Život moj...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
sofia
Posts: 6
Joined: Thu Jan 03, 2013 1:29 am

Život moj...

Post by sofia »

1:37 h.. pokušala sam da spavam. zuji mi u ušima par dana unazad pred spavanje, to me strašno nervira...
ustala sam zapalila cigaretu i registrovala se na forum. pokušaću da pišem. užasno mi je teško da razmišljam o svemu ovome. kad budem imala snege pisaću. čitam vaše postove, ponekad mi je lakše, ponekad još teže...
imam 29 godina, iz Beograda sam, zavisnik o heroinu.
Toliko za sada pozdravljam vas.
Kad skupim snage pisaću, do tada čitaću vaše postove :)
User avatar
sofia
Posts: 6
Joined: Thu Jan 03, 2013 1:29 am

Re: Život moj...

Post by sofia »

Godinu unazad, ako ne i više nisam osetila ništa lepo na dopu. Loše mi je kada ustanem ujutru u zikri, kao sredim se i bude mi još gore. Počne da me puca paranoja, vrti mi se u glavi muka mi je, boli me želudac.. Svaki dan isto sranje..
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Život moj...

Post by nepopravljiv »

poznat mi je taj osjecaj kad vise nije lijepo kad uzme se droga ili u krizu kad uzmem da se uradim i cim otvorim papiric i vidim dop krenem da bljujem.gledaj da nadjes nekog da ti pomogne lakse reci nego uraditi ali moras se cupati jer nesto ce ti se desiti lose na dobro nemoze izaci.prdim i ja lude sve to i sama znas ali neznam sto da recem zao mi je i ako te ne poznajem volio bi da isplivas iz govana i da se odmoris psihicki i fizicki.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Život moj...

Post by dete svemira »

Pisi....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Život moj...

Post by Param-parcad »

jesi li probala buprenorfin negde da nabavis?ja sam se uz njegovu pomoc dosta lako skinuo i vec nekoliko godina ga ne uzimam...bilo je tu ponekih recidiva tramalima ali nista vredno paznje.probaj to,svima je pomogao ko je to zaista hteo... mada ga mnogi koriste za medjupauze dok se ne snadju za nove avanture sa dopom ali uz disciplinu se stvarno,gotovo bezbolno,mozes skinuti.uzdravlje.
User avatar
sofia
Posts: 6
Joined: Thu Jan 03, 2013 1:29 am

Re: Život moj...

Post by sofia »

Probala sam buprenorfin subotex suboxone na suvo.. sve je to kratko trajalo. Nisam ja u problemu od juče, od petnaeste godine se drogiram. Svesna sam i toga (od skoro doduše) da mi bez neke komune nema spasa, ali opet ne znam kako bih otišla, imam milion obaveza, dobar posao prijatelje koji nemaju pojma kako živim.. Nikada svoj problem nisam delila nisakim, mislim da je ovo prvi put. Možda za svo ovo vreme nikoga nije bilo ili sam ja bežala od sebe..
Ustala sam u 8 raspadnuta i mrzela sebe do 12 pa tek onda pocela da se sredjujem i opet se vratila u krevet, sada cu i da legnem isto tako raspala kao što sam ustala pa dokle izdržim. Uskoro mi se završava godišnji odmor i onda ne znam šta ću.. :?:
merima89
Posts: 22
Joined: Thu Jan 03, 2013 7:56 pm

Re: Život moj...

Post by merima89 »

pozdrav!

ovako,ja ne uzimam nista...probala speed,nije to za mene i to je bilo to...ali zivim sa momkom koji je,po mom misljenju,navukao se na speed,kokain i ne znam sta jos uzima...nije sad ni vazno...zelim ti reci slijedece:

digni se,skupi hrabrosti,mozes ti to,sigurno da mozes!!!pocela si vec da trazis pomoc na ovom forumu,mislim da je to korak naprijed!mora neko u tvom zivotu postajati,neko kome se mozes obratiti i reci mu istinu!predpostavljam da ti je tesko i pomisliti na to a kamoli uciniti.mama,tata,berat,sestra,prijateljica,neko mora biti tu,sigurna sam da imas nekog u zivotu.nece te odgurnuti od sebe,pruzit ce ti ruku i povuci sebi,pomoci ce ti sigurna sam,biti uz tebe,naci s tobom komunu.svi mi koji imamo tako nekog pored sebe,nekog ko je u frci,zelimo mu pomoci!najvaznije da ti sama sebi zelis pomoci!i mislim da zelis!ovo je forum za pomoc,vjerovatno si zbog tog i tu.obrati se nekom i spasi sebe i svoje oko sebe!ne dozvoli da te proguta...
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: Život moj...

Post by nenormalan-a-lud »

meni nije jasno kako neko moze da kaze da se drogira od 15te godine i da niko ne zna za taj problem,prijatelji koji ne znaju kako zivim,kako jbte to,ili sam ja budala pa me svi izvaljivali da se gudram i prijatelji i na poslu ,skoli,vojsci,gde god sam bio u kontaktu sa ljudima ili si ti fenomen pa to skrivas nekim tajnim metodama,ali ja ne poznajem nijednog takvog narkomana....poz,drz se
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
sofia
Posts: 6
Joined: Thu Jan 03, 2013 1:29 am

Re: Život moj...

Post by sofia »

nenormalan-a-lud wrote:meni nije jasno kako neko moze da kaze da se drogira od 15te godine i da niko ne zna za taj problem,prijatelji koji ne znaju kako zivim,kako jbte to,ili sam ja budala pa me svi izvaljivali da se gudram i prijatelji i na poslu ,skoli,vojsci,gde god sam bio u kontaktu sa ljudima ili si ti fenomen pa to skrivas nekim tajnim metodama,ali ja ne poznajem nijednog takvog narkomana....poz,drz se
Nisam rekla da bas niko ne zna, znaju par njih. Sa većinom ljudi koje viđam svakodnevno ne znaju ništa.
A da imam opasne tajne metode :finga:
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Život moj...

Post by dina_d »

gdje si sofia sta se desava sa tobom ..hajde javi se .ozdrav dina
Post Reply