Resio sam da batalim

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Micko82
Posts: 5
Joined: Wed Dec 05, 2012 10:10 am

Re: Resio sam da batalim

Post by Micko82 »

De, de devojke, ne karajte se! :) Kolko ja vidim samo volja je u pitanju. A mi koji potezemo za dopinzima i ostajemo im verni, slabije smo opremljeni time, pa je tesko, teeesko! Dobro je sto kad dugo pijes ove trole steknes toleranciju i prestane da ti se luci onaj endo...morfo jbm.li ga kako bese, ti neki hormoni srece...pa si sjebaniji na neki nacin zbog krivice i kad uzmes dozu. Svakog dana po malo sve vise osecam prirodno zadovoljstvo zivota tj. vraca mi se, ali ima perioda kad je.... a zacas mozes da skocis po bombone.
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: Resio sam da batalim

Post by Djomlanija »

...sto bi se i skidao,rokaj dok se jos moze,ima vremena za skidanje, a i djontra nije mnogo naporan za hapstinenciju :? Pozz
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by nanii »

Pozzz druže zeleniiiiiiiiiii PDT_Love_08

IzvinjaJEm se na prepucavanju i Uni i svima........malo me pogodila bahatost dotične.......
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Una87
Posts: 23
Joined: Wed Dec 05, 2012 10:27 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by Una87 »

Ne znam po cemu si zakljucila da sam bahata,ali ok respektujem svacije misljenje.Draga Nanii nikada se ne izvinjavaj kada uputis kritiku jer je to znak da nisi sigurna u ono sto mislis.Nemam ja nista protiv tebe niti bilo koga ovdje,naprotiv.Imam veliko iskustvo vezano za narkomaniju pa sam zato nasla za shodno da iz najbolje namjere iznesem svoje misljenje koje je ocigledno naislo na "noz".Zelena ako hoces pravo svi mi pokadkad u zivotu ne znamo za sve supljine koje imamo;).
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Resio sam da batalim

Post by zeleni »

Una87 wrote:Imam veliko iskustvo vezano za narkomaniju pa sam zato nasla za shodno da iz najbolje namjere iznesem svoje misljenje koje je ocigledno naislo na "noz".
opet ti napeto.
nego, nebitno to, daj nam reci koju o tom velikom iskustvu vezanom za narkomaniju. tu smo da iskustvom pomognemo jedni drugima, zar ne?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Una87
Posts: 23
Joined: Wed Dec 05, 2012 10:27 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by Una87 »

Sta reci,koju poruku poslati;)!
Una87
Posts: 23
Joined: Wed Dec 05, 2012 10:27 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by Una87 »

Pisacu o svemu,treba mi za to vrijeme,a ne ovako da naletim na par minuta.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Resio sam da batalim

Post by Vuk »

Poz Mićko
jbg, meni multidisciplinarni nisu previše pomogli, mada je dosta bila stvar i u meni u to vreme. Hteo sam da se skinem, ali nisam hteo da se menjam, pa bi se svaki put ponovo navlačio, pa opet multidisciplinarni, pa opet u krug.
Moje rešenje je bilo negde između svega ovoga. Baš na pola čini mi se. Skinuo sam se sam, pa sam otišao u Drajzerovu, gde su mi preporučili blokatore, što je pomoglo za prvo vreme. A to vreme sam opet iskoristio da radim na sebi, paradoxalno na sličan način na koji su mi i doktori ranije to preporučivali. Iskoristio sam tu početnu čistoću, jubilarnu 46-tu, pa sam se ukačio sa Anonimnim i tamo radio program. Pomoglo je zbog društva malo, tj zato što su realno ekipa koja razume, a čisti su, ali mi je i dalje trebala (a i danas mi treba) volja da menjam ono što ne funkcioniše.

Na kraju, da, mislim da si bio u pravu, volja jeste presudna. Jedino što meni sama volja nikad nije pomogla, valjda sam sa tom voljom uvek bio malo kratak kad je reč o gudri :D
Moon child
Una87
Posts: 23
Joined: Wed Dec 05, 2012 10:27 pm

Re: Resio sam da batalim

Post by Una87 »

"Ko bi rek'o,kobili se nad'o" da ce taj tim izazvati toliko sarkazma i reakcija na ovoj temi.Dobri ste,dobri,majke mi,covjek kroz sarkazam puno govori o sebi.Ako vam je lakse za kucati moze se reci i interdisciplinarni,eto pa sad opletite.Subota i jeste,zimska idila napolju,upalis kompic,ne zuris nigdje,samo pucaj!
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Resio sam da batalim

Post by zeleni »

kobili se nadao :-D

una, daj ubedi nas svojom pričom u moć tima stručnjaka. osim ako nisi sama deo nekog takvog tima, a krišom si čitala i "igre koje igraju narkomani"

fakti, braćo, fakti... ne zvona i praporci :lol:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply