Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

ovo zadnje sto si pisao sve si reko kako treba.to sa takvom osobom zenskom je horror unistava gdje god se pojavi sve oko sebe destrukcija potpuna.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

pa da bre destrukcija potpuna.Ja mislim da je to vec i neki oblik sizofrenije...
E a dok smo se svadjali ovih dana ubedjuje me da je jaka i da ona kao ne moze da se navuce kao neki narkomani!!!I sad posto nisam ni ja bas frajer na foru saznam da je zadnju godinu na igli ali da se bode u prepone da je ne provale kuci i na poslu...Brate slatki dobro sam zivu glavu izvukao...Vec sam imao viziju u glavi kako se zajedno radimo...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by zeleni »

demijane, statistika te kolje...
prvo blejiš s lerdijem.
pa dovedeš gajbi devojku za koju znaš da se čačka i pije pola table ksalola, a ti kao, da budeš spasitelj ili koji kurac, daješ joj terapiju.
i sad si osuo drvlje i kamenje po njoj.
nije u redu.
prvo je ružno, tračerski. doveo si nekoga gajbi, da mu pomogneš ili kako god, i odma da cela bivša juga sazna kako si ti dobar i drag, a ona je skot.
ma daj eeee.
drugo je ružno jer pričaš priču tako da ispada kao da si ti neki član grupe ljubitelja folklora i kukičenja, koji se ni kriv ni dužan upleo sa raspalom komankom.
ma daj eee.
treće je ružna tvoja priča s nepopravljivim. alooo bre, odakle vama pravo da strovaljujete toliku mizoginiju?
ma daj eee.
puca se u preponu? što, je l ti nisi pa si sad šokiran?
ko si ti da sudiš drugome? ko je iko da sudi drugome?
ma daj eeee.
i već imaš vizije kako se radite.
pa pitaj ti sebe batice što se guraš u odlične kad nisi ni vrlodobar
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

ja neznam moglo bi mozda da se kaze da je to srah ,fobija ili sto vec ali bio sam jednom sa curom ono narkomanski par zajedno smo se drogirali i te stvari ne treba biti nesto pametan,pa da se nezna kako se to zavrsilo ali najveci preoblem je bio tu sto je ona bila histericna ali kad kazem histericna to znaci bas histerica skoro pa kao sizo poremecaj kad je uvate lutke svasta je znala da napravi scene na ulici,od ljubomore,pa do ma nije imala granicu.strasno jedno iskustvo za mene jedva sam je se otkacio,jer takvim ljudima nije dovoljno reci zavrsili smo jednostavno ne prihvata to.tako da je to za mene bila nocna mora morao sam da je uvatim za kosu i izvucem iz stana i zakljucam vrata posle sam promjenio br.tel ona je i dalje vrebala oko kuce ludilo.kad takva osoba jos se drogira heroinom to je bingo kombinacija.da ne pricam kad je u krizu sto radi od plakanja ,vristanja do padanja u nesvjest takve cure ja kad osjetim u drustvo ili u blizini sebe ja vatam odma maglu jer me izludjuju,odma podjem.po prici Demijana on se spetljao bas sa takvom.mozda nije odma u pocetku osjetio posle je vidio vjerovatno.jednostavno mrzim histercne ljude da je musko odma bi mu nos slomio.jedina dobra stvar je sto su histericne zene dobre u krevetu.ali posle kad ti se popne na glavu sa histerijom hm najeba si.zato magla put pod noge od takvih ljudi ali bukvalno.ko se ne slaze samnom nek se naslaze,a ko slaze bravo mu ga. :D
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

sto je to mizoginija?
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by zeleni »

ej, nepopravljivi :)
mizogini su ženomrsci i o ženskom svetu pričaju uglavnom na nivou stereotipa.

kako si ti, šta se sa tobom dešava?
jesi se sabrao malo?
pozdrav
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by ziki »

zeleni wrote:demijane, statistika te kolje...
prvo blejiš s lerdijem.
pa dovedeš gajbi devojku za koju znaš da se čačka i pije pola table ksalola, a ti kao, da budeš spasitelj ili koji kurac, daješ joj terapiju.
i sad si osuo drvlje i kamenje po njoj.
nije u redu.
prvo je ružno, tračerski. doveo si nekoga gajbi, da mu pomogneš ili kako god, i odma da cela bivša juga sazna kako si ti dobar i drag, a ona je skot.
ma daj eeee.
drugo je ružno jer pričaš priču tako da ispada kao da si ti neki član grupe ljubitelja folklora i kukičenja, koji se ni kriv ni dužan upleo sa raspalom komankom.
ma daj eee.
treće je ružna tvoja priča s nepopravljivim. alooo bre, odakle vama pravo da strovaljujete toliku mizoginiju?
ma daj eee.
puca se u preponu? što, je l ti nisi pa si sad šokiran?
ko si ti da sudiš drugome? ko je iko da sudi drugome?
ma daj eeee.
i već imaš vizije kako se radite.
pa pitaj ti sebe batice što se guraš u odlične kad nisi ni vrlodobar
Prvo covek ili zena kad resi da raskrsti sa drogom i narkomanskim zivotom i pokusava da sacuva ili vrati dostojanstvo, prestane da koristi narkomanski i ulicarski sleng.
Znaci nije blejanje sa lerdijem, vec razgovor, druzenje sa dilerom i nije gajba vec stan, ili kuca.
I nije raspala komanka vec narkomanka.
I nije pucanje u preponu vec jednostavno fiksanje.
A i to batice me takodje nervira. .. podseca me na neke ljigavce koji koriste tu uzrecicu.
Znaci zelena ako si dosla ovde da pises na forumu izbaci malo taj recnik, mnogo podsecas na ulicu a to mi stvara neprijatan osecaj u stomaku.
...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by zeleni »

ziki wrote:
Prvo covek ili zena kad resi da raskrsti sa drogom i narkomanskim zivotom i pokusava da sacuva ili vrati dostojanstvo, prestane da koristi narkomanski i ulicarski sleng.
Znaci nije blejanje sa lerdijem, vec razgovor, druzenje sa dilerom i nije gajba vec stan, ili kuca.
I nije raspala komanka vec narkomanka.
I nije pucanje u preponu vec jednostavno fiksanje.
A i to batice me takodje nervira. .. podseca me na neke ljigavce koji koriste tu uzrecicu.
Znaci zelena ako si dosla ovde da pises na forumu izbaci malo taj recnik, mnogo podsecas na ulicu a to mi stvara neprijatan osecaj u stomaku.
ziki, član akademije nauka i umetnosti :D
ne znam otkud bi ti znao kako neko priča kad je raskrstio sa drogom i tim životom kad i dalje cuclaš onaj subotex, a sokole?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by ziki »

Mozda ja cuclam subotex ali ovaj put na preporuku lekara, a drugo dilere,grebatore, valjatore i muljatore sam izbacio iz svog zivota, ne visim po ulici da zavrsavam kombinacije, ne privodim na gajbu komanke koje se pucaju u prepone i u ribu i nisam uopste imao zlu nameru ali me takav recnik i taj sleng podseca na to vreme kad sam sve to radio. A ovo bi trebalo da bude mesto za dezinfekciju i deratizaciju tog zagadjenog narkomanskog nacina zivota, ako smo bivsi narkomani ne moramo da komuniciramo kao da smo jos uvek narkomani, mozda je to kod tebe navika ali probaj malo da je izbacis da ti ne bude svaka druga rec na jeziku kojim se sluze narkomani i dileri kad zavrsavaju shemu preko mobilnog pa misle da panduri neznaju sta znaci lerdi, pajdo, gan i ostalo...
...
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

ma kakve veze ima sleng,svako neka pise i govori kako oce,dok nikog ne vrjedja,svi mi u postovima koristimo sleng neko vise neko manje.sto od toga ima da bude nekom muka,ne pricaju samo narkomani slengom na kraju krajeva Sanela je ta koja treba da opomene i upozori ako je sto ruzno nepristojno u necijem postu.ja kolko sam procitao nema nikakvog psovanja vrjedjanja u postu koji je napisala Zelena.ako djevojka prica i pise slengom sto ima veze to je njena stvar.nije da ja sad branim nju a napadam druge nego jednostavno sto ko ima koji k...c da govori nekome kako ce se izrazavat.ovo je forum gdje se prica o drogi i problemima sa drogom ovdje su manje vise bivsi narkomani ima i koji se jos rade tako da se treba ocekivati malo slenga. u postovima sto je to cudno i lose. :D
Post Reply