Zasto opet? Zasto ja??

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Post by Polly_Jean »

Koja crna petorka? Girl power neka shema? Drago mi je sto je ovaj forum tako aktivan, nisam stigla ni pola procitat a vec vidim da cu se zadrzati duze...Za tebe vidim da si prosla puno dozivljja, nadam se da ce te ohrabrit moja prisutnost jer ti zasad ne mogu nista vise ponudit... :cry: ali ja sam ti zivi i jos uvijek hodajuci dokaz da postoje ljudi koji su se trajno skinuli s igle... 8)
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

skinuli s igle heheheh...Skinuli smo iglu s' nas hehehehe,,,,,, Inner joke-sorry.
STa cu...kad mi odmah mrak padne na oci kad cujem rijec igla. Ne prava igla nego ova ovdje igla..
za pravu iglu nemam sta reci....nisam nikad tamo bila.....
User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Post by Polly_Jean »

Znas, Luna, kroz proteklo razdoblje naucila sam biti ponekad i okrutno iskrena. I jos, ostali su tu neki ostaci te dzanki spike, slenga ili sto vec.
Yap, iglu smo skinuli sa sebe, da imas pravo. I u svom kopanju po svojoj zeznutoj psihi, pokusala sam naci odgovore na neka pitanja kao sto je i taj o igli.
Sjecam se da sam kao djevojcica , poslije cijepljnja dobivala neke tamo bocice kao dar za hrabrost jer nisam plakala...znam ljude koji su kolabirali vidjevsi iglu kod bezazlenog vadjenja krvi u laboratoriju...sprica i igla bile su dio mog posla, profesionalno...ali pomisao da cu moci sama sebe bosti nije bila prisutna ni u snovima :) Hocu necu, morala sam priznat da u tome ima nesto kinky. Sad sam se pomirila da sam ja bila jedan od iglomana. Tada nisam razmisljala sta to znaci ali danas se tjesim da sam trebala iglu samo kao sredstvo ili alat s kojim cu doci do onog sto trebam. To je cijela istina. za mene savim normalna, za neke "s druge strane mjeseca" skroz bolesna. :roll:
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

Polly_Jean wrote: Sjecam se da sam kao djevojcica , poslije cijepljnja dobivala neke tamo bocice kao dar za hrabrost jer nisam plakala...znam ljude koji su kolabirali vidjevsi iglu kod bezazlenog vadjenja krvi u laboratoriju
Mislim da to nema veze s tim.
vraćam se odmah!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

:-D
ali ima veze s temom....s toga......!!
Polly-inner joke....nista personalno...ma gluposti nista vishe.
Ali bitno je da si ti danas cista jel tako?
jebesh sve ostalo-sto kaze vlado....(da ne bude da kopiram ljude heheh)
User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Post by Polly_Jean »

Htjela sam reci da je iracionalan strah od igle (valjda povezanost igle i boli) u narodu uvrijezen. Mislim da se narkomanija nije vezala nuzno uz iglu, ali svima je bila odbojna pomisao na upotrebu, pa i u terapijske svrhe.
Period kada sam uzimala interferon subcutano tj. podkozno, davala sam sama sebi u bedro ili nadlakticu, u kucnom okruzenju. Moja djeca nisu niti prije a ni tada bila nesto "impresionirana" tim postupkom. Naucila sam ih da su igla i sprica samo alat kojim unosimo lijek u tijelo, koji nam pomaze da ozdravimo. Zato se vjerojatno za uzimanje narkotika kaze: zloupotreba.
Da, sada sam cista. :)
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Polly, samo da te pitam na koliko si bila? Kako si se ocistila, daj nam neki savjet, da pokusamo sa njima. Jesi li mijenjala okolinu, drustvo i sta si sve radila u cilju prizdravljenja?
Puno srece u odrzavanju apstinencije!!!
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

?

Post by katarinadimedici »

Zašto si stala sa pisanjem? Ispada da svi koji zaista imaju šta da kažu, vrlo brzo posustaju?! Mislim da su ove "Ispovesti" pravi način da se upoznamo, naročito ako postajemo stalni posetioci foruma, što se svima i dešava! Svi se vrlo brzo navučemo na forum i mislim da ovde treba da se predstavimo, jedan po jedan!
Hajde, budi se!
Post Reply