jako mlada

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Triton
Posts: 31
Joined: Wed Sep 26, 2012 12:52 pm

Re: jako mlada

Post by Triton »

[quote="Falco"]Mani se tih 'bonbončiča', to više nije MDMA,koji je bio koliko toliko bezbedan po zdravlje, npr, 1-2 na mjesec,lol-tu pišem 1-2 na mjesec na žurki, a ja gutao 7 na noč. LOL.
No, ovi bonboni koji su sada vani ,puni su netestiranih umjetnih substanci, koje dodju mnogo manje novca, te se skoro niko više ni ne potrudi da napravi pravi MDMA ex. Sadly,..

Pa da li ovo realno?!!!! Inače ranije je za MDMA dozvolu davala Svetska zdravstvena organizacija, a sada trpaju sve i svašta, ajde molim te!!!! Sadly?!!!!!!!
staklo
Posts: 11
Joined: Wed Apr 25, 2012 6:30 pm

Re: jako mlada

Post by staklo »

ejjj, nisam dosta dugo bila tu.. vidim da ima nekih novih komentara.. fala na savjetima ali uzalud to sve.. hehe.. evo sad sam nesta starija, bommbone sve manje jedem, al jos uvjek ih jako zelim.. sada su tu neke druge stvari..
staklo
Posts: 11
Joined: Wed Apr 25, 2012 6:30 pm

Re: jako mlada

Post by staklo »

"ludi momak" :)
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: jako mlada

Post by preispitivac »

Ne znam kako drugacije da ti kazem, sem da ako odmah ne prestanes sa tim, gadno ces se sjebati, a ti kako hoces.
Jurim rep
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: jako mlada

Post by W.White29 »

al jos uvjek ih jako zelim.. sada su tu neke druge stvari..
dr.stvari> sex,ispijanja kafica,setnja,sport...jbs drogu,ha ya
JessePinkman
Posts: 2
Joined: Sun Aug 24, 2014 4:18 am

Re: jako mlada

Post by JessePinkman »

Curo, ne zagorcavaj si zivot. Imam 18 godina i nisam ovisnica, ali me ova stranica zainteresirala i to prije vise godina kad sam slucajno na nju naletjela. I eto me igrom slucaja opet tu i odlucim se registrirati kako bih mogla iznijeti i svoje misljenje. Nikad nisam isla dalje od trave i par puta rainbow i slicno. Dogodilo mi se da sam dva puta upala u zesci bed dok sam bila napusena i shvatila sam da meni to ne treba. Ionako je to bila samo povremena 'zabava' s ekipom. Obicno preko vikenda ili slicno. Nekad se znalo zaredati par dana, ali nikad nista strasno i nikad nisam pretjerivala. Nazalost, poznajem izvjesne ljude koji sebi drogom unistavaju zivot. Neki od njih su i moji vrsnjaci, ljudi koje poznajem dugi niz godina, a neki su cak i mladji. Svi su poceli s duvanima i travom u stilu: 'vi ste ljudi glupi, trava ne zaglupljuje i ne stvara ovisnost'. Ja se ne bih slozila s tom tvrdnjom jer i sama znam previse primjera koji bi potvrdili lose utjecaje cak i te navodno 'bezopasne' trave. Malo sam se ja sad raspisala o travi, a rijec je o bombonima. Uglavnom, svaki dan promatram te svoje vrsnjake i svjedocim njihovu propadanju, kako psihickom, tako i fizickom. S travom su krenuli, nastavili s bomboncicima i kokainom i tko zna s cim sve ne. Jos je gora cinjenica ta da bi ti pojedinci mogli puno toga postici u zivotu da se ne ubijaju tim sranjima. A imaju jedva 18 godina. Zar je to zivot kakav ljudi prizeljkuju, da tvoja sreca i tvoje zadovoljstvo sobom i zivotom leze u nekakvim glupim supstancama. Ja kazem ne. S obzirom na to da vec dugo nitko nije pisao na ovom postu, nisam sigurna hoce li ovo itko uopce vidjeti, ali nema veze, ja sam rekla svoje. Zanima me staklena jesi li se rijesila svoje ovisnosti o 'slatkisima'. Ako nisi, ja ti savjetujem da nades nesto jednostavno sta ce te ciniti sretnom. Nadi si nekog normalnog decka, otidi na neki koncert, na more, putuj, slusaj glazbu.. ili jednostavno prosetaj malo po parku ili negdje. Samo se ostavi droge.. Znam dosta narkomana (ne mislim kao prijateljica, vec znam za njih i vidim ih tu i tamo). Zivim u gradu u kojem ima jaako velik broj ovisnika, tocnije jedan od gorih gradova po tom pitanju i nisam jos vidjela nekog narkomana koji izgleda kao da je iz teretane izasao, sav usminkan i lijep, s optimisticnim pogledom na zivot i koji uziva u svakom trenutku. Od prvog do zadnjeg izgledaju kao da su se upravo iz groba digli, a takav im je i zivot. Ima poneki koji se hoce rijesit ovisnosti, ovom jednom sam cula da uspijeva, ali i dalje je u prilicno losem stanju. Sada se samo zapitaj zelis li doci do toga, zivjeti takav zivot. Ja se ne mogu ni slatkoga odreci, a droga je od toga milijun puta gora. Sretno :-)
JessePinkman
Posts: 2
Joined: Sun Aug 24, 2014 4:18 am

Re: jako mlada

Post by JessePinkman »

I usput, to sto mi je nadimak JessePinkman ne znaci da sam methhead :-P jednostavno je serija vrhunska :-)
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: jako mlada

Post by sanela »

JessePinkman, dobro dosla na forum! Znam da tvoja namjera koja stoji iza ovog sto si pisala nije losa! Ipak, trebas znati da ovisnost nije niciji izbor, nego je bolest i osoba koja je ovisna ne moze 'samo' reci da vise nece nesto koristiti i prestati snagom volje.
Potrebno je potraziti pomoc i razrijesiti probleme koji stoje iza ovisnosti, promijeniti zivotni stil koji ukljucuje puno toga. U sustini, osoba treba promijeniti identitet, a to nije nimalo lako. Zato je oporavak od ovisnosti tezak, treba vise pokusaja da bi se promjena napravila, i ovisnici se tesko odlucuju na tako drasticnu promjenu (a ko bi rado mijenjao svoj identitet s kojim zivi gooodinama).
Puno ovisnika se, zato, radije odlucuje za neke djelimicne promjene, zato biraju supstituciju, koja im donekle pomaze. Neki su s tim zadovoljni i biraju takav nacin zivota. Nekima je supstitucija pocetna faza promjene. Uglavnom, svaciji zivotni put je individualan.
Mozda da se i ti zapitas koja je tvoja potreba da pises na ovakvom forumu... :)
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: jako mlada

Post by nepopravljiv »

kakvih problema sa drogom imas nista nisam svatijo
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: jako mlada

Post by nepopravljiv »

aaaa travu si pusila sad vidjeh mislim procitah
Post Reply