Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Mnogo sam ljut na neke ljude...svi mafijaju i prete.budalastine ja ne pretim samo uradim...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UmtuRRhtGQw[/youtube]
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

pun sam pozitivne energije,napadaju me sa sviju strana ali otimam se pozdrav svima :D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

nadam se da nije nista ozbiljno ...i drago mi je da si pun energije ..nisi pisao o ljubavi ...kako ide ...nadam se dobro ....ostaj dobro ....
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Ozbiljno je :-D ,na moju zalost kod mene je ili ozbilno ili budalastina,no otimam se,nedam se jos...eh ljubav,moja zla kob su vamp cure...na kraju ce mi doci glave :D ide dobro,zadovoljan sam,postuje me,postujem je,cini mi dosta sto mozemo da razgovaramo,razume me i zna dosta o mojoj proslosti...sta reci nema dlake na jeziku ispljuje me samo tako ako pogresim nesto...dovoljno mi je da je samo gledam i da osetim neki mir,stabilnost sta znam lepo mi je samo da smo zajedno...
eh te zene...carstva su propadala zbog njih a kamoli neki mucenik kao ja... :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

kad sam bila mladja ..mlada ,pa kad krenem vani mama je imala obicaj reci u pamet ...i nekako mi je to uvijek ostajalo u usima kroz cijeli zivot ..i sama sam pravila gluposti ..i lagala starce za neke svoje interese ,to rade svi kad su mladi makar ponekad ne samo ovisnici ...ta recenica me nekako spasavala kroz zivot ...bila sam oprezna i gledala kako cu sa ljudima ...najljepse ,najbolje i najbezbolnije je na fin nacin ....tesko je ali je najbolje ..sve se moze rijesiti ...fino je biti zaljubljen ...blago tebi ...drzi se i polako sve dodje na svoje ...
Bolivija
Posts: 7
Joined: Tue Mar 19, 2013 5:43 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by Bolivija »

Pozdrav,

Izvinjavam se na linkovima, tj, upao sam kao indijanac, nezvan gost a to nije ok od mene.
Kapiram, ovo je nesto licno, vase, zapravo i ne znam kako je i koliko tesko sa tom bolescu izaci na kraj i stati sa njom na crtu i dobro se potuci kako bih presli na drugu stranu tunela, stranu izbavljenja.

Izvinjavam se naiskrenije.

PS: Od svih ispovesti nesto me tvoja najvise dotakla, nemam poima zasto! Cini mi se da tvoje iznosenje sebe u virtualnom svetu je iskreno, bez foliranja, ostavlja snazan, jak utisak i da, ako jednom odlucis da napises roman o svemu ovome, veruj mi kupio bih ga i procitao! Svako dobro Damijane.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

U redu je :) nema potrebe za izvinjenjem.ja sam ti na pola puta sto kazes tunela...suvise poznanika imam koji su mislili da je to to i da su ok i onda pad...uzdam se jedino u to da mi mentalni sklop nije toliko naprsao i ce se oporaviti.Nezgodno je kada upadnem u problem pa umislim da ce mi biti lakse i da cu nesto lakse podneti uz pomoc hemije ali...ne znam jos nista ne smem da se opustim.Hocu da se oporavim finansijski da me ljudi gledaju kao nekada a ne kao olos i klosara.U 5 minuta cas posla opet upropastim zivot...no idemo dalje... :)

jao dina kada si bila mlada :) jos si ti mlada.nego nezgodno je to kada imas cerku...uhh mozda sam malo dosadan ali ja sam opsednut time da moja bude uspesna u zivotu i da ima normalan zivot...i ja stalno pricam pamet u glavu i pazi sta radis.jeza me hvata sto je ovako rano pocela da mi izlazi uvece po gradu...To mi je glavna ljubav ali to je ljubav roditelja prema detetu...
Ovo mi je drugacije,volim da resavam probleme i da mi sve bude potaman u vezi.Svako ima svoj stan ali posto sam vise kod nje sada ja sam manijak da uvek imam pun frizider i zamrzivac,da mi sve bude skockano i ukoliko sam u mogucnosti da imam nove stvari tako to...imala je nekih problema koje sam resio i da to mozda nekom deluje ne znam zastarelo ali nedam da mi otimaju i diraju vise nesto sto je moje,duboko intimno da se izrazim tako...ja se raspricah ali uhvatio sam neki momenat da malo sednem,pustim neki spot sa moje ispovesti :wink: i tako malo filozofiram...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

drago mi je da si nesto napisao ..da znamo da je sve ok ...uci kcerku da je najbitnije da je sretna...da joj to bude cilj..svi drugi uspjesi su prolazni ...najbitnije je sto prije naci sebe i naci svoju srecu ....da mlada sam jako ..jos uvijek .43 godine ..malo me izvlaci to sto sam u raji sa mladjom rajom pa se nekad zaboravim ...kako starimo granicu starosti pomjeramo prema gore ..kad sam mala 20 godina neko od 35 je za mene bio matorac ...al eto ..godine nisu bitne ..bitan je duh ...cuvaj kcerku ...samo nek je zdrava i ziva ..ja sam od svog sina isto tako imala puno zahtjeva ....i na kraju sranje ...svi ipak imamo svoj zivot i mi nemozemo zivjeti zivot nase djece ..mada se cesto uhvatim da to radim ...puno pozdrava i drzi se ... :wink:
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

U zadnih pa pet sest meseci imam toliko novih prijatelja da mi neprijatelji uopste nisu potrebni...sta reci svi su ti prijatelji kada misle da mogu da imaju koristi od tebe...ide onako,stavljam povremeno na papir sve dobro i lose sto mi se izdesavalo u zadnjih godinu i nesto dana i za sada su u prednosti dobre stvari...
najvise sto sam primetio napredak je to da ponovo mogu da pratim situacije na vise nivoa,planiram a,b,c varijantu za sve oko posla sto moze da mi se desi.do skoro nisam mogao kako treba ni a da osmislim.Pre problema sam to mogao a vidim i sada da mogu ne kao ranije ali vracam se.Popravio sam se dosta,imam preko 85 kilograma a ne izgledam debelo.S obzirom da sam imao oko 70 i to kada sam se kao oporavio prosle godine to mi je isto uspeh...kada je covek u problemu misice nekako nestanu,isuse se ali posle toga im izgledami malo treba da se oporave,osim gimnastike nista drugo ne radim,mislim na teretanu i to i fino sam zadovoljan...
najveci fazon je to sto me maltene celo okruzenje smatra za pozitivnu osobu,sta reci do skoro sam bio mracni :wink: eto tako...
dobro Je demijane,napredujes ali nije to to...ovo nije ni trecina puta i zato suti i ne hvali se mnogo :oops:
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

samo tako nastavi damijane ...prijatelja ima i uvijek ce ih biti ..svi ljudi imaju tu pricu .da ljudi iskoristavaju ...da su tu dok si im potreban ..nije to bas tako ..to puno zavisi od nas samih ...kako .--koliko dopustamo ...i koliko sami dajemo ..uglavnom ljudi u nas zivot ulaze sa razlogom ..i poslije kada odu i to je sa razlogom .mozda se i vrate opet u nas zivot nekada i tada postoji razlog ...sve ima svoje zasto ..to je samo zivot ..lijep pozdrav za tebe ...polako lagano ....bez ljutnje sa osjehom na licu mozemo stici daleko ... :wink:
Post Reply