pitanje o heroinu

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Iluzija O Istini
Posts: 3
Joined: Tue Oct 23, 2012 9:28 pm

pitanje o heroinu

Post by Iluzija O Istini »

Pozdrav svima,

dakle, imam jedno pitanje - tojest, zanima me mišljenje ljudi koji su iskusili i raj i pakao heroina.
otkad znam za sebe, fasciniraju me sve droge i oduvijek sam ih htjela probati..sve ikad. to se i ostvarilo, barem kad ne govorimo o onim "opskurnim drogama" sa zakučaka postojanja...
sve osim heroina.
no, želim. jako. i sad, znam da si to svi kažu pa ipak posrnu eventually, no jednostavno se neću dovesti u situaciju da probam/nabavim opet. zadovoljna sam svojim životom i općenito sretna, a na ovo gledam samo kao na prejeben začin.

znači, jednostavno - da ili ne? vrijedi li iskusiti?

hvala
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: pitanje o heroinu

Post by bojanol »

Kako da ne!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: pitanje o heroinu

Post by demijan »

izbor je tvoj,savet je ne...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
arijana
Posts: 7
Joined: Sat Aug 12, 2006 7:35 pm

Re: pitanje o heroinu

Post by arijana »

Ne razumem. Kao da si postavila sebi nekakav zadatak kojeg po svaku cenu moras izvršiti. I otkud ti to da si pametnija i jača od drugih? Misliš li da su svi ljudi ovde isključivo sa slabim karakterom? Da oni nisu mogli da ostvare (i recimo ostvarili su) hiljadu drugih ciljeva u životu, osim da posatanu, ili ostanu "čisti"? Nema to toliko veze sa jakim karakterom, koliko sa činjenicom da je zavisnost bolest koju nije lako izlečiti. Heroin je najopasnija droga, na koju se najbrže navlačiš. Ne znam šta ti je tu toliko zapelo da probaš i to i zašto misliš da ćeš nešto silno propustiti u životu ako ne probaš?
Tebe je zanimalo mišljenje onih koji su prošli pakao. Evo ti sada mišljenje nekoga ko je probao heroin nekoliko puta i kraj. Nisam nikada razmišljala da ću probati. Nisam pravila planove, niti imala vremena za razmišljanje. A da me je neko pitao ranije, rekla bih da neću nikada.
Međutim, razlog zbog kojeg ja nisam nastavila se ne nalazi u mom karakteru, već u spletu okolnosti, tj. Bog me sačuvao. Da li vredi? Ne vredi. Da li ti se traži još? Traži. Da li si jaka da se odupreš tome? Nisi. Koja je verovatnoća da će ti se baš pogoditi takve stvari u tom momentu, koje te odvuku od te priče? Minimalna.
Zato, pamet u glavu. Ništa ne propuštaš. Skupljaj pare da otputuješ na Maldive. Eto to ti je super "prejeben začin"! :D
User avatar
hiperaktivnasanjarka
Posts: 7
Joined: Wed Oct 24, 2012 12:34 pm

Re: pitanje o heroinu

Post by hiperaktivnasanjarka »

Pozdrav!
Nova na forumu pa.... lijepo vas sve pozdravljam i nisam odoljela da neodgovorim samopozvana na postavljenu temu... :oops:
Djevojko draga,da heroin nije dobar osjećaj nitko se nebi drogirao,ljudi s kojima se susrećeš na forumu su ti odličan primjer kako ne dalje...Nepodcjenjuj ih i nevređaj njihovu osobnost,mislim da su oni kao i ti mislili sad i nikad više,jak sam ,mogu ja to jednom...Svi mi smo slabi na nešto. Navući se , jako je lako kad znaš koliki su se navukli ,znači kako kaže nikola,deluje....
pozz i još jednom oprostite na upadu .
Negrickaj kao miš dane....
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: pitanje o heroinu

Post by preispitivac »

Je l' ti to unapred pokusavas da se operes od sranja koje ces da napravis? Od koga, od sebe?
Jurim rep
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: pitanje o heroinu

Post by Djomlanija »

...znas li ti za onu izreku da se gudra deli na heroin i sve ostalo,ako ti nesto nije jasno moj savet ti je, jasta uzmi ko ga jbe jednom se zivi,pa nam napisi kakav je osecaj :shock:
Iluzija O Istini
Posts: 3
Joined: Tue Oct 23, 2012 9:28 pm

Re: pitanje o heroinu

Post by Iluzija O Istini »

nIsam ni mislila da se neće naći i onih koji će biti uvjereni da "vrijeđam njihov karakter", e da bih uzdigla sebe. :?
da je tako, ne bih ni došla ovdje at first place. samo su me zanimala mišljenja neutralnih ljudi koje ne poznajem i koji ne poznaju mene, budući da ljudi s kojima sam osobno o tome imala prilike razgovarati ne vide mnogo toga lošeg u tome da zadovoljim svoju znatiželju. na droge nekako gledam kao na svoj hobi, koliko god to komično zvučalo.

sad, potpuno sam svjesna rizika koji prvi šut donosi. a onda opet, samim time što sam postavila ovo pitanje, možda sama sebi sugeriram da mi to ipak nije potrebno. inače vjerojatno bih, glavom bez obzira.

anyway, hvala :)
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: pitanje o heroinu

Post by preispitivac »

Ama nemoj se tripovati covece, sto nemas dilemu da li da se popnes na Prokletije ili na vrh Kopaonika nego da se puknes pajdom. Vidis da nesto nije u redu, pogodna si za down. Ne zajebavaj se
Jurim rep
arijana
Posts: 7
Joined: Sat Aug 12, 2006 7:35 pm

Re: pitanje o heroinu

Post by arijana »

Ako nije problem, napisi nam koliko imas godina.
Post Reply