Mr.Zelenko đido mova

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
klincikvarta
Posts: 1
Joined: Mon Oct 29, 2012 4:07 pm

Mr.Zelenko đido mova

Post by klincikvarta »

Bok svima,naime imam 22 godine i živim u RH i imam problem pa bih to htjeo podijeliti s vama virtualnim ratnicima kad se već nemam kome izjadati. :axe:

eeee ovako trava da ta mistična trava koju neki nazivaju lijekom,zabluda ili šta ?! eo moje priče.



E 'vako imam 22 god i živim u jednom gradu u Hr poznatom jako po tim stvarima.
Kao klinjo bio sam jako živahna i zabavna osoba (tak ljudi vele) . U školi nikada frke s ocijenama al ponašanje ajme meni al bio sam mlad i blesav šta ja tu mogu.Uvijek sam volio stvari koje vole 'opaki momci'. I tak 7. osnovne počinje prva cigara znaš ono ja faca jebote ja pušim osjećam se odmah 1o god starije,i pogađate mic po mic navučen do jaja ,eh onda kreće cuga naravno opijanje do bola skoro svaki 5-6. dan i lagano kad sam osjetio da postajem 'psihički' navučen rekoh sebi smiri se konju i ostavi se toga. Al kurac psiha radi i glas u glavi kao da ti govori ajdeeee drmni jedno.Tu i tamo znao sam pokleknuti al sam si lagano to izbio iz glave ! kako ? neam pojma ni sam :drinkers:

ehhh onda prva topina. 1. maj frend vadi cirka 1o magra i veli da zarolamo koju ?
i pogađate moj odg. je bio rolaj tebra. Cim po cim brate ja haja do nebesa koji osjećaj ajme.
I nebi vjerovali od 1. maja pa nadalje eo nekih 3-4 godine pogađate svakodnevno masovno gaženje.
Trave na svakom čošku svaki dan ista ekipa svako po 2 crva i eo magije za ekipu.

aaalllajjj sam se navukao jednostavno bez trave nemoš funkcionirati samo true rastamani znaju o čemu pričam. Duvka u sobi čim se digneš,izlazak van i opet ista tema - ima ko šta gengule da skucamo paket :mrgreen: i tako u nedogled........ Iz dana u dan....



ugl nastavim kasnije neda mi se više lupkat po tipkovnici !
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: Mr.Zelenko đido mova

Post by Fela Kuti »

Gde nestade Vude brate?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=51vxGw_W6hQ[/youtube]
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Mr.Zelenko đido mova

Post by vudd »

di si Fela, stari pobratime ...

straight jackin-fajv pointS
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Mr.Zelenko đido mova

Post by preispitivac »

Klinci, pa samo malo zaboravite kraj, odes u prirodu, malo pesacis, malo na neki basket, malo filmovi, prosetas sa devojcicom, i lagano, ne varis, nije tesko.

Moze tako?

Moze racku
Jurim rep
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Mr.Zelenko đido mova

Post by vudd »

:-D
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Mr.Zelenko đido mova

Post by vudd »

sanela? ti i dalje brises ko maxim po diviziji, a?
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Mr.Zelenko đido mova

Post by sanela »

vudd wrote:sanela? ti i dalje brises ko maxim po diviziji, a?
Da.
Kad okolnosti zahtijevaju.
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: Mr.Zelenko đido mova

Post by Djomlanija »

sanela wrote:Da.
kakav bezobrazluk,totalitarna diktatura :smt029
Post Reply