Resio sam da batalim

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by nanii »

Una ja se ne izvinjavam za kritiku već za prepucavanje¸............a što se tiče kritike o bahatosti apsolutno sam sigurna u svoje mišljenje, ali dobro, neznam zašto toliko lično doživljavaš kritike tvog savjeta o multidiscipliniranom timu stručnjaka kad si ti već bila u stanju da iskritikuješ i omalovažiš svačiji savjet ili post prije čak nego ih je bilo ko i napisao..............Eto odatle mi ideja o bahatosti. Ali zaista ne želim da se prepucavam ako je tebi super da spuštaš sve i budeš sarkastična što je totalno paradoksalno budući da ti upravo to smeta kada se neko na taj način osvrne na tvoje postove, što bi Bosanci rekli............BUJRUM
Una87 wrote:"Ko bi rek'o,kobili se nad'o" da ce taj tim izazvati toliko sarkazma i reakcija na ovoj temi.Dobri ste,dobri,majke mi,covjek kroz sarkazam puno govori o sebi.Ako vam je lakse za kucati moze se reci i interdisciplinarni,eto pa sad opletite.Subota i jeste,zimska idila napolju,upalis kompic,ne zuris nigdje,samo pucaj!
Valjalo bi malo da kreneš od sebe kad ti već kod drugih smeta ono što i sama radiš.
U svakom slučaju pozdravljam te, ako imaš veliko iskustvo o narkomaniji-podijeli ga na sopstvenoj temi, nekom može zaista biti od koristi
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by yasujirozu »

Una87 wrote:Sta reci,koju poruku poslati;)!
una, una...

una testa di cazzo.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Resio sam da batalim

Post by zeleni »

yasujirozu wrote: una testa di cazzo.

sega me cazzo, za ovu ragazzo

:-D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: Resio sam da batalim

Post by Djomlanija »

Una87 wrote:Subota i jeste,zimska idila napolju,upalis kompic,ne zuris nigdje,samo pucaj!
...ajde vise pucajte :smt024
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by preispitivac »

Seksa vise Una, seksa.
Jurim rep
Una87
Posts: 23
Joined: Wed Dec 05, 2012 10:27 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by Una87 »

E ovako,htjedoh pisati o svojim iskustvima kroz prizmu nekakvog znanja koje stekoh kroz nekakve skole jer ja jesam dio tima i radim sa ljudima koji imaju problem sa zavisnoscu.Medjutim kako vidim puno mi je bolje da se povucem kako ne bih bila okarakterisana kao kreten i sl.Naucila sam da nista ne moze i ne treba posto- poto.Svima od srca zelim sve najbolje,nedajte se,cuvajte se,branite se , borite se da uspijete i istrajete u toj borbi koja traje cijeli zivot.Ja cu citati postove,ponekad nesto mozda i prokomentarisati,ali bilo sta savjetovati, to vise ne.Ukoliko neko ima bilo kakvo pitanje neka pise na pp.Pozdrav
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Resio sam da batalim

Post by zeleni »

(da da ja se stalno javljam jer me sanela proglasila za dežurnu na forumu ove nedelje, nadam se da ću za novu godinu dobiti i neku značku tipa - najvredniji forumaš :P)

elem,
došla si sa prepotentnim stavom, takvu reakciju ljudi si i dobila. i sad se ko dete od tri godine ljutiš. vratite mi moje lutkice.
kako izlaziš na kraj s narkomanima u reali ako ne možeš sa nekoliko virtualnih nickova?

trebala si i da kažeš - radim s narkomanima, hoću nešto i da naučim o ljudima sa kojima radim.

ajmo iz početka,
dobrodošla na forum, una
Last edited by zeleni on Sat Dec 08, 2012 9:06 pm, edited 1 time in total.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Resio sam da batalim

Post by zeleni »

inače, bilo bi čak i korisno da si tu. nemamo nikada tu treću stranu. ili su neki komani ili su roditelji i ini suovisnici.

ako si rešila time da se baviš u životu, onda sedi, nadajmo se na obostrano zadovoljstvo.

e sad, ti kako oćeš...
Last edited by zeleni on Sat Dec 08, 2012 9:08 pm, edited 1 time in total.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Micko82
Posts: 5
Joined: Wed Dec 05, 2012 10:10 am

Re: Resio sam da batalim

Post by Micko82 »

Eto, posto sam se potpuno stabilizovao fizicki i koliko toliko psihicki uzeo sam 7kom danas posle sest dana apstinencije. Pokusacu da se vratim na vikendaski rezim, pa cu da vam javim koliko mi uspeva.
Una87
Posts: 23
Joined: Wed Dec 05, 2012 10:27 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by Una87 »

Micko,dovoljno si iskusan i odrastao da znas da od uspostave vikendaskog rezima nema nista,to je nemoguce,nemojmo se lagati.
Post Reply