molim za ozbiljnu pomoč

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by nenormalan-a-lud »

taj speed je najvece djubre koje postoji,bolje se okani toga inace ces postati biljka,a pritisak ti je od tog speedaskog smeca,budes li nastavio bice ti sve gore,imaces pritisak 220 sa 100
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
cibukarda
Posts: 61
Joined: Wed Apr 21, 2010 2:42 pm

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by cibukarda »

Pročitaj svoj post gde pišeš da si u glavi dobro pa ako možeš razmisli kako i tu sam sebe lažeš.
Pametovanje je svaki post koji napišemo ali ti si dovoljno pametan da nas ne slušaš.
Iskreno rečeno mene iznenađuje da si u stanju da bilo šta napišeš.
Ako ovo uspiješ pročitati i ako shvatiš onda se hvataj druma pa doktoru.
Da napišem psihologu teško ćeš shvatiti šta znači ta reč ali reč doktor ti je možda ostala u podsvesti kad si bio dete i išao na vakcine.
A pomoć koju ti očekuješ je da ti neko napiše da pređeš na heroin jer nećeš imati tako veliki pritisak i imaćeš još jedan problem manje a to što ćeš imati druge probleme nije važno.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by ziki »

speedproblem wrote:uglavi sam okey, samo sam jako otišo sa zivcima smeta mi i muha kad leti na poslu mi 100 puta neko mora ponovit jednu te istu stvar, preko tjedno me to nezanima, al kad dođe taj crni petak, kao da je vrag usao u mene... i onda se našmrčem i sa svima pričam kao da su mi najbolji prijatelji... a preko tjedna se necu nikom javit, nisam za nikakve razgovore, najvise volim bit sam i šutit.... čak idem na fitnes i treniram i osječam se jako dobro... samo taj vikend da ne postoji ja bi bio uvjek onaj stari.....
Po ovome sto pises bas i nisi potpuno ok, ako sam kazes da su ti otisli i zivci i da ti na poslu moraju 100 puta ponoviti jednu istu stvar da bi ih registrovao to je onda problem.
I to kad dodje vikend ti se uradis i onda se druzis sa ljudima i raspricas se, a preko dana neces da se javis nikom to bas nije normalna situacija, i ubrzo ces da izgubis i taj socijalni zivot i zdravlje.
Veruj mi da imam prijatelje, najvise iz beograda koji su se sa ekserima i sa spidom upropastili za ceo zivot.
Jedan se izvukao, danas ima i zenu i dete nije bas zdrav potpuno ali zivi delimicno normalno.
On je prosao pakao. njemu je majka umirala i trebalo je da joj da krv da bi joj pomogao.
Kad su mu lekari rekli da mu je krv toliko zagadjena da nesmeju zeni da daju, ti vidi u kakvu je situaciju dosao. Majka mu je umrla a on ostao sam i u problemu.
Nije mogao da hoda do wc-a i da otvori vrata kad mu neko dodje, izvukao se nekako ali je prosao pravi pakao.
Posto si resio da se izvadis iz problema i trazis misljenje i savet ovde na forumu, moj savet ti je da prestanes hitno da uzimas vise speed i da ako treba uopste ne izlazis vikendom neko vreme.
Sedi kuci, gledaj neki film,slusaj muziku, uzmi neko pice i napravi sebi atmosferu.
Ako treba bolje zapali dzoint i iskuliraj malo kod kuce, u gradu neces nista da propustis.
I nije speed jedina droga, ima i drugih stvari na kojima mozes da se nastelujes i da budes raspolozen.
Probaj i propusti par vikenda, ocisti se malo od tog djubreta jer ako nastavis tako moze da ti bude kasno.
Odmori malo, nece da pobegne ni speed ni grad ni zezanje ni vikend- cuvaj zdravlje !
...
User avatar
MaXX
Posts: 45
Joined: Mon Jul 23, 2012 11:27 am

