Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Postoje par mesta na kojima se lose osecam i koje izbegavam.na prvom mestu je kuca gde sam odrastao,onda kraj u kome mi je bivsa porodica i tek na trecem mestu parkovi za seme.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Dosao sam do zakljucka da sam los otac.na stranu to sto dete zna sam bio bitanga,narkoman,diler,lopov i da ne nabrajam vise,najvise sam kiksnuo za neispunjena obecanja a ubedjen sam da tu ima uticaja i bivsa tasta i bivsa draga.jesam kriv,debelo sam kriv ali toliko da me ovako ignorise.jedina vadilica mi je da kada zavrsim kombinacije neke odem sa njom negde na 15 ,20 dana da probam da joj se priblizim ponovo.nego to je vec devojka jos malo.ha napravio sam i ja nesto dobro i lepo u zivotu a ne samo probleme.a i stabilizovao sam se dosta.vise od 2 godine nista ne uzimam,prekinuo sam i sa terapijama,popijem neku benkicu kada me uhvate bubice jedino.stajem na noge lagane bez obzira na kiks o par meseci sto sam lezao bio a i to mi je koristilo prestao sam adepresive da pijem.i kada se skroz oporavim i psihicki i materijalno nabicu bivsoj tasti sve na nos.nasla meni da igra igranku preko deteta.zapamticu ovo
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
aca
Posts: 28
Joined: Thu Apr 10, 2014 11:19 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by aca »

Dve godine I 29 stranica samosazaljevanja.Smaras!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Molim te fino zaobidji me,nemoj da mi pises i prljas ovde.ovde pisem zbog sebe a ne da bih nekog zabavio,posebno tebe sto si od skoro poceo da se javljas i odmah prozivas druge.molim lepo dovidjenja.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

uzas kad ljudi pocnu tako djeci da pricaju stvari pune im glavu.djecu ne treba opterecivati problemima.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

djeca su cudo.nista bolje i ljepse od njih nema.netreba im punit glavu kakva je to osoba pa da puni glavu rodjenoj unuci protiv oca.da si ratni huscak,seriski ubica neznam ni ja sto.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Nema sta drugo,mada ima i moje krivice,ne sporim.moram to na finjaka da odigram.sada se svadja samnom a nikad pre nije.zamisli pustim poruku kako si ceri ona odgovara ne umirem jos da me pitas stalno kako sam.daleko bilo,odakle joj samo to pade na pamet.a da mi bivsa tasta radi iza ledja to odavno znam.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Napolju kisa,bas bezveze vreme.ja izasao jutros rano da se nadjem sa nekim saradnikom i 2 sata ga cekao na ulici,pokisao kao mis.sve stize za neki minut.onako iznerviran pozovem coveka i najstrasnije se izderem ali koristio sam stari recnik .pi..o narkomanska ma najstrasnije,covek inace nema veze sa tim,elem okrenem se i neki ljudi me gledaju i cujem jedna zena komentarise.ma narkoman krizira,vidi mu oci.uh zbrisao sam kao metak kako mi neprijatno bilo.nema moram da pazim na recnik i ponasanje i kada se iznerviram.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Kakav potop.kako je covek u sustini mali u odnosu na prirodu.3 dana kisa i kolaps i katastrofa.ja licno nisam nista osetio ali kako vidim na vestima puno ljudi je pogodilo ovo nevreme.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Mislim da nijedan kamen u zivotu nisam zaobisao,na svakom sam se sapleo ali covece uvek nekako ustanem.kako i da li me neko gore cuva,ne znam ni sam.ovaj zadnji kamen me bas slomio ali eto,jos sam ziv.ebo me pas i kada sam pipnuo zuto.skoro 3 god se valjam u blatu i jedva ustadoh ponovo.i to sam imao 100 drugih cirkusa,da sam svo vreme bio u komuni pa da kazem eto,celibat potpuni,sta bio u komuni samo par meseci.ne znam stvarno,nisam ni neki sportista,razviotka,nemam pojma kako mi je ovo uspelo.jedino sto sam uporan,kada nesto bas resim jedino da me ubijes da me zaustavis.volja valjda a i neko me gore voli vala.eto i sada,hop i desi se nesto pozitivno i dobro.100 losih i samo 1 dobro i ja vec zadovoljan i srecan.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply