IZMEDJU 2.ZLA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: IZMEDJU 2.ZLA

Post by yasujirozu »

Boban wrote:nisam se dugo napio mozda bih trebao
nemoj bobby, saš viš kak to ne valja:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uJ7pgElCPXE[/youtube]
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: IZMEDJU 2.ZLA

Post by preispitivac »

On topic:

Prodajem drva za ogrev. Cena po dogovoru. Link ispod.

******
Edited by forum admin. Slijedece upozorenje i bices banovan.

Off topic: Wins, ne znam sta da ti kazem za tu cugu, ja se prosle nedelje napio toliko da se ne seceam nicega 15 sati, iseko se bukvalno iz realnosti. Nije mi jasno zasto to raditi, a opet ima dana sednem i pocnem. Sto bi ti rekao - do kraja. Nem' pojma. Pozdrav Wins, ne daj se obeshrabriti.
Jurim rep
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: IZMEDJU 2.ZLA

Post by yasujirozu »

bijedan ti je link.. 'si nesrjetan pa troluješ tak stupidno? odi zbuxnaj što, daleko si prijatniji.
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: IZMEDJU 2.ZLA

Post by boki_ »

bye bye preispitivac leticesh kao mnogi od nas sto su bannovani zbog govana
hEIL hEIMAt
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: IZMEDJU 2.ZLA

Post by ivica »

Boban wrote:Po tvom pisanju bih rekao da je Remar malo vise "teza" od Reta.Opet kazem nije svako za Hriscanske komune ove ili one imas Pravoslavne,Katolicke i ipak nazovimo ove Protestantske.Ali ako se ide u komunu zna se kakvog je karaktera i neki kucni red bi se trebao postovati jer ipak zivis u zajednici sa Hriscanima pored svega sve ti je besplatno pa ako imalo imas ljudskosti trebao bi to postovati ako ne idi brate niko te ne zadrzava.
Pa normalno, šta?! Pa svaka kuća ima svoj kućni red, to sam ja i sugerirao,svaka ustanova, svaka bolnica, zatvor, vojska, pa i bakina kuča na selu kojoj dolaziš vikendom kao mulac.... očita stvar. Stvarno netko treba bit glup da smatra da u komuni može radit sve. ti bobane kao da bi htio da ja malo sernem po bajbl komuni.
pa oš malo moj osobni stav, nekako mi se čini da me povlačiš za jezik a nemoj to znaš i sam da mogu bit oštar na temu vjerskih komuna. Eh da to da je reto "oštriji" od remara su mi kroz razgovor ,dok sam boravio u zaprešiću rekli ,jedan od štićenika koji su bili u retu a i jedan od "vodećih" ljudi, čovjek koji je vodio prvu kuću tj. fazu u sv.urbanu gdje sam ja bio 3 mjeseca. Inače reto i remar su osnovala 2 brata ,svaki svoju kuću, protestanti naravno. ma nije bitno. Samo znaš šta je bitno bobane, bitno je da kuća ako je ligitimna javno svima koji trebaju ući u nju objasni ova pravila koja sam ja iznio (pristojno) prije nego se netko odluči na ulazak. Jer to nisu male stvari. E viš tu reto ,kako kažu imaju foru da se upoznaješ prije sa njima 2-4 tjedna dolaziš kao gost sa roditeljima ili sa skrbnikom, pa vidiš kako je pa se odlučiš Dok remar - samo dođite vrata su otvorena za svakoga. Dok sam ja bio u remaru u 3 mjeseca je 10 čitaj deset ljudi došlo i otišlo...bilo ih je 2-3 koji su mi davali jasno i glasno do znanja da im ne odgovara zbog tog i tog, ali nisu mogli ići jer nisu imali gdje.... e to ti je taj sustav koji funkcionira tamo.

