Malo o meni

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
on1993
Posts: 1
Joined: Mon Dec 17, 2012 2:59 am

Malo o meni

Post by on1993 »

Pozdrav svima....
Imam 19 godina i probao sam mnostvo droge....
Poceo sam naravno sa travom tu i tamo ,pa se probao i SPEED ,Tramadoli ,Heptanoni ,Heroin....
Nisam bio ovisnik niti jedne ,nakon nekog vremena poceo sam da uzimam psihodelične droge :
Koristio sam razne psihodelike oko 5-6 mjeseci svaki dan , i sada sam prestao , ali nikako da se skontam u zivotu , bezvoljan sam ,tek sam zavrsio skolu ,necu da radim , necu da studiram.....

Mozete li mi preporuciti sta da uradim...??? da bi sve krenulo na bolje..
Nacionale
Posts: 26
Joined: Sat Oct 22, 2011 11:37 pm

Re: Malo o meni

Post by Nacionale »

Moraš da se skontaš što pre!
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Malo o meni

Post by .......... »

formatiraj mozak dok imas jos vremena.pokusaj da radis nesto sto te pravi srecan.ako ti je ekipa - ista ko tebe,trazi novu.ovo su ti najbolje godine 19,pa na dalje.uzivaj u zivot.nemoj ga kompliciratti previse.svesti se dok imas jos vremena.kad useres previse,onda je mn.mn kasno.pozzz i cuvaj se
Nacionale
Posts: 26
Joined: Sat Oct 22, 2011 11:37 pm

Re: Malo o meni

Post by Nacionale »

http://www.sandzaklive.rs/index.php/svi ... anije-foto
Evo linka, pa vidi šta može da ti se desi... Ne znam zašto neće da se kopira, ali prekucaj u pretraživaču i pamet u glavu, dupe uza zid :D
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Malo o meni

Post by sanela »

Nabrojao si šta nećeš, a ima li nešto što bi htio?
Kreni se baviti nekim sportom, radi nešto, obavezno promijeni društvo, upiši se na neki kurs... Nađi neku zanimaciju. Natjeraj se ako nemaš volje. To je trening volje. Ispočetka će toi ići teško, ali kasnije sve lakše i lakše.
Ovdje nema jednostavnog rješenja, nego zasuči rukave i guraj naprijed.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Malo o meni

Post by zeleni »

igraj za život, drogane :-D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=795OrK9kfK8[/youtube]
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: Malo o meni

Post by diacetilmorphin »

Kajaces se zbog svakog dana koji si bacio u drogiranje, zato sto prije pocnes da radis pozitivne stvari to bolje. Jer sve se moze ispravit i nadoknadit osim izgubljenog vremena . Skontaj malo sta bi zelio u zivotu i trudi se da ostvaris taj cilj. Slobodno vrijeme iskoristi u neke normalnije stvari. Koliko god bio bezvoljan mora postojat nesto sto te interesuje. Probaj sa sportom, meni je dosta pomogao i zdravstveno a i malo mi je popravio reputaciju. Niko ne kaze da u sportu, skolovanju ili nekom poslu moras uzivat, i nemoj to da ocekujes. To je jednostavno nesto sto moras i vodit ces daleko kvalitetniji zivot nego u drogiranju. Pogotovo kad pocnes da vidis rezultate : novac, lijep izgled, auto , djevojke, a kao narkoman neces posjedovat nista od nabrojanog.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Malo o meni

Post by demijan »

on1993 wrote:Pozdrav svima....
Imam 19 godina i probao sam mnostvo droge.... ali nikako da se skontam u zivotu , bezvoljan sam ,tek sam zavrsio skolu ,necu da radim , necu da studiram.....

Mozete li mi preporuciti sta da uradim...??? da bi sve krenulo na bolje..
1 januar 2013...jos sam pijan,bezvoljan sam,ne radi mi se,ne spava mi se,skolu sam yavrsio odavno ali sam skontao jedno.Svaki dan je novi dan i zato nemoj da ti bude dosadno lalalala...uhh prijatelju imas 19 godina i zivot pred sobom...ne budi kao jaza nego sakom po glavi,upisi faks i napreduj...ebes opijate,od toga boli glava samo...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Aj Em
Posts: 10
Joined: Wed Apr 24, 2013 11:37 pm
Location: Budva

Re: Malo o meni

Post by Aj Em »

Sto prije krenes-prije ces i stici.I ja imam 19 godina,i ja imam problem...i ja bjezim od svega...ali ja sam nasla resenje i imam nekog ko mi pomaze da prezivim,da ostanem cista....hvala joj sto postoji....<3
Mi smo išli putem,put je bio dug-kasno opazismo da je taj put krug
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Malo o meni

Post by demijan »

ali nikako da se skontam u zivotu , bezvoljan sam ,tek sam zavrsio skolu ,necu da radim , necu da studiram.....
dobrodosao u klub...to je pitanje od milion dolara...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply