jako mlada

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: jako mlada

Post by demijan »

staklo wrote:e, samo da znate da vec 14 dana, znaci 2tj.. nisam pojela niti jedan bombon :wink:
Bravo,cestitam...iskreno mi je drago zbog toga...sve najbolje i drzi se i ne posustaj...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: jako mlada

Post by Ludi Momak »

Procito sam sve ove tvoje postove i mogu ti reci da bih te volio upoznat dijelimo slicnu sudbinu :))))
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: jako mlada

Post by nepopravljiv »

proce te volja za bombonima kad ti mozak provrti ili nesto gadno i zestoko protrese kroz zivot dotle jbg.bomboni pa ko vise izdrzi tijelo ili mozak kad jedno od to dvoje otkaze ili nesto trece lose ti se desi prestaces sa bombonima
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: jako mlada

Post by edy »

nepopravljiv wrote:proce te volja za bombonima kad ti mozak provrti ili nesto gadno i zestoko protrese kroz zivot dotle jbg.bomboni pa ko vise izdrzi tijelo ili mozak kad jedno od to dvoje otkaze ili nesto trece lose ti se desi prestaces sa bombonima
i onda ce da uzjase konja
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
Lujka
Posts: 200
Joined: Sun Feb 03, 2013 4:42 pm

Re: jako mlada

Post by Lujka »

edy wrote:
nepopravljiv wrote:proce te volja za bombonima kad ti mozak provrti ili nesto gadno i zestoko protrese kroz zivot dotle jbg.bomboni pa ko vise izdrzi tijelo ili mozak kad jedno od to dvoje otkaze ili nesto trece lose ti se desi prestaces sa bombonima
i onda ce da uzjase konja
i laganim kasom u sumrak....
Postoje stvari koje su poznate i one koje to nisu, između njih nalaze se vrata.
PunimPlućima
Posts: 9
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:41 pm

Re: jako mlada

Post by PunimPlućima »

Da su bombone samo euforija, energija i želja za igranjem bili bi ok. Ali mene jebe onaj deo kao "volim sve ljude itd.."

Da ne pričamo o tome koliko tu pravog mdma ustvari uopšte ima.. Gutaš smeće čiji sastav ne znaš, sa odloženim dejstvom, recept sa katastrofu kad tad.. Ubaci u jednačinu i one dane posle kada mozak radi sa 5% potrebnih hemikalija jer se potrošio preko vikenda. Neki ih prerastu, neki diplomiraju na ozbiljnijim predmetima..

Iskreno ti želim da si u grupi ovih što ih prerastu. A ako je do izlazaka, uz dobro društvo, dobru muziku možeš da se provedeš i bolje nego na glupom exeru, pričam iz sopstvenog iskustva. Dobar provod, a bez razmišljanja joj šta sam rekao-uradio..

Istraj!
nadja96
Posts: 8
Joined: Wed Aug 07, 2013 1:37 pm

Re: jako mlada

Post by nadja96 »

Ja isto imam 17 godinaa,i isto sam svasta uzimala, zato mi nije jasno kako ne shvatas gde to vodi...Jesi li svesna kakve sve psihicke probleme mozes da imas ako ne prestanes sto pre? Depresija,anksioznost,rupe u pamcenju,drhtavica,tikovi,mozes da postanes sizofrena,ili podvojena licnost...Jel to zelis sa 17 godina? Bolje nemoj,na vreme sii cupaj se,i ja se cupam. Mozes to,veruj mi :wink:
bolna duša
Posts: 1
Joined: Tue Sep 03, 2013 10:19 am

Re: jako mlada

Post by bolna duša »

citam ovaj forum danima...i evo prvi post...eh deco ... majka sam odrasle devojke koju su bone dovele do horsa ... isto je zelela samo da se zabavlja, bilo joj je cool , ludilo...problem sam htela resiti liberalno , ah greske...al nakon svega u tim nedokazanim godinama , mislim da je za neke ipak batina iz raja izasla...bez uvrede, nisam mislila ubijanje boga, al malo vostenja, malo stiske ne skodi, dok se pameti ne prizove ... previse slobode, malo obaveza i odgovornosti zna da skodi...da ,posle svega su ti zesci psiho problemi...nego ti devojcice ako hoces da se zabavis , ima mnogo lepih i dobrih nacina,a ne stete...ne trazi vraga , ne treba ti to...sad bas nisam sta pametno rekla sto ne znas , u svakom slucaju sama biras svoj put u buducnost
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: jako mlada

Post by bojanol »

bolna duša wrote:bez uvrede, nisam mislila ubijanje boga, al malo vostenja, malo stiske ne skodi, dok se pameti ne prizove ...
:smt075
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: jako mlada

Post by Falco »

Mani se tih 'bonbončiča', to više nije MDMA,koji je bio koliko toliko bezbedan po zdravlje, npr, 1-2 na mjesec,lol-tu pišem 1-2 na mjesec na žurki, a ja gutao 7 na noč. LOL.
No, ovi bonboni koji su sada vani ,puni su netestiranih umjetnih substanci, koje dodju mnogo manje novca, te se skoro niko više ni ne potrudi da napravi pravi MDMA ex. Sadly,..

I ja ču ti isto reči, bonbončič, po bonbončič, onda malo speed a, i jednom se budiš sa onim junkie osječajem, gde da nabavim pare za sledeči šut,...

Nažalost istina ,...

Želim ti sve dobro.Ja se sada sječam , da mi je bilo u tim godina nešto najbolje ,napiti se za vikend sa drugarima,kakve droge, ex-feeling je varka,...

Budi nam OK. čao ;)
tryin" to be the best of me,...
Post Reply