Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

ja sam u vojsku bio 7 dana sedmi dan su me kuci vratili a napravio ispracaj potrosio masu para i kuci posle 7 dana moji izgoreli kad me vidjeli.poso sam u vojsku sa 100grama trave,5 grama heroina,jednu slicicu i dvije kutije bensedina vratio sam se kuci sa nesto trave presudno za izbacivanje iz vojske je bila slicica.bilo je tu lomljenja stakala kidanja i svasta ja se ne sjecam svih stvari ali su mi pricali posle ljudi.i kad sam zavrsio sa vojskom i poso kuci rok vojske od slavnih sedam dana,samo sam nastavio sa drogiranjem ali kuci.kako sam stetan bio gdje god se nalazio neki problem sam samo pravio i kad je sve dobro i savrseno ja sam opet probleme ppravio.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

he nepopravljivi...Ja nisam bio bas obican vojnik...Inace ja te ne bi poslao nazad tako lako :-D Nama su uvek trebali drcni pa ako malo i trose to nije problem...Poslali nam jednom dvojicu koji su bili gay,cak smo ih nahvatali jednom...I kao ne mogu oni,ubice se ne mogu da podnesu krv bla bla i posaljem sa svakim po dvojicu da ih kontrolisu i proveravaju a diskretno im kazem da ih sikaniraju.posle smo ih oslobodili previse su lose uticali na moral.
Ovo se na kratko od prijateljice javljam samo...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Night Butterfly
Posts: 9
Joined: Mon Aug 02, 2010 4:17 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by Night Butterfly »

To je stvar sa laznim svetom i maskama,kad tad sruse i sebe i tebe.A na tebi je da skupljas delice i izgradis se opet...
Ono sto se zakljucuje iz citanja jeste da tebe i dalje ta propala ljubav izjeda,i da moras da se suocis sa stvarima koje si ucinio.Nije krivo ni "rame",ni zena,vec samo ti,i to trebas da prihvatis.Droga ne rusi svet samo onog ko je konzumira.Dok god ne izbacis neke zelje za osvetom i slicnim,neces pronaci svoj mir.
I koliko god smesno to "razmisljaj pozitivno" nekad zvuci,jebiga,stvarno jeste tako.I sve se na kraju svodi na to,da izgradis drugacije obrasce ponasanja,da shvatis koje su te emocije navele na greske koje si ucinio(i tacne namere) iza toga,i da se suocis sa njima.Mada kazu da ne postoje greske u zivotu,samo lekcije...
U svakom slucaju,"if you change nothing,nothing will change."
Super je sto ides na psihoterapiju(ali samo ako tebi odgovara),i sto imas cerkicu.Treba krenuti od pozitivnih stvari u zivotu,a ona je definitivno to.
Sto se tice 'prijatelja' iz proslosti(nisam citala do kraja,ne znam da li je to jos aktuelno),znas sta ti je ciniti,na svaki nacin im daj do znanja da kod tebe nisu dobro dosli.
To bi otprilike bilo,samo moje misljenje.U svakom slucaju,demijane,srecno!I nastavi da pises ako osecas da ti pomaze.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Prvi put sam 2000 puko bio...Nisam trosio kao kasnije a najvise mi je pomoglo to sto nisam bio sam.Kada imas nekog ko ti je blizak i za koga se vredi boriti nadjes snagu neku u sebi da se iscupas.Tada sam imao da kazem viziju dok sam vozio auto i zaglavio sam hitnu i bolnicu jedno 10 dana,mislim to se kuvalo bilo mesecima pre toga a taj dan sam imao prekid filma i slupao sam se...Medjutim kao sto rekoh jos uvek sam mogao da se nekako izborim a i imao sam nekog ko je bio uz mene,bliskog a i tada mi je cerka bila sto reci na putu...
Sto se tice 'prijatelja' iz proslosti(nisam citala do kraja,ne znam da li je to jos aktuelno),znas sta ti je ciniti,na svaki nacin im daj do znanja da kod tebe nisu dobro dosli.
Dao sam vec do znanja i izbegavam ih ali kao sto smo vec rekli to je nasa proslost koja se tesko brise...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Ono sto se zakljucuje iz citanja jeste da tebe i dalje ta propala ljubav izjeda,i da moras da se suocis sa stvarima koje si ucinio.Nije krivo ni "rame",ni zena,vec samo ti,i to trebas da prihvatis.Droga ne rusi svet samo onog ko je konzumira.Dok god ne izbacis neke zelje za osvetom i slicnim,neces pronaci svoj mir.
Ozezeni vatrom najbolje razumeju vatru...Jeste sve to dosta povezano ali verovatno je to bila kap koja je prelila casu...Sta reci...
Nego ne mogu da se otkacim od razmisljanja o osveti.Jede me kao rak da imam kada samo mislim o toj osobi i da jos dise...Nebitno osveta je najsladja kada se jede hladna...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

poso sam u vojsku sa 100grama trave,5 grama heroina,jednu slicicu i dvije kutije bensedina vratio sam se kuci sa nesto trave presudno za izbacivanje iz vojske je bila slicica.bilo je tu lomljenja stakala kidanja i svasta ja se ne sjecam svih stvari ali su mi pricali posle ljud
Slicica...To verovatno mislis na LSD...Ja sam imao uzasno iskustvo sa tim i to cu pamtiti isto dok sam ziv ali nismo ga uzeli na slicicu nego je bilo u kapsuli nekoj pa smo to sipali u alkohol i popili.Ja se secam samo prvih 20,25 minuta posle toga se nicega ne secam vise,jedino sto su mi pricali drugi sta smo radili.Sipali smo to u onu baltik vodku i popili ma samo po casu,ne vise i to nas otkinulo.
To je bilo negde u januaru 99,bili smo na kosovu i bas jedan crnogorac drugar iz pristine nam je doneo to da se opustimo malo.Nikad nisam pre to probao a ni kasnije vise nisam video takvo pakovanje ali ovi sto su nas gledali kazu da smo dobro pretekli.Kao u komi da sam bio par dana a imao sam utisak posle da je proslo samo sat vremena...Ono sto se secam da mi je prvo bilo ekstra i da sam se zacenio od smejanja a onda mi je sve bilo crveno zuti film i prekid.Srecom pa su bili i neki normalni ljudi sa nama pa nas pohvatali ali jezive stvari smo radili.Jedan se sve iseko a nisu smeli da mu pridju od straha,jedva ga savladali...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

e to slicica ,lsd kako li ko zove ja tako zovem to je katastrofa treba bjezat oparen od toga,probudis se uradjen uzas.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Napravio sam sebi problem...Poceo sam da se zabavljam sa devojkom koja je u problemu...spava kod mene od prosle nedelje,dosla je da mi pruzi podrsku zbog nekih problema koje imam i sada ne znam kako da se izvucem...Juce smo imali svadju jer sam joj sakrio tablete.Jesu joj prepisani kao terapija ali pije velike kolicine.Priznala mi je da je zadnji put uzela samo na nos pre mesec i nesto ali bila je na igli pre toga...
Demijane konju jedan kretenski debilski...Video sam znake,cuo sam je kako prica,ne treba meni da gledam nekom zenice da ga provalim i opet ispadnem naivan kao dete...
Ne mogu da je oteram nisam takav,ne mogu da pobegnem zna gde zivim.Jedino da je nateram da sama ode...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Roviti narkoman i narkomanka...Ja koji svima pricam da treba da beze od takvih se upecam kao magare.
Imacemo ozbiljan razgovor danas i ovih dana.Juce je krenula da se otima i histerise a ne podnosim histeriju,jedva sam je savladao ali dobila je samo onoliko koliko joj je prepisano da pije...
Nevolja je u tome sto mogu da je kontrolisem toliko koliko kada smo zajedno ali cas posla mi se izmigolji kada je sama...Dosla da mi pomogne i jeste mi znacilo sto je neko bio pored mene tih par dana ali majko moja ovo njeno moze da traje ko zna koliko...Jos ako i ja se zeznem...Uhhh sudija ebem ti sto me osudi...
Moram sada i za nju da pravim plan i program.rekla mi je da hoce normalan zivot i to ali znam da me levati i laze...Radi,ima odlican posao i to joj je prednost ali istovremeno i mana jer uma i kes da zavrsi ako hoce bez problema...Treba mi jedno mesec dva da procenim situaciju i da vidim kako i na koji nacin da doprem do nje i snimim sta u stvari hoce ali sve bi to bilo lakse da i ja nisam to sto jesam...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

a upecala me na cerku moju...dala joj novac kada je otisla sa mojom sestrom na more,uzela joj neke krpice,podilazi joj maksimalno i zna koliko sam vezan za nju...
Zene...Ne mozes bez njih a ne mozes ni da ih ubijes...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply