Tema

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
maja79
Posts: 1
Joined: Sat Apr 14, 2012 12:58 pm

Tema

Post by maja79 »

Cista sam skoro 3 meseca i osecam se lose. Ima dana kada sam dobro, ali su retki. Inace, sve je pocelo 2008. Pre par dana sam napunila 33 godine. Ne uzimam nista. U pocetku sam lose spavala, budila se svakih dva sata, sada bolje spavam. Sta da pisem, sve znate. Ne zelim nazad.
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Tema

Post by malic »

Ja,ima $1god. ,jos malo,strejt sam manje od tebe,i ne spavam nikako. Vratio sam se na najklasicniju terapiju od 3x1 bensedin 10 mg dnevno i tesko je za opisati koliko je gadno..cuvaj se i dobro dosla u na ovaj forum,koji je bas kao i mi svi koji zele da se lece ,ali po svaku cenu,svaku......malo ej ovako,malo onako.malo.ma videces i mislim da ces sigurno biti u plusu,mada je i ovde svasta moguce.pozdrav Malic
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Tema

Post by yasujirozu »

malic wrote:Ja,ima $1god
strejt sam
ja pero tebi kapu dole doba covjk jesi uvje stalno mada mozda ipak ti na ljecenje kda budes sutra %2 godia bio punio ne sad nikako onda tad poslje odmah.

'till then - live long an' prosper.
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Tema

Post by malic »

malic wrote:Ja,ima 41god. ,jos malo,strejt sam manje od tebe,i ne spavam nikako. Vratio sam se na najklasicniju terapiju od 3x1 bensedin 10 mg dnevno i tesko je za opisati koliko je gadno..cuvaj se i dobro dosla u na ovaj forum,koji je bas kao i mi svi koji zele da se lece ,ali po svaku cenu,svaku......malo je ovako,malo onako.malo.ma videces i mislim da ces sigurno biti u plusu,mada je i ovde svasta moguce.pozdrav Malic
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Tema

Post by ivica »

maja79 wrote:Cista sam skoro 3 meseca i osecam se lose. Ima dana kada sam dobro, ali su retki. Inace, sve je pocelo 2008. Pre par dana sam napunila 33 godine. Ne uzimam nista. U pocetku sam lose spavala, budila se svakih dva sata, sada bolje spavam. Sta da pisem, sve znate. Ne zelim nazad.
Ne piši,ne čitaj nego malo prošetaj dok se glava još malo ne razbistri. Samo gledaj što dalje od - epicentra.
ignorance is bliss!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Tema

Post by sunrise »

Yasujirozu hehehehe :-D ,dobar si
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply