Malo o vutri

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Bivsi32
Posts: 4
Joined: Sat Dec 08, 2012 4:48 pm

Malo o vutri

Post by Bivsi32 »

Ok ovako.... Klinac mozda jesam,ali zelim samo da svi cuju kako ljudi mojih godina razmisljaju,i kako se stvari dele... Delimo se na sportiste i narkomane... Narkoman si i ako pusis i ako ne treniras nista ne samo ako konzumiras narkotike... A sportista si ako treniras BILO STA pljuvanje u dalj,stoni tenis i ostala sranja ti si sportista... Da se vratim na sebe,u subotu mi je bio 18-i rodjendan... Do tada sam poznavao dosta ljudi koji se drogiraju,cak mi je i najbolji ortak vuko speed... Al ja nikada nisam bio u tom gasu al nisam bio ni sportista ja sam bio lik koji sedi na fotelji cirka pivo,slusa muziku ne radi nista i boli ga uvo za sve... Zapali dzoint kako kad hoce jednom mesecno ili jednom nedeljno al jako retko da sam vezivao 2 dana naduvan... Uvek sam ili duvao kad je neka velika zurka ili kad je neko lepo mesto tako nesto ugl :S pejzaz neki,ekskurzija al nikada nisam imao potrebu za vutrom... NIKADA PA NI DANAS .. A nastavak price sledi..
Da,bio mi je rodjendan,tu su pozvani svi,velika zurka mnogo cirkanja,lepih ribica posto,necu da se hvalim ali uvek su me devojke volele... Ja sam mislio da organizujem neko duvanje... Zavrsio sam 30 mica dao sam neki netbook iz pra istorije koji nikada nisam ni koristio za kolicinu... Na rodjendanu je bilo grozno... Totalni party-fail... Ortaci su doveli neke njihove ortake,bilo je tu likova koji imaju po 40-50 godina.. Gledao sam kako lik od 40 godina zvalavi moju pijanu drugaricu,a ona je imala 19 godina.... Zlo... Tako da je meni puko kurac i rekao odredjenim ljudima da je kraj rodja u 21 sat... Tako da je vise od pola otislo,ostali su tu samo moji pravi ortaci par njih je bilo str8 i njih 2 koji sikaju speed... Da imao sam oko 25 mica kod sebe i svario sigurno polovinu sam za noc....I od tog dana do danas sam ja svario drugu polovinu... Danas sam upalio poslednji dzoint i iskreno znam da cu sada da zabatalim vutru... Jednostavno me ne privlaci ovo konstantno duvanje,hocu da se vratim na staro... da varim samo u posebnim prilikama i naravno kad mi neko izbaci .... Eto to je moja prica.... Samo sam zeleo da to podelim sa nekim kao sto i svi ostali to zele:) .. Toliko od mene i pozz iz Bg-a :D .. A da kad sam vec ovde da pitam samo jeli nekad neko bio u slicnoj situaciji... Ja volim vutru,volim rad vutre al kapiram da nije isti rad kao jednom-dvaput u mesec dana i 5 dzointa dnevno:)
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Malo o vutri

Post by preispitivac »

Ako si ti bivsi ja sam Kenedi
Jurim rep
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Malo o vutri

Post by preispitivac »

... i jos nesto, sta ti je 25 mica? Ne znam taj zargon za vutru. Ako je 25 ketova ili ne daj boze grama, to da si popusio pola za vece, ti to macku o rep, bacao bi peglu posle petog keta, i ustondirao u mestu, ne bi te zaprezna kola pomerila.
Jurim rep
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Malo o vutri

Post by zeleni »

šta zna dete šta je 25 grama

:-D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Bivsi32
Posts: 4
Joined: Sat Dec 08, 2012 4:48 pm

Re: Malo o vutri

Post by Bivsi32 »

Sto sad toliki hejt ? O.o ... Da 30mica = 30gr.. Nekih 5-7 gr smo svarili svi zajedno a polovinu ostatka sam svario sam za noc... Trava je bila neka domaja solidnog rada... nije bio skank ili tako nesto tako da lagano...
Ja i jesam stondirao i tako posle 2-3 dzointa zabodem na 15-20 min mng se pomerim pa iscimam ortaka da mi smota jos... Zaspao sam i probudio se 12 sati kasnije.... Posto sam juce povario poslednji dzok sinoc mi je bilo zlo.. Jedva sam zaspao znojio sam se sav,kao kriza samo sto me ne boli toliko mnogo moguce i da je trip u mojoj glavi al ono nesvestica,preznojavanje povracanje :S ipak sam ono vario svaki dan po 4-5 dzointa za dan i odjednom prestao :S .... Naravno nacice se sad tu neko da pametuje kako ne postoji zikra od vutre,ne kazem zikra ne postoji zikra koja se poredi sa ostalim narkoticima :S ali zavisnost kao psihicka zavisnost postoji! Bar kod mene,sada ce 100 ljudi da skoci na mene sa tim kako vutra nije droga,kako ne postoji kriza i tako to al ja govorim iz prve ruke! Psihicka kriza postoji,ili samo blokada u glavi ili kako vec nazivate psihicku krizu blazim terminom,u svakom slucaju postoji. Savetujem svim ljudima koji se nadju u ovakvoj situaciji da izguraju do kraja kao sto cu i ja i da nikada ne vare intenzivno... Mozda ja i nemam toliko iskustva sto se tice belog,zutog,speeda,exera i ostlaih narkotika al ja sam ovo okusio i ni malo mi se ne dopada... Tako da svi ljudi koji vare,porucio bih im da nikada ne prelaze na teze narkotike:) ... Pozz od mene i pace! I da nisam dosao nikoga da hejtujem,vec da ispricam svoju pricu i da dam savete ljudima kojima su saveti potrebni... Onima kojima saveti nisu potrebni ili su dosli ovde da me napuse kako sam klinac koji je u zivotu povario malu kolicinu neka me zaobidju..Peace! :D
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Malo o vutri

Post by preispitivac »

Hejt zato sto kenjas, a moguce je i da ne znas to. Ti sa tim lajfstajlom, gomilom ortaka koji se gudraju, ribice, zurke, ovo ono, nema sanse, ni teorijske da ti uspe da se ogranicis na "ponekad duvam". Pre ces preci na druge gudre, polako, neprimetno i jedino je pitanje gde ti je granica. Ne govorim ti ovo zato sto zelim da te hejtujem vec sto sam video takvih slucajeva puno, i svi su tako govorili a nijedan nije uspeo da naparavi ni statisticku gresku pa da se iskulira. Svi redom se i dalje gudraju, neki vare, neki su u kurcu, verovatno na pajdu, ne znam, izbegavam ih. Kada ih sretnem nekad samo mi je zao sta vidim, cak sam i prestao da se ljutim. A sve odlicni likovi bili. Bas odlicni.

Ti malo razmisli, ne zato sto mislim da si klinac, i sto sam ja povario vise od tebe, nego zato sto mislim da nije dobro ni najmanje to sto sam vario vise, nije ni najmanje dobro sto sam provodio vreme sa takvima i nije nikako dobro kad covek veruje da moze da se ogranici na "samo nekad" ako je ikada preterivao. Iz licnog ti iskustva pricam.

Evo ti tema za obratiti paznju: Pravis 18i rodjendan, i "ortaci" ti uvale gomilu drugih budala na zurku, cak i neke 40ogodisnjake, ako sam dobro razumeo. Taj tip ortaka ce i da ti uvali ekser dok si pijan, da ti ponude speed kad te ostavi riba ili da te vuku ponedeljkom uvece u grad. To ti nisu ortaci, niti okruzenje koje bi ti islo u prilog ideji da varis ponekad. Ti sad mislis da ja kenjam, a ja ti kazem da ce proci neko vreme pa onda vagaj ko kenja.

Aj uzdravlje, zelim ti srecu.
Jurim rep
Post Reply