Zasto opet? Zasto ja??

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Zasto opet? Zasto ja??

Post by Polly_Jean »

Hej, ljudi, napokon i ja stizem (nadam se ne s velikim praskom :? ).Prvo, zahvaljujem na pozivu, naime, u ovoj net ludari nikako vas nebi nasla a mozda mi se i nije dalo...hm, svi smo mi ovisnici malo inertni, a onda od jedne drage dusice (M4j4)dobih link. Zasjela sam na jednom forumu o ovisnostima i bilo mi dobro...onda taj crv pocne: zelis podjelit svoje post-ovisnicke dane s nekim, procitat slicna iskustva...i-evo me. :!:
Prica manje klasicna, sjela na dop jako kasno-sa 28 god, uz "ubrzani tecaj" na svemu i svacemu, zavrsila na lijecenju, upoznala ovisnika, osnovala obitelj, apstinirala 5 god...onda recidiv, pa trk u BG na odvikavanje.Muz na Metu pun kufer godina, i kada sam mislila poglavlje zatvoreno, otvori se novo i javi se Hepatitis C s kojim se druzim vec pet godina...Doslovno mi se dzank uvuko u krv! Volim se salit, volim samoironiju, oslobodjena sam svih duhovnih repova koje sam vukla kroz after i post-dop zivot.
Forum je jako dobar i jaakooo veeelik :shock: pa se nadam da cu uspijeti sve procitati a i postati koji put.
Aj sad, moze pitanja :D
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Dobro dosla na nas skromni forum.
Pozdravlja te styx
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Pozdrav!!
dobrodosla.
Da, nash mali skromni forum-nash svijet!
Drago mi je da si tu sa nama....nastavi da pises!
ps imas temu pod opstim hepatitis....moze biti korisno.....


Luna
User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

Post by play »

Welcome To The Pleasure Dome
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Post by Polly_Jean »

citam, citam, citam...uf tek sam kod citanja tisucudevetstopedesetreceg posta... :cry:
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

samo polako....
a tek dok moje proctas hheheheheh
ne zuri...
citaj ono sto te zanima i odgovora tvojoj sadasnjoj situaciji. Kako rekoh...hep c je dobra tema. A tu je i kafa-kao i tema nista....tu se zezamo i otvaramo dusu onako...iskreno!
eto tako...
sve najbolje
User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Post by Polly_Jean »

play wrote:Welcome To The Pleasure Dome
Hay play! Svidja mi se avatar, imala sam na monitoru dugo takvu slicnu slicicu :)
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Draga moja,mila Polly! Da znas samo koliko mi je drago sto si dosla!!! I ja sam ga isto jedva nasla,od kako je moravek.net onako postao:jedam kaze nesto,neko odgo ri za 10 dana na to,znas i sama....Nisam znala kako da te nadjem,svi su mi se mailovi vratili,pasam ti onda ostavia privatnu na moravek.netu u nadi da ces makar to videti,i eo tebe!!!!
Dobro nam dosla,od srca!!!!
Image
User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Post by Polly_Jean »

Hvala hvala. sad ces biti dezurni krivac za sve lijepe i ruzne moje trenutke na forumu!!! :wink:
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Stani u red,hehehe,ja sam vec "dezurni krivac" sve zajedno sa "crnom petorkom" kako nas 5 prozvase :-D
Image
Post Reply