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by MaXX »

speedproblem wrote:uglavi sam okey, samo sam jako otišo sa zivcima smeta mi i muha kad leti na poslu mi 100 puta neko mora ponovit jednu te istu stvar, preko tjedno me to nezanima, al kad dođe taj crni petak, kao da je vrag usao u mene... i onda se našmrčem i sa svima pričam kao da su mi najbolji prijatelji... a preko tjedna se necu nikom javit, nisam za nikakve razgovore, najvise volim bit sam i šutit.... čak idem na fitnes i treniram i osječam se jako dobro... samo taj vikend da ne postoji ja bi bio uvjek onaj stari.....
Ovdje mi je jedino logicno pitati ko si ti u stvari?Da li taj lik sto je tokom sedmice ili preko vikenda?To su dvije suste suprotnosti i vjeruj mi dobro je sto ti je ostalo to da mozes biti prilicno regularan-samo ne svo vrijeme nazalost.Ja ne znam sta te tjera u to,koji je tacno klik u tvojoj glavi da se okrenes-ali nesto ima.Cini mi se da o svom zivotu kada nisi drogiran pises na nacin koji mi ne izgleda kao da te zadovoljava,da si zadovoljan?A onda normalno vikendom pobjegnes od svega i od sebe,to ti je kao neki izlaz..Sto sutis kad nisi drogiran?Sto si sam,sto nemas normalnih prijatelja sa kojima mozes izaci kad si normalan?Po ovome sto si napisao cini mi se da ti normalan prilicno biras drustvo,ono ne mozes sa svakim,cijelo pisanje ti nekako i jeste u onom smjeru da si ti nekako bolji od toga i ne trpis puno "suplje".To je dobro,ali kao da te pati to prilicno i onda svako malo bjezis od sebe..Da nadjes neku zlatnu sredinu?Krajnosti nisu dobre i kod tebe je bas jedna-ili druga,cini se da imas prilicno jak karakter pored svega:samo vikendom raditi to i tako dugo je uspjeh,bez obzira sto je cijela situacija mracna uspjeh je da nisi postao 24 sata speeder,svaki dan,toliko dugo.
Imas ti dobre predispozicije da budes ok-potrazi pomoc psihologa malo,to nije sramota i sjedi sam sa sobom da pomognes-sebi.Samo ti to mozes.
Sretno!
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Sigurd Hoel
zanesen_tom_lepotom
Posts: 4
Joined: Fri Oct 26, 2012 1:02 am

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by zanesen_tom_lepotom »

Dobrodosao u klub!

Svi smo slicnu prosli, pa vidis sad jurimo jeftin sub.
Vidi sta ces sa svojim zivotom.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by yasujirozu »

dobro došao.

super ti nik, oću ja takav.
User avatar
Missy
Posts: 88
Joined: Fri Jan 27, 2012 4:02 pm
Location: Capital city in state of fallen

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by Missy »

Vidi druže,nema ti tu neke velike filosofije,nit' pametovanja. Ono što na prvom mestu treba da uradiš je da odlučiš da NEĆEŠ u petak popodne da povučeš. A posle da razmišljaš o načinu na koji ćeš to da izvedeš. Nemože ti niko pomoći ukoliko sam Ti ne kažeš sebi NEĆU,DOSTA,KRAJ! Kao što ti niko protiv tvoje volje ne može zabraniti,to nam je svima poznato,zar ne?! Stisni jajca,da izvineš i otarasi se bede. Naravno,dobro bi bilo i da potražiš stučnu pomoć,svakako će ići lakše uz podršku,psihičku,medikamentoznu,kakvu god..

Srećno!!!
Mudar covek ne kaze sve sto misli..ali misli sve sto kaze!
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by ziki »

A Petak je danas pa ti vidi...
Povuci crtu ili podvuci crtu...
...
bolle
Posts: 9
Joined: Sun Nov 25, 2012 3:29 am

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by bolle »

druze ti si vikend dzanki,mislim da vise volis bleju po gradu od samog spida,probaj sebe da pronadjes u nekom novom dizanju,bitna ti je brzina guzva,adrenelin DA?
najbolje znas sta te najvise dize i uvedi tu rutinu za vikend..
Post Reply