Marihuana

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Marihuana

Post by preispitivac »

ziki wrote:malo ti se izbrise pamcenje i oslabi memorija.
ziki wrote:izaziva i depresiju i nervozu kad ne pusis.
ziki wrote:radi te ali nije to to..
Ovo je cela prica
Jurim rep
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Marihuana

Post by Boban »

http://blip.tv/permanentan/marihuana-ha ... ga-4039715

odgledaj ovo.Istina je veruj mi.Izbrisao sam svoju ispovest ali stari forumasi znaju o cemu se radi.Pozdrav i cuvajte se.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Marihuana

Post by ivica »

Nije mi jasno zašto dolaze govnat djeci stvari koje ih uglavnom ne zanimaju?
Jer da im nitko ne govori o drogama kao što ove dvi babe govnaju bilo bi puno bolje.
Ah naravno treba problem postojat!
A mara ko mara, mara je kralj!
ignorance is bliss!
User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: Marihuana

Post by Srce »

Ja sam pusila 8 godina marihuanu i bila sam u shitu samo kad nisam imala travu,a kriza se javljala.Inace,nikad je necu olajavati i crniti,jer *oooooooooona je bila tako lepa,jos u meni zivi san,da je volim beskrajnooo,makar samo jedaaan daaaan* :-D Zaista je tako.Ovog puta sam se bas lako skinula sa trave,bez problema i ne nameravam jos dugo opet da zapalim jer se u januaru poradjam,treba bebu da cuvam,ovo-ono..majka koja rola dzoint uopste nije lepa slika..... Mozda cu nekad opet zapaliti,ali to,za sada,nije skoro........Pozdrav!
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Marihuana

Post by ziki »

Odgledao sam ovaj dokumentarac I tu se radi o 1.posto ljudi koji dobije tu psihozu ili sizofreniju od marihuane i to da vari po 5,6 dzointa dnevno, od ujutru do uvece godinama.
Svako silovanje mozga napravice neke posledice pa sta god da je u pitanju.
Ima jedan decko ovde gde ja zivim zavisnik je od cokolade i koka kole, bez zezanja.
Ne mora da jede hranu ni da pije vodu ali cokoladu dok ne pojede i ne popije koka kolu nije mu dobro, tresu mu se ruke i u bedaku je.
Jos uvek nije dijabeticar ali ce verovatno brzo da postane jer je naviknut na velike kolicine secera i kofeina.
Za sve treba imati meru, jedino heroin nemozes da uzimas umereno on ce da te sjebe u svakom slucaju,na kraju.
...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Marihuana

Post by sanela »

Srce wrote:Ja sam pusila 8 godina marihuanu i bila sam u shitu samo kad nisam imala travu,a kriza se javljala.Inace,nikad je necu olajavati i crniti,jer *oooooooooona je bila tako lepa,jos u meni zivi san,da je volim beskrajnooo,makar samo jedaaan daaaan* :-D Zaista je tako.Ovog puta sam se bas lako skinula sa trave,bez problema i ne nameravam jos dugo opet da zapalim jer se u januaru poradjam,treba bebu da cuvam,ovo-ono..majka koja rola dzoint uopste nije lepa slika..... Mozda cu nekad opet zapaliti,ali to,za sada,nije skoro........Pozdrav!
Supeeer, draga!
Baš mi je drago.... Samo naprijed...
Ovo boldirano je istina koja treba da ti da motivaciju da budeš okej.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Marihuana

Post by nepopravljiv »

kako nije ruzna slika trudna i motas djokavac ruzna slika je da pusis cigare a trudna sa stomakom a ne djoint.a da se ne prica kolko je stetno za zdravlje,malog makanjceta.
Mona Lisa
Posts: 3
Joined: Tue Aug 28, 2012 1:23 am

Re: Marihuana

Post by Mona Lisa »

Ćao svima, prijavila sam se samo zbog marihuane, nemam iskustva ni sa jednom drugom drogom, osim još sa cigaretama i alkoholom i evo odmah da kažem, mislim da su ova druga dva za mene mnogo gori zlotvori od trave. Obično sam veoma iskrena, stoga se po nekad dešava to da ljudi ne mogu da me saslušaju i odbace komunikaciju bez ikakvih objašnjenja i realnih argumenata...nadam se da to ovde neće biti slučaj. Samo želim glasno da razmišljam, i veoma cenim dobro argumentovane odgovore, bez vređanja.

Moram o ovome da razmišljam i da čujem druga razmišljanja iz prostog razloga koji je sledeći: alkohol je legalan i ako znamo da je više od pola katastrofa, što saobraćajnih što porodičnih nastalo zbog alkohola, a nemam nikakvih čvrstih dokaza ili informacija da je iko postao nasilan ili izazvao neku nesreću zbog pušenja trave. Ako preskočimo pitanje tinejdžera čiji mozak još nije skroz formiran, kako marihuana može biti loša ili dobra za odrasle ljude koji je možda koriste kao ja na primer, radi koncentracije na svoj posao? Često mi je zbog stresa ili ko zna čega teško da se skoncentrišem na nešto što bi trebalo, ne mogu da se organizujem i ulovim pravi trenutak, kao da me sam život i nekakva inercija vode u propast. Dakle, ja nisam depresivna ili nesrećna, samo nisam dovoljno oštra i odlučna kada osećam da nešto treba da uradim. Trava me pokrene u pravcu rešavanja gomile problema, nešto kao kad Erik pojede bananu. Dospeh na ovaj forum možda samo zato što mi se diler ne javlja, pa mi je malo teško, ali nikad ne bih probala nešto jače, zapravo bilo šta što ne raste u prirodi.
Malo mi je teško da gledam kako se mnogi ljudi bore toliko protiv trave kao da je ona najveće zlo na svetu, meni se više čini kao dar prirode, tj. na mene tako deluje. Prošla sam i trenutke paranoje i panične napade, dok sam bila tinejdž, ali sva sreća tada nisam puno pušila i imala sam pauzu od desetak godina. Onda mi je nekako opet palo na pamet da bi trava mogla da mi pomogne i sad bukvalno mogu da suzbijem ili prebrodim svaki nagoveštaj paranoje ili panike i da tu energiju usmerim na neverovatno pozitivan način. Mislim da sve to mogu i bez trave, ali mnogo teže, kao da umesto biciklom moram peške. I sva ta priča oko promene mozga, kao da ne ide do kraja, do suštine, jer poznato je da ljudi iskorištavaju samo mali procenat od mogućnosti mozga...da li je taj podsticaj koji trava pravi zaista toliko loš? Molim iskreno, šta vi mislite?
Pozdrav svima.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Marihuana

Post by preispitivac »

Kako ko. A zamisli klinca ili klinku od 15 godina kako rusi barijeru "odoh da se naduvam" i sta ce posle da se desi. Ceo dijapazon odluka odlazi dalje za tim, nevezano ili vezano za drogiranje. A ne mozes se skoncentrisati na travi bolje nego bez, nemoj mi to pricati. I zavisi koliko popusis, kazes "pauza 10 godina", a sad opet duvas, ako si skoro pocela pa te vozi euforijica oko toga, ok, zato i jesi ovako pozitivna. Dok ne pocne da te gricka paranojcic 8) .

Nemoj loziti decu da je trava OK. Ok je trcati na stazi
Jurim rep
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Marihuana

Post by demijan »

preispitivac wrote:
Nemoj loziti decu da je trava OK. Ok je trcati na stazi
=D>
Koliko smajlica ima :D tek sada sam provalio
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply