Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

huh sta mi je sa muzikom?e ....sada moram da trazim posebno.pozdrav svim bivsim narkomanima :D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
pavaoiztarza
Posts: 30
Joined: Fri Mar 13, 2015 7:41 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by pavaoiztarza »

demijan wrote:Necu da tupim o nekim krizama i to.ovde je vecina imala jos gore probleme od mene ili su bili jos vise navuceni ali ako je meni sto sam maltene pomirisao sve to bilo nezgodno.Mogu samo da zamislim nekog drugog.Uglavnom posle strahovite neke depresivnosti,konstantnog znojenja,nespavanja jedva sam uspeo da se donekle zalecim fizicki.Imam onu odvratnu zivotinju onog rovca sto mi ponekad proradi ali nedam se zasada.
Ne valja mi sto sam se ovoliko ucaurio ali i jos vise bi trebalo mozda posto jedine posete imam od narkomana koji valjda dolaze da likuju i da vide da li sam posustao...
Brate, ti baš se izubija. Ne znam šta da ti kažem osim da sam i sam prošao razvod braka, ali mi je u toj izmaglici pala na pamet jedna knjiga, koju sam pročitao davno, gdje je pisalo da je razvod stres na rang listi i to trećem mjestu ( 1. stres je konc logor 2. stres je gubitak voljene osobe a 3. razvod braka) Pa sam ja lijepo vapio Bogu da mi pomogne, što je On i učinio: našao sam bračnog terapeuta, certificiranog za te probleme. On je sa mnom imao razgovore 3 mjeseca i objasnio mi da to radi poput plime i osjeke - prvo te udaraju jaki valovi, onda manji valovi a onda će ti samo malo zapljuskivati tabane. Poanta je - za šta ćeš se držati, kad te bubaju veliki talasi ? Ja sam se držao za Isusa i sa te me stijene nisu mogle poplave odnijeti.

Preporučujem ti da ga zamoliš, evo ja ću zamoliti umjesto tebe: "Kriste! Čuj ovog sina svog, kojeg zapljuskuju valovi! Čuj ga Kriste i pomozi mu odmah! Ja molim u njegovo ime, da mu ti pošalješ svaku pomoć i da mu potpuno okreneš životnu situaciju u njegovu korist! Neka ovaj čovjek bude na slavu tvog imena Kriste! Samo tebi je moguće da pobjediš duhovne neprijatelje, Gospode. POmozi ovom čovjeku to te ja molim ,kao što si pomogao i meni. Amen"

Eto brate, već si riješio, Bog će ostalo sam da uradi.
User avatar
costa rican dream
Posts: 4
Joined: Fri Aug 28, 2015 2:53 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by costa rican dream »

Cao
Svaka cast
:D :D :D
COSTA RICAN _DREAM
Post Reply