Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

U srednjoj sam popustio dosta u skoli a upisao sam bio dobru,kvalitetnu skolu sa kojom kasnije mozes da napredujes i zavrsavas dobre skole.Nisam ponavljao nikada niti sam imao jedinica na kraju ali srednja mora nesto i da se uci a ne samo da se slusa na casu...
Kada sam je zavrsio doslo je ono razmisljanje sta i kako dalje...Ja sam hteo arheologiju ili istoriju da upisem ali matori je bio striktno protiv toga jer je to bezveze i da ce on meni srediti da odem da se skolujem na akademije i to i da nastavim put njegov bla bla...Brat se izvukao i otisao preko tada i posle se samo par puta vracao ali uglavnom otisao je i ja sam ostao da nastavim...matori je imao dobre veze i upadnem i ja konacno tamo gde je hteo...A hteo je jos u srednju da me posalje za rajlovac u sarajevo...Dobro mi je bas pomogao...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by ivica »

demijan wrote:me plasi da ne dobijem prekid filma i ne ubijem nekog...
Ti ne razmišljaš tako plitko.
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by ivica »

demijan wrote: tako da smo je svi gledali kao malo vode na dlanu.
i ti si u neka doba gledao isto tako kap vode, al u ganu :-D :-D
ignorance is bliss!
User avatar
Missy
Posts: 88
Joined: Fri Jan 27, 2012 4:02 pm
Location: Capital city in state of fallen

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by Missy »

JOOOOj... izvinjavam se sto nisam ispratila temu uopste,vraticu se obecavam da sve iscitam,samo sam htela da bacim pogled na najsveziji post..kad ono bas Ivica i bas,kao i uvek..nasmejah se ja! E jesi sasav,mame mi... :-D VEEEEEEELLLLIIIIIKKKKKKIIIIII PPPPOOOOOOZZZZZZZ.....!!!!!!
Mudar covek ne kaze sve sto misli..ali misli sve sto kaze!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by ivica »

Pozdravljamo pozdravljaju pozrdavljahu. :mrgreen:
ignorance is bliss!
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

sto se odje cini
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

I to u tom dobu moram isto da kazem da nisam imao pojma sta je heroin,kokain,trava,tablete i to...jednom su me prevarili da duvamo lepak ali to mi je bila takva budalastina da nikada vise mi na pamet nije palo...
Bilo je toga normalno ali meni je to bilo bezveze.Duvaci su se skupljali po nekim parkovima da izvare i bas su me par puta ubedjivali kako to nije nista,da treba da probam da budem u trendu i to ali nista...U prvom srednje sam imao devojku koja je bila opicena u glavu potpuno...Onda se pojavila bila ona pevacica Sined O connor i lujka se osisala na keca jer ju je to inpresioniralo.svasta.jedino sto je mnogo dobro znala da se ljubi.e da nju su isto privlacili duvaci,tabletomani i ti tada tako da smo se brzo rasturili jer mene tada ama bas nista oko toga nije zanimalo...
Popijem po neko pivo,ponekad se napijem ali nista kriticno.Jedan drug je jednom negde nabavio neku belkastu praskastu materiju i ubedjivao me je da je to kokain i kada je uzeo kao da su ga spricali bili...jurio po gradu i izazivao sve zivo i svadjao se sa svima.Ma budalastine.
ja sam tek ovde procitao da uopste postoji knjiga mi deca sa kolodvora ZOO i isto ne mogu da verujem da ima ljudi koje nesto takvo moze toliko da inpresionira da odmah jure u problem.
Doduse i brat bi me ubio da sazna da sam samo pomirisao travu ali da sam hteo ni Bog sveti me ne bi sprecio...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

nepopravljiv wrote:sto se odje cini
Evo kafanisemo :D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Prvi djoint sam ispalio sa 19 godina...Sta reci dosla mi maca na vratanca...Tada su vec pocela bila neka desavanja,nisu bitna za ovaj forum...Uglavnom nas desetak je spavalo u jednoj ucionici bas...Eto i ja sam prvi put u skoli zapalio,cic...bio sam napet,uplasen pod tenzijom skupilo mi se mnogo toga bilo u momentu...Jedan malo stariji lik je doneo rizle i kesu.Secam se kese.One stare,bele od tvrde plastike koje se vise neprave...Smotao i taj prvi smo nas dvojica podelili.Bili smo dobri a mozda je mislio i da imam iskustva sa tim ali kada je video da varim kao cigaretu i da samo puckam objasnio mi je finese i izvarimo 3 komada...Covece ostalo mi je u secanju da sam bio kao robot.Pocnem da pricam a imam osecaj kao da mi je usporen ton...pa se samo nesto smeskam i blejim ko kreten.A bilo mi lepo ne mogu da kazem da bas nije...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

preskocicu jedno par godina i otici u 95-tu godinu...Tada sam napustio vojsku i upisao fakultet u beogradu...Stari me je za divno cudo podrzao jer i njemu su neke stvari bile preko glave...E tih godinu i nesto dana sam bio kao kuce pusteno sa lanca a uspeo sam i dva ispita da dam.Uznajmio sam bio ogroman stan u centru i imao cimerku :D stvarno smo bili samo cimeri i nista vise.Svake nedelje zurke,ludila poneko opijanje i dosta tableta i travice a povremeno se zalomilo i nesto jace :-D .Imao sam dosta drugova koji su poceli da rade po Beogradu tako da sam fino prolazio...Posle samo par meseci ostvario sam san svakog novopecenog biznismena :D da imam 4 p :mrgreen: Pistolj,plavusu,pejdjer i pajero...Tu plavusu sam i ozenio malo kasnije i to mi je sada bivsa supruga...
98,99 sam se na nagovor nekih prijatelja vratio u uniformu ali sam imao vec dosta izgradjen stav oko narkotika za razliku od prvog puta...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply