Resio sam da batalim

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Micko82
Posts: 5
Joined: Wed Dec 05, 2012 10:10 am

Resio sam da batalim

Post by Micko82 »

Ja sam Milan Stosic i rekao bi da sam se navukao na Trodone , zapravo siguran sam. Upoznao sam ih u srednjoj skoli kada sam ih krao od svoje bake. To je bilo vrlo sitno. Popio sam svega nekoliko kutija. Kada je taj izvor presusio nije mi padalo na pamet da ih kupujem u apoteci jer me je bilo sramota. Za vreme studija sam se potpuno udaljio od te price. Samo alkohol i ponekad vutrica. Kad sam se vratio u svoj grad situacija u vezi njih se promenila pa posto vise nisu mogli da se nabave u apoteci mogao sam sa drugarima diskretno da ih nabavljam od dilera. To je pocelo negde 2005-6. Dugo sam ih uzimao vikendaski prvo na dve-tri nedelje pa presao na nedelju dana. Taman kad sam poceo na dan-dva desi se da uhapse tog dilera, tako da su se u gradu vrlo tesko nabavljali, stoga ih nisam pipnuo godinu dana. Posto se stvar sa trodonima stabilizovala ja sam poceo opet da ih uzimam i to puno intenzivnije. Da ne duzim vise, uzimao sam ih svaki dan evo tacno godinu dana 7 do 10 kom. Posto me ni dvanestica ne radi kako treba a osecam da ni 20 nece da napravi neku razliku resio sam da se manem corava posla i da prekinem posto mi ne pada na pamet da prelazim na zuto, koje sam srecom probao samo jedanput davno i to je bilo vrlo loseg kvaliteta pa mi nije ostavilo dobar utisak. Dva dana ih ne uzimam i nisam mogao da spavam dve noci, trnu mi usne, stopala... Srecom nemam nikakve bolove. Bio bi zahvalan da mi neko napise koliko ce da traje kriza, sta da radim i :shock: tako to. Hvala
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Resio sam da batalim

Post by zeleni »

milane stošiću micke,
ideja za dop ti je za oskara :finga:

ako hoćeš da se skidaš smanjuj, jebogabog, popij, primera radi, pet nekoliko dana, pa onda četiri mic po mic nizbrdo
neki bens, rivotril usput...
al za to treba da se stisne petlja.
il si nindža il si mindža, stošiću
:)
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by Param-parcad »

trodon maj fejvorit droga of maj jut...preko 150 pregleda a samo se zelenko oglasio?sramite se bedni crvi :lol: stosicu,stosicu...mozes ti da smanjujes kol'ko 'o's ali da ti ja kazem nesto"NE OBRA' SE BOSTAN DOK SLJIVE NE POPADAJU"..???Never majnd,dok god budes imao semu neces se ti zelenih jabuka najesti pa ti predlazem da potrazis pomoc ili se rokaj,ne znam ni sam sta bih vise dodao na moje kratko ali jezgrovito izlaganje...aj pa tako :)
Una87
Posts: 23
Joined: Wed Dec 05, 2012 10:27 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by Una87 »

Idi kod dr,sta ovdje trazis!?Zavaravas se Stosicu,debelo se zavaravas ako stvarno mislis da ces tek tako da batalis uz pomoc savjeta ovih strucnjaka ovdje,cccc:o
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Resio sam da batalim

Post by zeleni »

sanela, gasi forum. una rekla da koji mi kurac ovde tražimo :P
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Una87
Posts: 23
Joined: Wed Dec 05, 2012 10:27 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by Una87 »

Zeleni,ja nikog konkretno ne imenovah,a ti se pronadje... :?:
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Resio sam da batalim

Post by zeleni »

obraćala si se vaskolikom internetu, biće
načelna primedba o otudjenju jedinke koja luta i traži pomoć po bespućima sajberspejsa
:-D

opušti se, bolan, naši smo
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Una87
Posts: 23
Joined: Wed Dec 05, 2012 10:27 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by Una87 »

Ja,veoma opustena uz to nisam ni u potrazi,a i drvene filosofije mi je vala preko glave.Na svakom cosku sve sami drveni filosofi i presipaci iz supljeg u prazno,zasto,kako ni sami ne znaju,al ajde samo nek' se mlati prazna slama.P.S.Zelena opet nista licno,a ako se pronadjes sta da se radi.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Resio sam da batalim

Post by vudd »

Hu d fak is una87???
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Resio sam da batalim

Post by zeleni »

una pravdačica :-D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply