Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by pepeljuga84 »

Ej...pa prepusti se :!:
Budi oprezan ali daj sebi šansu da opet voliš...To može samo da ti pomogne...Odbaci jebeni oklop...Baci ga i gazi ga gazi, skači po njemu dok ne izbaciš sav bes i razočaranje bivšima....
Probaj prvo sa "slobodnim" ljubavima....Po koje zaljubljivanje...Budi oprezan al' ne brani sebi ljubav...
Ne znam kako da te ubedim :roll:

Ljubomora je zlo...odbaci je i daćeš sebi šansu da budeš duhovno slobodan.
Ja ne verujem u boga, agnostik sam, ali verujem u karmu i u dobro i zlo i sl.Mislim da tebi tvoja karma donosi gomilu osmeha.
ZASLUŽIO SI!
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

ne znam kako vise to da uradim.Iskreno plasim se malo i da "odbacim oklop" upravo ajde sad da budem muska piz.. jer mi je frka da me ponovo ne povrede huh eto rekoh...


svidja mi se ova zadnja recenicaverujem u karmu i u dobro i zlo i sl.Mislim da tebi tvoja karma donosi gomilu osmeha.
ZASLUŽIO SI!


Hvala...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

gdje si damjana javi se nadam se da ej sve ok stobom :wink:
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Proganja me proslost...imao neku robiju u steku od ranije pa eto...malo amnestija I to I izasao juce...pozdrav
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by sanela »

demijan wrote:Proganja me proslost...imao neku robiju u steku od ranije pa eto...malo amnestija I to I izasao juce...pozdrav
Kako si danas?
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

nadam se da si ok ...i da te to nije vratilo u bed ...poitivno je sto si i to zavrsio ..pisi kako si ..
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

ma opusteno,navikao sam ja na to a par meseci na trepavicama mogu da odrobijam,jedino me unazadilo malo oko posla ali brzo cu se povratiti.Ne kukam ne cvilim to mi je sto mi je.Ono dobro sam I nisam u bedaku. :D
sta reci idemo dalje :wink: e dobar sam,ja jedini u sobi gde sam bio nisam cak ni tablete hteo da pijem a da ne pricam o ostalim stvarima.nije da me nije vuklo ali moje ne je ne,cak sam prekinuo I sa AD da pijem unutra,nista cap gotovo...pio sam 100 mg Zoloft dnevno pre a sada sam I to prestao.znam da nije strasno ali psiha je psiha.valjda sam se lepo izrazio...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by sanela »

Svaka cast demijane! ;) Sve je to zivot...
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

super---dobro si jak ..ja sam na 50 mg zolofta i neznam kad cu biti spremana da ga skroz ostavim ...mala doza ali posto treba dugo da pocen djelovati bojim se prestati ....mada ga nista ni ne osjecam ...pozdrav i drzi se
Post Reply