IN POT WE TRUST

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

IN POT WE TRUST

Post by pop@j »

Zdravo,
ja sam Pop@j i moja priča ide ovako;
rođen sam k'o vrlo mali još dok je Tito bio živ. Kao drugo dijete prosječno zdrave porodice. I tako preko droga do novih vidika. Ljepši su vidici sa vrha planine ali jbg. nije sve u životu idealno i na vrijeme.
Otkud ovdje ?
Nakon što sam u novi milenijum ujaho na konju i drži ne daj, hvala Allahu tu priču završio još prije fakulteta. Poslije više od 20 godina pušenja odluči da ispušim posljednju cigaretu i definitivno prestanem pušit. E sad ne znam kako?
Vrtim neke opcije :rolleyes:
1. da odem kod porodičnoga ljekara i opišem kako imam problem sa cigaretama većim nego sa heroinom.
Heroinom?
Tada ste se još bili Dr. Opće medicine i bilo mi tad crnjak opterećivati ionako preopterećene doktore. (Lakše je do fentalinskih nego nikotinskih flastera ) a šta kad ih nema ?
PROIZVOĐAČ wrote: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8E4jjljBiY0[/youtube]
ili 8)
Da prvo probam sa Travom,
plan mi je ovakav:
Ne uzimati nikakve droge od izlaska sunca do prvog sumraka. U mom slučaju to znači bez kafe, cigareta i trave. To su neke od supstanci čiji unos ne mogu da kontrolišem. Ne mogu, posebno ako ih miješam, ne mogu.
SLLIST wrote: U tom slučaju obavezno je napomenuti postojanje osnova sumnje da je počinjeno krivično djelo iz člana 239. KZ FBiH (Posjedovanje i omogućavanje uživanja opojnih droga).
Sad više ne znam sam,
šta da radim ? Kad je uživanje zakonom zabranjeno ??
Savjeti i sugestije su dobro došle :)
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by pop@j »

Šta je, niko nije prestao pušit?
Nema niko neku ideju, plan, program... bilo šta.
bemti ovisnost :(
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OlKJ-0bnxdA[/youtube]
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: IN POT WE TRUST

Post by nepopravljiv »

dug ce ti biti taj put my way.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: IN POT WE TRUST

Post by zeleni »

pusti, more, popeche hoće da čuje kako se buši rupa na saksiju
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: IN POT WE TRUST

Post by winston85 »

Nadjes u apoteci zdrave hrane koren biljke Idjirot. I to zvaces kada ti se javi zelja za pusenjem.
Ili jednostavno prestanes da pusis. :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by preispitivac »

Old skul iskuliravanje, Popaje, bez izgovora i preskakalica i onih "ma opusteno" dana.
Jurim rep
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by pop@j »

preispitivac wrote:Old skul iskuliravanje, Popaje, bez izgovora i preskakalica i onih "ma opusteno" dana.

Šta misliš Brother da je Popeye budala?
Peace, ali teško da ću olako alalit 70 i kusur % doprinosa bez PDVa + ono Akciza što mi uzimaju zadnjih 10 godina i više.
Opušteno ujutro u Dom zdravlja po mjestu pripadanja i lagana pričica :lol:
Oni barem dobijaju platu zbog ovakih i sličnih pacijenata :roll: i mogu još lako "na guzove" osmijeh zardit :D
ili da ipak ponesem kojeg književnika za siguricu ?
_bem ti dilemu !!
Last edited by pop@j on Sun Aug 05, 2012 10:23 pm, edited 1 time in total.
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by pop@j »

Raja traži veselo, ko' će slušati tuđu muku...[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4y_GIBhAo6s[/youtube]
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: IN POT WE TRUST

Post by sanela »

Ja sve mislim ti se zezaš...
Ne znaš šta ćeš od sebe i od dosade...
Bogati šta očekuješ da ćeš dobiti u Domu zdravlja? Joj što ne mogu šuplje priče, ljudi moji!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by pop@j »

sanela wrote:Ja sve mislim ti se zezaš...
Ne znaš šta ćeš od sebe i od dosade...
Bogati šta očekuješ da ćeš dobiti u Domu zdravlja? Joj što ne mogu šuplje priče, ljudi moji!
Zašto bi se zez'o ?
Od sebe, uz Božju pomoć kao prvo očekujem pobjedu u još jednoj bici protiv mrskog nam neprijatelja ovisnosti i onih što liječe sa arbeit macht frei.
U Domu zdravlja, kao prvo očekujem termin do 1.9
i nadati se pomoći, preporuci, uputi, uputnici, lijepoj riječi bez diskriminacije po bilo kojem osnovu kao što je pol, rasa, boja, jezik, vjera, političko i drugo mišljenje, nacionalno ili socijalno porijeklo, povezanost sa nacionalnom manjinom, imovina, rođenje ili drugi status.
Znaš Sanela, malo me strah kiza, čovjek sam u godinama :D
Zadnji put kad sam bio totalno str8 zamijenili su me sa Hudinijem,
_ebo zajebanciju.
Kad nećeš sama da uzmeš čekić i exer i da zakucaš " nešto - kako -što " u "OBAVIJESTI" ili neku dr.ugu temu: "Odoh tako gdje za svoj posao primaju platu."
A fakat ne očekujem ništa, osim dobrog zdravlja.
Što želim i svima ostalima :D
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
Post Reply