Ja sam od prije znao ,prije nego što sam ušao u kuću da je komuna vjerska, ali ove stvari koje sam opisao (pristojno,bez pljuvanja) su me blago zaprepastile. A i kako nebi kada sam prije vjerske bio u komuni "otvorenog" tipa di je jedino pravilo - kućno pravilo, koje neki ljudi stvarno trebaju naučit jer bit danas pristojan, primjerice ne psovat ko kočijaš je rijetkost kod nas balkanaca... Dakle bio sam tamo di snaga vjere nije jedini ekvivalent uspjeha na hijerarhijskoj ljestvici, tamo di se čovjeku ne stavlja jedan cilj ispred očiju. bla bla bla . OVO MOJE PISANJE NEMA SMISLA. A brate dosta je . idem prošetat psa...pa na obaveze...već je 15 do 7
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: IZMEDJU 2.ZLA

Post by ivica »

Nekako mi se čini da je naslov teme između 2 zla baš prikladan za ovo šprdanje koje uredno obavljamo 2 dana...
ignorance is bliss!
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: IZMEDJU 2.ZLA

Post by preispitivac »

@all sto mi ne shvatise ironiju,

samo osvrt na vase iskenjavanje po covekovoj temi. Bla bla sekte, Biblija, Bogovi, komune i kurcopalci. Covek nije trazio da mu otelotvorite i osedlate jednoroga vec sta da radi da iskulira malo i spase jetru/mozak/sebe. Pljuc. Izvinjavam se za link samo zbog Winsa. A inace je humor u pitanju, veliki cistunci moji intravenski.

@jasuhiro
pjesnik, ne buksnam, ne kradem, ne lazem, jest da pijem pomalkice ali cini mi se da se blizim punoletstvu u 28oj. Kasnim samo 10 godina. Drzi mi fige, ili me povuci za prst.
Jurim rep
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: IZMEDJU 2.ZLA

Post by selma »

ivica wrote:
Ne znam zašto stalno imam dojam da pričam sa pankerom pubertetlijom,i nikako me taj dojam ne popušta.....svašta

Wins druze, sta da ti kazem...ako zaista budes zelio da se lijecis otices tamo gdje imas priliku.
Moj savjet ti jeste Reto...Zašto? Zato što ima najviše procenata izlječenja. Naravno, postoje druga i mjesta...
Opet bolje nego doktora da se uhvatiš...aj ne daj se
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: IZMEDJU 2.ZLA

Post by winston85 »

preispitivac wrote:On topic:

Prodajem drva za ogrev. Cena po dogovoru. Link ispod.

http://www.ratemypoo.com/top.html

Off topic: Wins, ne znam sta da ti kazem za tu cugu, ja se prosle nedelje napio toliko da se ne seceam nicega 15 sati, iseko se bukvalno iz realnosti. Nije mi jasno zasto to raditi, a opet ima dana sednem i pocnem. Sto bi ti rekao - do kraja. Nem' pojma. Pozdrav Wins, ne daj se obeshrabriti.
E bas to. Kontas o cemu ti pricam.
Nije meni zbog cuge kao cuge, ok je popiti par piva, opustiti se, iskulirati, ali ja to ne umem. Tek tad mi treba jos i jos i jos...sve dok ne zaglavim u muriji na treznjenju ili ludari zbog dopa koji je opet izazvan cugom, ili ne daj Boze u urgentnom...a i toga je bilo...
E bas to sto si opisao, ti prekidi stvarnosti, to me ubija. Potpuno se izbezumim, pa sutradan gledam po telefonu koga sam zvao, skim sam bio, zovem ljude pitam sta sam radio, sta se desavalo...
Uzgred nocas sam sanjao da sam sa burazerom od strica popio 6.litara belog vina i probudio se mamuran, bukvalno, cak sam i telefon cackao, i skontam, pa to je san idiote...
Izgleda da i ja kasnim sa punoletstvom... :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: IZMEDJU 2.ZLA

Post by winston85 »

Hvala drugari na podrsci.
Krivo mi sto je ova tema postala tema za prepucavanje. Moja tema je na alkosima. Polako pocinjem, samo polako...
I Sanela, daj molim te zakljucaj ovo, otislo je predaleko...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Post Reply