KOCKAR U DUSI

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: KOCKAR U DUSI

Post by W.White29 »

Znas li koliko ih se javilo sa zeljom i voljom da prestanu kockati...????
NI JEDAN DO SADA....pozzz
Zemljace,ipak ovdje vladaju drugi poroci i zavisnosti prah,alkohol,tablete...
ponovo pad
Posts: 23
Joined: Tue Oct 29, 2013 6:32 pm

Re: KOCKAR U DUSI

Post by ponovo pad »

druze citao sam ovu tvoju ispovjest i brate skidam kapu na svemu jer ja znam sta je kocka.
prije mog poroka droge sam kockao tadasnje aparate koji su bili na principu manja-veca i tako 11 karti dok ga ne zabolikras,kockao sam i stara mi je pricala kako sam znao u snu govoriti manja veca,toliko sam bio opsjednuti time,ali to nam je rat donio jer u ratu nisi mogao nista drugo s param nego kockati i piti onu rakiju mi smo je zvali 3-15ke,jer se pravila od 15-15-15 gnojiva i svega slicnog.tog poroka sam se rjesio drugim gorim heroinom,kada sam poceo uzimati heroin ispocetka sam kockao ali malo to je bilo samo kada sam bio dobro spucan ali vremenom mi je zelja za kockom nestala.kao sto vec rekoh tebi svaka cast na tome sto si izdrzao jer znam dosta ljudi koji su radi kocke gubili sve i na kraju zavrsavali na nekom drvetu s strikom oko vrata.nista drug, zelim ti puno srece i da istrajes na tom putu da vise nikada nesjednes na bilo koji aparat ili rulet.pozz
zenna1983
Posts: 1
Joined: Tue Jun 28, 2016 2:32 pm

Re: KOCKAR U DUSI

Post by zenna1983 »

Javljam se iz Sarajeva...imam problem sa kockom..molio bi nekoga da mi skonta broj od onog momka iz Banja Luke...demino mu je nick name...volio bi popricati sa njim

Molim te demino ne snalazim se sa ovim forumom, ako si u mogucnosti da mi posalljes svojj biilo kakav kontakt. Znam da si bio kod Dejana u NS pa bi volio s tobom popricati vezano za lijecenje. Imam poridicu a jos me mori taj porok zvani kockanje. Hvala unaprijed
demino
Posts: 19
Joined: Wed May 09, 2012 9:47 pm

Re: KOCKAR U DUSI

Post by demino »

Ima li nas posle toliko godina :D

Ja super a vi ;)
Post Reply