Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
zrbiser
Posts: 15
Joined: Fri Nov 02, 2012 2:23 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by zrbiser »

demijan wrote:Mnogo su mi teske majcine suza...Retko idem kuci,odnosno u rodni kraj i stalno mi nabija osecaj krivice,da pazim sta radim,da su stari da ne mogu vise da podnesu stresove da im je dosta sto im je jedan sin u zatvoru u nedodjiji nekoj i da bi umrli ako bi im ja opet poceo da pravim probleme...Majka mi je u penziji,jaka zena i sada kada je pocela da place muka mi je bilo.Bivse kolegenice joj prenose neke gluposti i razumem je...Ranije me je bio glas da sam diler,da prodajem oruzje sve najgore...Ljudi od muve prave slona,sada i kada govorim istinu nista mi ne veruje...neko od njenih me je video da sedim sa nekim starim poznanicima kada sam bio kuci i ona je odmah u svojoj glavi napravila ceo film...
Poverenje se tesko stice a lako gubi...
Tako je!
...
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

gdje si damjane...veceras sam procitala cijelu tvoju ispovjest ..i tako citajuci od pocetka do kraja ..prmjetila sam kako si vremenom koz ispovjest pstajao zreliji ,sposobniji ,otvoreniji ..odrasliji ...sve pozitivno ..izgradio si se jednostavno ..radio si na sebi ..razmisljao si ...super samo tako nastavi zelim ti svu srecu i nastavljam citati dalje ..pozdrav dina ;-)
Bolivija
Posts: 7
Joined: Tue Mar 19, 2013 5:43 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by Bolivija »

Pozdrav svimma,

Dva dana mi je trebalod a te iscitam i drago mi je da si se izvukao ali vidi, ima neceg zivotinjskog u tebi a to se bas ispoljava kada je kinta u pitanju, kako god procitao sam sta si proziveo, i ako si glup a reko bih da ti prilicno imas vijugu....Koracaj dalje, nogu pred nogu.
Bolivija
Posts: 7
Joined: Tue Mar 19, 2013 5:43 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by Bolivija »

Ako ti jos uvek fali energije, uzmi klice a ako ne znas kako napraviti
http://www.youtube.com/watch?v=s9BSF0UP ... 9BSF0UP7OU[/youtube]
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Pozdrav,hvala...ja licno mislim da jos moram da se izgradjujem i da pazim da ne pogresim i nikako ne bih smeo da se opustim.No idemo dalje...
uh evo borim se,otimam...glavna preokupacija mi je da sredim zivot sto vise...Mislim da sam se i zaljubio...valjda...moram priznati da nikada nisam ovako nesto osecao pre.Osoba koja mi se dopada je pravi djavo od zene.Samostalna,energicna i odbrusi mi kao da sam dete ako nisam ispravan za nesto.Prvo smo prijatelji pa tek onda sve ostalo...Obozavam je...No sta reci kao sto rekoh zivot ide dalje i mislim da mi je to ispravan put...
Bolivija pa moras da budes zivotinja kada je posao.novac u pitanju.Cas posla te eliminisu bolji igraci...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

sretna sam zbog tebe ...kad sam procitala tvoj post da si se zaljubio odmah sam dobila osmjeh na lice ..to je divan osjecaj ....drzi se sretna ti nova ljubav
Bolivija
Posts: 7
Joined: Tue Mar 19, 2013 5:43 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by Bolivija »

Mog`uce da si u pravu, mislim verovatno i da jesi, danas je konk :axe: rencija isuvise velika.
Nova ljubav je odlicna stvar u ostalom veliki si decko i samo napred, zivotno si potkovan dobro i cuvaj se ;)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6NjWZYxCRl0[/youtube]

Uzivajte ljudi.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Bolivija spotovi su ti pristojni ali nemoj previse da ih ubacas u moju ispovest.Ovo je neki moj dnevnik.moja muzika :wink:
Nemam pojma to za ljubav,ja se samo nadam da je to to.Covek je drustveno bice i neophodno mu je drustvo...
Pijem po 10 kafa dnevno,iznajmili smo neki kafe i to mi je maltene postala kancelarija a ne pijem kada radim , nije poslovno.Sada radim za sebe ne za drugog.Bice valjda sve ok...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply