice sve ok dobro mi je.......jer ako ne popijem, sutra se raspadam od kostobolje reume temperature i znam da necu ni biti sposobna da izadjem da ih kupim....ponovo ,a onda sa 18 otkrijem heroin i kazem e ovo je moja droga ....nema vise povracanja ,al zamalo ,fakat i opet povracanje al u krizi ...al to je vec druga prica ...manite se trodona ,ni jedan ni dva uzmite kafetin ili brufen ,uzeti trodon protiv bolova je samo zaludjivanje ,lazni motiv...
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
Post Reply